סיור בציר ענבים במי קדם
ספרו לנו מה אתם עושים בשבת ואולי תזכו בכניסה משפחתית לבציר ענבים. אתר מי קדם
לא הספקתם לתכנן את הסופ"ש? אתר רומפר ואפליקציית רומפר מסדרים לכם את השבת וממליצים על הבילויים הכי שווים – מצפון ועד דרום. וגם: ספרו לנו מה הפעילות המקורית שלכם לשבת, ואולי תזכו בכניסה משפחתית (5 נפשות)  לפעילות בציר ענבים במי קדם בתקופת החגים.

רוצים לזכות בכניסה משפחתית לפעילות בציר ענבים? כנסו לכאן, וספרו לנו על הפעילות המקורית שלכם לשבת

בציר ענבים | מי קדם

מי קדם הוא אתר ארכיאולוגי מהתקופה הרומית-ביזנטית, אבל מה שחשוב באמת זה שכיף לטייל שם באוגוסט. ליה והמשפחה עשו את המסלול במי קדם ונהנו מהקרירות באמצע הקיץ: "מושלם ליום חם כי יש צל והולכים בנקרה חפורה, והרגליים במים קרירים. לקטנה שלי זה היה ממש כיף - למרות שנרטבה עד הבטן. או אולי בגלל זה בדיוק".  בחגי תשרי הביקור עוד משתדרג ויכלול בנוסף סיור בציר ענבים, סחיטתם וטעימת תירוש.

מתי: שישי 09:00-14:00, שבת 09:00-17:00. האתר פתוח גם א-ה 09:00-17:00. סיורי בציר 5-7 ו-19-28 בספטמבר, בשעות 10:30 ו-14:00. יש לתאם ביקור מראש, אפשר גם באתר.
כמה: 18 שקל לילד מעל גיל 5, 24 למבוגר. תיאום והזמנות בטלפון 04-8388622. סיורי בציר - 55 שקל למבוגר, 45 לילד מעל גיל 5, 20 שקל לילדים בני 3-5.
איפה: פארק אלונה, בין עמיקם לאביאל

תערוכה | "תעתועים" במוזיאון ישראל בירושלים

תערוכת תעתועים באגף הנוער היא להיט לכל המשפחה (אל תפספסו את המעלית בכניסה), אבל נועה מדווחת שלא צריך להסתפק בתערוכה בלבד: "התערוכה 'תעתועים' הייתה מאוד מוצלחת, אבל גם התערוכה של הורדוס ומיצג הווידיאו ״השעון״. מלבד זה הילדים אהבו גם להתרוצץ במסדרונות ובחוץ, וגם יש כניסה חינם לילדים בשלישי ושבת". אגב, בשבת כדאי להביא אוכל כי אין אפשרות לקנות שם, וכיף לאכול בחוץ על ספסל מתחת לעץ.

מתי: שישי 10:00-14:00, שבת 10:00-17:00, וגם באמצע השבוע.
כמה: ילדים עד גיל 5 בחינם, 25 שקלים לילד, 50 למבוגר. חינם לילדים באוגוסט, וכל השנה בימי שלישי ושבת
איפה: מוזיאון ישראל בירושלים.

תעתועים
להיט לכל המשפחה. תעתועים | צילום: צילמה גלי ברייאר

פעילות ברפת | שביל פרות החלב

בשביל פרות החלב, בבית לחם הגלילית, תזכו לפעילות חווייתית ברפת - מהפרה ועד השוקו. אורי לקח את הילדים והתרשם: "מקום חמוד ביותר עם סיפורים על פרות, האכלת עגלים. נותנים לחלוב פרה וטועמים שוקו. עלות כניסה 38 שקל לכל אחד. רק באסה שאין אפשרות לשלם בכרטיס אשראי."

מתי: כל יום 10:00-16:00
איפה: בית לחם הגלילית

שביל פרות החלב אפרת ברנדס, מחלבות
פעילות חווייתית ברפת. שביל פרות החלב

אומנות לילדים | ארטלנד

ארטלנד היא תערוכה שהיא גם משחקיה לילדים בני 3-14, עם תערוכת אומנות של ילדים וחלל רב חושי לאמנים הצעירים שלכם. מור לקחה את הילדה ומדווחת: "פעילות נחמדה לילדים, רק מעט יקר אם שני הורים מצטרפים לילד אחד".
מתי: שישי 10:00-14:00,שבת 10:00-19:00, פתוח גם במהלך השבוע
כמה: 50 שקל לכרטיס
איפה: גלריית ארטסטיישן, מתחם התחנה תל אביב

ארטלנד
תערוכה שהיא גם משחקיה. ארטלנד | צילום: מור וילק

פורח בטבע | פארק אוטופיה

בפארק אוטופיה יש המון מרחבים וטבע פורח, עם אטרקציות שמחולקות לעולמות כמו עולם הסחלבים, עולם המים שכולל מופע מזרקות מרהיב, העולם הטרופי - יער גשם מקורה והעולם הטורף - מתחם של צמחים טורפים שאפשר לראות בפעולה. הפארק מקורה בחציו. לנה ממליצה בחום: "האווירה נחמדה, יש המון דשא, שבילים עם פרחים וצמחים מיוחדים, ומתחם ענק של סחלבים. בנוסף, הפארק מציע מופע של מזרקות עם מוזיקה כל חצי שעה. יש אפשר לטייל בפנים עם עגלה בלי בעיה, מומלץ גם להגיע לפינת החי".

מתי:  שישי 08:30-15:30, שבת 08:30-1900. פתוח גם באמצע השבוע 08:30-18:00
כמה: עד גיל שנתיים חינם, ילדים עד גיל 12-  44 שקל, מבוגרים 59 שקל
איפה: קיבוץ בחן (ליד בת חפר)

אין תמונה
יער גשם טרופי עם אלפי סחלבים. פארק אוטופיה

רוצים לזכות בכניסה משפחתית לפעילות בציר ענבים? כנסו לכאן, וספרו לנו על הפעילות המקורית שלכם לשבת

* עוד הרבה רעיונות מחכים לכם ברומפר - והאתר מחכה לרעיונות שלכם! אל תשכחו להוריד את האפליקציה לאייפון

>> מתי כדאי לנסוע לחו"ל? ממש עכשיו: חבילות נופש בהנחות ענק