אין תמונה
תיק גב של Tumi

הסטייליסטי: תיק גב של Tumi

Daniella Small Backpack הוא תיק גב קטן מקולקציית Voyageur החדשה של מותג הפרמיום Tumi. מדובר על תיק קטן מבד קל משקל בשילוב עם עור, שהופך את כל העסק לגם יפה וגם פונקציונלי. למרות שהוא קטן יחסית, הוא דווקא בור לא קטן – הוא יכול להכיל המון חפצים (ארנק גדול, תיק רחצה קטן, מסמכים, חטיפים ואפילו טאבלט), מלא בתאים, בעל חלוקה חכמה ויכול להחליף תיק צד בכיף.

מעבר לפן הפרקטי שלו, אין ספק שהוא מושקע, מוקפד ונראה סטייל לחלוטין, ומישהו חשב שם על כל הפרטים הקטנים (איך לעזאזל אפשר להכניס בקבוק מים בתא הצדדי חשבנו לעצמנו, עד שקלטנו את הרוכסן שמגדיל ומקטין את התא). החיסרון היחיד שהצלחנו למצוא בו הוא המחיר הגבוה, אבל אם תשתמשו בתיק הזה גם כתיק היום יום שלכם, דווקא מצאתם השקעה טובה לטווח ארוך שגם תקל לכם על הגב.

מחיר: 1,400 שקלים. להשיג בחנות הדגל של Tumi בקניון רמת אביב.

אין תמונה
תיק גב של Desert Snow

המכיל: תיק גב של Desert Snow

תיק הגב של Desert Snow יכיל, ליטרלית, את כל הבית שלכם. התיק בנפח 30 הליטרים שייך למותג הבית המקצועי של רשת ריקושט, וכולל תא מרכזי גדול שבתוכו גם תא מרופד ללפטופ או לטאבלט ותא נוסף בעל ארגונית פנימית. בחזית התיק תמצאו עוד תא לשליפה מהירה וגם תא עליון עבור פריטים עדינים.

הדוקטורנט שקיבל את התיק לקח אותו גם ליום טיול – אז הכיל התיק בנוחות את כל קופסאות האוכל והציוד הנלווה, וגם הפך אותו לתיק ללימודים – המכיל בנוחות קלסר גדול, לפטופ, דפים ושאר ציודים נלווים. שמחנו לשמוע שלמרות כובד המשא, התיק לא הרגיש כבד מדי מפאת קלילות הבד. מהצד השני, בשימוש ארוך טווח הקצוות שלו קצת התחילו להיפרם, דבר שלא מנע מהדוקטורנט דנן להמשיך להשתמש בו בחדווה.

המחיר: 299 שקלים. להשיג בסניפי רשת ריקושט.

אין תמונה
תיק גב Outdoor Revolution

העמיד: תיק גב Outdoor Revolution

בדומה לתיק מהסעיף הקודם, גם התיק Outdoor Revolution הוא תיק גב בעל נפח 30 ליטרים הכולל תא מרכזי גדול שבתוכו גם תא מרופד ללפטופ או לטאבלט ותא נוסף בעל ארגונית פנימית. למען האמת מדובר על אותו התיק כמעט, רק עם לוגו ועיצוב מעט שונה. אז למה אנחנו טורחים לספר לכם גם על התיק הזה? כי בניגוד לתיק מהסעיף הקודם – שהוא קל משקל אבל הקלות הזאת מגיעה עם מחיר של בלאי קל לטווח ארוך – התיק הזה דווקא מאסיבי יותר. המאסיביות הזאת מתבטאת במשקל המעט כבד יותר שלו ובמערכת הגב המרופדת ומנדפת הזיעה שלו. במילים אחרות, התיק אולי מעט כבד יותר, אבל ריפוד הגב והכתפיות שלו הופך אותו לידידותי יותר לכתפיים ולגב שלכם. אז מה עדיף לכם – תיק גב גדול וקל או תיק גדול וכבד יותר, אבל גם אורתופדי? את זה אתם תחליטו.

מחיר: 309 שקלים. להשיג ברשתות: תיק ותיק, למטייל, ריקושט וחנויות המטיילים המובחרות.