לא הספקתם לתכנן את הסופ"ש? אתר רומפר ואפליקציית רומפר מסדרים לכם את השבת וממליצים על הבילויים הכי שווים – מצפון ועד דרום.

פסטיבל כלניות (צילום: לירון קינן)
אל תפספסו במרבדי הכלניות | צילום: לירון קינן
רכבת הכלניות

אז סוף סוף צפוי סופ״ש גשום, שזה מצוין לפרחים אבל קצת פחות מתאים למי שרוצה לטייל. פתרון מוצלח וכיפי בכל מזג אוויר הוא לקחת את הילדים לנסיעה ב״רכבת הכלניות״ - רכבת מיוחדת שיוצאת בבוקר מאזור המרכז (נקודת איסוף ראשונה בהוד השרון)עד לתחנת שדרות. נסיעה ברכבת זה להיט בפני עצמו, וכאן יש עוד הרבה בונוסים - במהלך הנסיעה מחלקים ערכות הפעלה ויצירה לילדים, יהיו שחקנים אשר יפעילו אותם ועוד הפתעות. כשתגיעו, ימתין לכם  אוטובוס (עוד להיט!) שיקח אתכם לסיור מודרך באזור, במהלכו תעצרו בגבעת הכלניות מול חוות השקמים, תבקרו במרבדי הכלניות, בשוק איכרים, פעילויות לכל המשפחה ויריד התיישבות מיוחד באזור. רכבת חזרה למרכז תצא ב-13:00 וב-14:00. אל תשכחו מטריות!

מתי: שישי, צריך להירשם מראש באתר
כמה: בתשלום, 50% הנחה ממחיר כרטיס נסיעה ברכבת
איפה: יציאה מרכבת מרכז ב-08:28

חם-קר-נוזל-מוצק בחיפה

תערוכה פעילה חדשה המתמקדת באומנות שנוצרת בתהליך של יציקה. החלק הכי כיפי הוא עמדות פעילות, בהן הילדים יכולים להתנסות בתהליכים של יציקה ופיסול, סדנאות של פיסול, יציקת גבס, ועבודה עם כל מיני תבניות (שיוצקים לתוכן אפילו שוקולד!).

מתי:  שבת 10:00-14:00
כמה: 20 שקל
איפה: מרכז אמנויות, שבתאי לוי 24 חיפה

דברים שחשוב לי להגיד

מופע מוזיקלי לילדים בני 3-8 שמזכיר באיכותו את הכבש ה-16, ואכן זהו המצב - מוזיקה טובה באמת עם המון הומור וללא בדל התיילדות, עם שירים ומערכונים המוצגים מנקודת מבט של ילדים. דנה ממליצה בחום: ״מעולה לגילאי 3-8 ממש כיף, איכותי, ומלא יצירתיות״.

מתי: שבת 11:00
כמה: 50-60 שקלים
איפה: בית היוצר, נמל יפו

נע באוזן
חוויה יוצאת דופן לילדים גדולים. נע באוזן

נע באוזן במוזיאון תל אביב

חוויה יוצאת דופן לילדים גדולים (בני 9 ומעלה) ולהורים שוחרי אומנות - שילוב מיוחד של ביקור בגלריה עם מופע מחול ותנועה: כל אחד מקבל מדריך שמע עם אוזניות אישיות, וככה כל אחד יכול לקבוע איזה פסקול הוא שומע תוך כדי המופע.

מתי: שבת 11:30, 14:00
איפה: מוזיאון תל אביב
כמה: 65 שקלים

לב אוהב של אריק לבנת

מופע מקסים של שירים לילדים בשבלול בנמל תל אביב. השירים לא מתיילדים בכלל, אבל מתאימים אפילו לקטנטנים ממש. הילדים מופעלים ומשתתפים (אולי שלכם יעלו על הבמה? ומי יזכה לנגן בסקסופון?), ואחר כך, אם לא ירד בדיוק מבול, אין מקום טוב יותר להתרוצץ בו מדק העץ של נמל תל אביב (שימו לב שיושבים על מחצלות, אז פחות מתאים אם בדיוק כואב לכם הגב או שאתן בהריון מתקדם).

מתי:  שבת 11:30
כמה: 60 שקל (50 בהזמנה מראש)
איפה: שבלול בנמל תל אביב

אריק לבנת (יח``צ: אריאל מרזר)
מופע מקסים של שירים לילדים. לב אוהב של אריק לבנת | יח``צ: אריאל מרזר

* עוד הרבה רעיונות מחכים לכם ברומפר - והאתר מחכה לרעיונות שלכם! אל תשכחו להוריד את האפליקציה לאייפון

>> לאהוב, לטייל, לטילל: המסלולים הכי רומנטיים בארץ