בין אם לכנרת או לניו-יורק, כולכם נוסעים בקיץ הזה לאנשהו. לא משנה איפה אתם נופשים או כמה זמן, במהלך השהות מחוץ לבית הופך התיק למרכז החיים שלכם – הוא מכיל, מילולית, את כל עולמכם. ביצענו סקירה קצרה והעלינו כמה מהחידושים והעדכונים בתחום עולם האריזות – ואתם מוזמנים להציץ, לסגור את הריץ' רץ' ולצאת לדרך.

אין תמונה
לבעלי טעם יקר: ערכת נסיעות לחו"ל של ג'וליה מילאנו

אין ספק שהערכה המצודדת הזו מתאימה רק לנשים: היא עשויה עור איטלקי משובח, אדומה וזרחנית, ואם אתם עומדים להבריח משהו אסור למדינה זרה – אולי כדאי לבחור בתיק שימשוך קצת פחות תשומת לב. הערכה מכילה תיק עלייה למטוס, תיק רחצה וארנק לנסיעות עם מקום לדרכון.
מחיר: 3,789 שקלים.
להשיג: ג'וליה מילאנו, ה' באייר 42, ככר המדינה ת"א, 03-5443874.

אין תמונה
לעליזים: תיק ביוטי קשיח מסדרת AERIS של סמסונייט

לא נשקר – האסוציאציה הראשונה שעולה כשרואים את התיקים הקשיחים של סמסונייט היא ארגז כלי עבודה – אבל ארגז כלי עבודה צבעוני, קטן ומדליק. התיקים החמודים נמכרים בשלל צבעי הקשת ואמורים להיות קלי משקל, ויכולים לשמש אתכם הן כתיק רחצה והן כתיק איפור.
מחיר: 590 שקלים.
להשיג: בתיק התיקים, בגינדה, בארנקי שולה ובחנויות התיקים המובחרות.

אין תמונה
לפונקציונאליים: תיק מסדרת ATQ של קל גב

אין צורך יותר להתלבט בין נסיעה עם מזוודה, צ'ימידן או תרמיל גב, כי בתיק הזה יש את שלושת האפשרויות. ידית נשלפת מתא סודי בגב התיק תהפוך אותו לנגרר, מערכת גב מרופדת עם רצועות תעמיס אותו על הגב, ויש גם ידית נסיעה שתעשה ממנו אחלה קיטבק בן-רגע. התיק מגיע בשלושה גדלים שונים, ובצבעים כחול, ירוק או אדום.
מחיר: 599-829 שקלים.

אין תמונה
לירוקים: תיק ממוחזר מסדרת TERREA של סמסונייט

אם יש דבר כזה תיק מחומרים ממוחזרים, אז בטח שאנחנו רוצים אחד כזה על גבינו ובבטן מטוסנו. בסדרה האקולוגית הזו יש תיק גב למחשב, תיק שליחים, תיק נסיעה על גלגלים ותיק לטיסה, ובינינו , כל מה שממוחזר בהם הם בסך הכל חלקי הפלסטיק בתיק - האבזמים, הקליפסים, ובית הגלגל - שעשויים מסיבי בקבוקי פלסטיק גרוסים. נו, לפחות זה.
מחיר: 690-1550 שקלים.
להשיג: בארנקי שולה, בגינדה, בתיק התיקים ובחנויות התיקים המובחרות.

אין תמונה
לשיקיות: תיק כלי רחצה של אפרת קסוטו

אם אפילו הסיכות שלך צריכות להיארז בסטייל, הרי שאת מחפשת מוצר כמו זה. מעצבת התכשיטים אפרת קסוטו השיקה קולקצייה של קופסאות לאריזת תכשיטים, המותאמות לנסיעות. אנחנו אהבנו את העגולה, העשויה מקש בעלת הבטנה הירוקה.
מחיר: 550 שקלים.
להשיג: ברמב"ם 18, ת"א.

אין תמונה
למאורגנים: מארזים לנסיעות של phillipi

אפשר למצוא גאדג'טים בכל מקום, והנה, גם בעולם האריזות יש חידושים והמצאות שיכולים לשכלל לכם את המזוודה בדרך לחו"ל הבא. למשל מארז התכשיטים הזה בצורת גליל העשוי מתכת ועור, או ערכת המניקור המתוקה בצורת ביצה, המכילה משייף, קוצץ ציפורניים, מספריים, פינצטה ופצירה. אבל הכי הגניבה אותנו קופסת הגליל שאורזת את העניבה ומשמרת אותה מגוהצת וללא קמטים.
מחיר: 99-199 שקלים.
להשיג: ברשת הפיטאי.

>> חופשה בלי הוצאות של מלון: יאללה קמפינג!