החזאים הבטיחו סוף שבוע סוער. הזדמנות מושלמת לרבוץ מול הטלוויזיה? לא ולא! ריכזנו בשבילכם את מיטב הטיולים שאפשר לעשות גם בגשם: לבקר במוזיאונים מרתקים, להשתתף בסדנת בישול, לבקר בחוות שוקולד להתפנק במסאז' לצלילי טיפות הגשם, ולנועזים במיוחד - טיולי שטפונות.

מרכז

סדנאות בישול במועדון האנינים
זה לא זול, אבל מקורי: בחבצלת השרון נמצא מועדון האנינים, מרכז לסדנאות בישול: בישול ים תיכוני, בישול צמחוני, סדנת לחם, מטבח צרפתי, איטלקי ואסייתי, סדנת שוקולד ואפילו קישוט עוגות. אפשר לבוא לבד או עם כל המשפחה, או להצטרף לקבוצה עליזה ולהכנס אל עולם רזי המטבח. בסוף גם תאכלו את מה שבישלתם, ככה שכדאי שתהיו טובים.
לכתבה המלאה על סדנאות הבישול במועדון האנינים

משחקיית פיקולוניה
עיר קטנה ומאובזרת רק מחכה לילדים שלכם, שיבואו ויפיחו בה חיים. פיקולוניה היא עולם ילדים מקסים: עיר שלמה הכוללת סניף בנק, מכון יופי, בית קפה וסופר, עמוסה בפרטים ותחפושות ומזמינה את הילדים להכנס לעולם דמיוני ממנו רק אתם תוציאו אותם, כשתגמר לכם הסבלנות לחכות להם ותרצו לחזור הביתה.
לכתבה המלאה על פיקולוניה

אין תמונה
עולם מושלם לילדים. פיקולוניה

מוזיאון המדע בירושלים
את הילדים למוזיאון המדע בירושלים, כבר לקחתם? גם ילדים שאינם חובבי מספרים ימצאו עניין במוזיאון, שבאמצעות תערוכות ידידותיות וחוויתיות ממחיש לטף הסקרן את חוקי הפיזיקה, מבנה המוח וכוחו של החשמל.
לכתבה המלאה על מוזיאון המדע בירושלים

כנסיית הקבר בירושלים
הביקור בכנסיית הקבר הוא חוויה אמיתית גם למי שאינו נוצרי, בעיקר בגלל אווירת הקדושה המיוחדת והמסתורית. המוני צליינים מגיעים לנקודה הקדושה הזו כל הזמן מרחבי העולם, כך שתוכלו להיתקל בקבוצת מלוכסני עיניים מצקצקי מצלמות משוכללות, או בקבוצת מיסיונרים שחורים מאפריקה ואולי אפילו בקבוצה של אירופאים לבנבנים במכנסי חאקי עד הפופיק.
לכתבה המלאה על כנסיית הקבר בירושלים

ספא בתל אביב
מתחמי הספא של תל אביב רק מחכים ליום כזה: אין אפשרות לצאת לטייל, אבל יש מיליון סיבות לקבל עיסוי מפנק ולחזור הביתה רגועים ומאושרים.
לכתבה המלאה על מתחמי הספא בתל אביב

אטרקציות: ספא קולה cula תל אביב
מסאג' לצלילי הגשם

צפון

גליתא חוות השוקולד
ומה מנחם ביום כזה יותר משוקולד? בגליתא, חוות השוקולד שבדגניה ב' יש תצוגה מגניבה על תולדות השוקולד, סרט והכי חשוב: המון שוקולד לקנות ולאכול וגם סדנאות מיוחדות להכנת שוקולד וליצירה בשוקולד.
לכתבה המלאה על גליתא

החמאם הטורקי בעכו
ביום קר וגשום יהיה נחמד דווקא לטייל בארמונות האבירים בעכו העתיקה, וגם להיכנס לחמאם הטורקי העתיק, וליהנות ממיצג אורקולי מרשים, שמספר את סיפור המקום מזווית אישית ומעניינית. אין מה לדאוג, לא נרטבים.
לכתבה המלאה על החמאם הטורקי של חאג' באשיר 

אטרקציות: פסלים בחמאם הבלן האחרו (צילום: איל שפירא)
אל דאגה - לא נרטבים. החמאם הטורקי | צילום: איל שפירא

דרום

ספא מדברי
להוריד את הבגדים, לשכב נוח על המזרון, לשמוע את הגשם מטפטף בחוץ ולהתפנק במסאז' שישכיח מכם את כל הדאגות. מסתבר שבדרום יש כמה וכמה אופציות לספא איכותי ומענג.
לכתבה המלאה על מתחמי ספא בדרום

לנועזים: טיולי שטפונות
ואופציה קצת אחרת לנועזים: אם יורד גשם, זה אומר שבחלק מנחלי המדבר נוצרים שיטפונות. אם נזהרים ונשמעים להנחיות הבטיחות – אפשר להפוך אותם די בקלות לאטרקציה מדהימה ולהרפתקה מסעירה שלא תשכחו עד החורף הבא.
לכתבה המלאה על טיולי שטפונות