אין תמונה
הכיף ישכיח לכם את העצבים שבתור. ימית 2000 בחולון

חוץ מחולי לב, נשים בהיריון או סתם פחדנים – כולם, אבל כולם, יעזבו עכשיו הכול ויעלו על מגלשת מים, אם ייתנו להם הזדמנות. ואם אתם לא, הביטו שוב בתחילת המשפט ונסו להכניס את עצמכם לאחת הקטגוריות. אין ברירה אחרת.

עושים: קמיקזה, טייפון, היי-ספיד וכל השאר. ההבדל בין המגלשות השונות לא ממש משנה. העיקר הוא שתגיעו למים מהר, חזק וצווח. קחו בחשבון שבחגים עלול להיות די עמוס, ולכן הקדימו לפני כולם, חכו לסוף, או הגיעו על הבוקר, ברגע שפותחים את השערים. חשוב: לפני שאתם מגיעים בררו שלא מתקיים במקום אירוע סגור. אין דבר מתסכל יותר מלבנות ציפיות כל הערב ובבוקר להיתקל בשער סגור שמאחוריו עולות צווחות הנאה של ועדי עובדים. אז הנה לפניכם המובחרים שבפארקי המים:

פארק שפיים: פארק המים המתהדר בתואר "הראשון מסוגו בישראל" כולל כ- 100 דונמים של מדשאות, מגלשות מים מכל הסוגים והזנים שתוכלו להעלות על דעתכם, בריכת מזרקות חדשה, בריכת גלים, מסלולי אבובים ומתקני נופש פעיל. עוד במקום: פארק מוטורי.

פארק ימית 2000 בחולון: 22 מגלשות אקסטרים ומגלשות היי-ספיד (מצאו את ההבדלים), בריכת גלים, בריכת ערבול, מתקני מים לגיל הרך (כולל ג'קוזי לילדים) ואפילו מרכז ספא, כדי לשחרר את השרירים אחרי כל הנפילות.

המימדיון: בשטח פארק גני יהושע שבתל אביב מציע המימדיון לא רק מגלשות מסוגים שונים, אלא גם את מתחם "עולם הילד", ובו שלל אטרקציות מימיות המותאמות לזאטוטים.

אוכלים: מאחר שמים ואוכל הולכים יד ביד, תמיד יש במקום עצמו משהו לחטוף.

ברוכים הבאים: כולם כולל כולם, למעט מי שממש סולד מתורים.

 מדברים: פארק שפיים, טלפון 09-9595756, פארק ימית 2000, טלפון 1-700-50-60-60, המימדיון, טלפון 03-6422777.

גולשים: אתר פארק שפיים, אתר פארק ימית 2000, אתר המימדיון

משלמים: ועוד איך.

>> חמישה פתרונות לינה ממש זולים (בחיינו) באילת
>> המון הנחות והטבות לאטרקציות בכל רחבי הארץ