רשת מלונות אוליב ורימונים הודיעה היום (ב') על מבצע  'חופשה נגישה' - במסגרתו יוצעו במהלך חודש יולי, בתאריכים נבחרים במלונות נבחרים, לינה לזוג במחיר שמתחיל ב-199 שקל.

מה האותיות הקטנות? המחיר הנמוך יחול בתאריכים נבחרים באמצע השבוע על מספר מלונות מוגבל, בהם: דולפין וילג' בשבי ציון, אקוודוקט ברגבה ומדיסון הצמוד לחוף הים בנהריה. 

כך למשל, מצאנו לילה בדולפין וילג' בחדר כפרי ב-199 שקלים בתאריכים 11-12 ליולי (וישנם עוד תאריכים). לילה רגיל יעלה החל מ-450 שקלים; במלון רימונים אקוודוקט מצאנו מחירים נמוכים בתאריך 20-21.7 וגם בתאריכים 19-20.7 (ישנם עוד תאריכים). בחדרי סופריור וקלאסיק. לילה רגיל יעלה החל מ-494 שקלים; במלון רימונים מצאנו תאריכים מוזלים החל מהיום ב-14-15.7, ב-13-14.7, ב-12-13.7 (ויש עוד תאריכים). מחיר רגיל מתחיל ב-495 שקלים ללילה.

מלונות נוספים של הרשתות, כמו: TLV88 בתל אביב ,מלון Beer Garden בתל אביב ומלון White House בתל אביב יציעו לילה החל מ-350 שקלים לזוג בתאריכים נבחרים באמצ"ש.

תוספות: כל ילד נוסף יעלה עוד 80 שקלים ללילה, ארוחת בוקר תעלה 60 שקלים נוספים למבוגר ו-30 שקלים נוספים לילד.


"תושבי ישראל נמצאים בימים חסרי וודאות",אומר עופר חיות, המנכ"ל החדש של רשת אוליב ורימונים. "מספר מובטלים הולך וגדל, ענפים במשבר, האופק לא ידוע. בעינינו כרשת ציונית שהסלוגן שלה הוא חופשה ישראלית והחופש לבחור, דווקא בימים אלו זה הזמן להוריד מחירים ולא להעלות. יש ביקורת על המלונות בארץ שמגזימים עם המחירים, אך אנחנו החלטנו שאנחנו מנגישים את החופשה לכמה שיותר משפחות ודווקא מורידים את המחירים . נאפשר תיירות נגישה שתתן ל אנשים רבים את היכולת לצאת לחופשה על אף המצב וליהנות עם המשפחה ועם הילדים".