נדמה שכבר אפשר להגיד בלי לשים השגות, שהקיץ הישראלי איתנו מזה זמן מה. רגע לפני שנהיה פה חום יולי אוגוסט, שווה לנצל את הקיץ ההתחלתי ולצאת לישון בחוץ – כן, עם אוהל ומדורה וכל הסיפור, מה יש?

כדי להקים אוהל בשטח אתם ממש לא צריכים להיות יוצאי סיירת או חיות שטח. מספיק שתקראו את מדריך הקמפינג שהכנו לכם. אין לכם כוח לקרוא? יש גם הנחיות בוידאו.

 

 

>> איך מקימים אוהל בשטח?

 

 

אם כבר יצאתם מהמזגנים, אספתם כמה חבר'ה (או לקחתם את הילדים) והתכנסתם איפשהו בטבע, בחוץ – סביר שאתם רוצים לאכול משהו. שום בעיה: קודם נלמד אתכם איך להדליק אש, ואחר כך גם נדאג לפנק אתכם בכמה מאכלי מדורות טובים.

 

>> איך מדליקים אש בשטח?

 

 

אם אתם מרגישים שכל הסיפור הזה קצת פראי לכם מדי, נחלץ לעזרתכם וננחה אתכם איך להדליק אור בחשיכה – גם בשטח יש אופציות תאורה מגוונות וטובות, כל מה שצריך הוא להכיר אותן.

 

>> איך מייצרים תאורת שטח

 

 

וכעת לאוכל. על פויקה שמעתם? תבשיל הקידרה הזה, המתבשל שעות ארוכות, יסיע לכם לסגור את כל ההתעדכנויות שיש לכם לעשות עם החבר'ה עד שיהיה מוכן. איך עושים פויקה? הנה הנחיות וגם מתכון.

>> איך עושים פויקה

 

 

 

בסדר-בסדר, לא לכולם יש סבלנות לחכות שעות ליד המדורה. רוצים סתם לטרוף פיצות? אפשר גם אפשר. ככה תכינו פיצות על האש, וגם אם הן תצאנה קצת מפוחמות, זה חלק מהארומה.

>> איך עושים פיצות בשטח

 

>> לסדנת הקמפינג המלאה
>> מדריך החניונים ואתרי הפיקניק