תייר מגרמניה (צילום: לימור בן-רומנו)
אוהב את זה שהכל פה כל כך קרוב לים. רולף מגרמניה | צילום: לימור בן-רומנו
שם: רולף קונזלר
אביבים: 26
מגיע אלינו מ: המבורג, גרמניה
פגשנו אותו ב: רחוב בן יהודה, תל אביב, בדרכו לחוף הים עם חבר

רלף, תייר מגרמניה (צילום: לימור בן-רומנו)
אוהב פלאפל עם עמבה וטחינה | צילום: לימור בן-רומנו

לפרנסתו: סטודנט להנדסה אלקטרונית
אוהב: ספורט בעיקר - גלישת רוח וקיר טיפוס
פז"מ: "באתי לישראל לטיול של שבועיים ואני כבר 10 ימים כאן"
למה דווקא לפה: "לפני שהגעתי לישראל הייתי בטיול סטודנטים בירדן למשך שבועיים, ואז חשבתי לעצמי שזה רעיון טוב לעבור פה אם כבר אני באזור. האמת שזו הפעם הראשונה שלי באזור הים התיכון ומדהים פה בעיניי".

בלובי, תייר מגרמניה (צילום: לימור בן-רומנו)
"איך זה שאין כאן מטרו או סאבוויי?" | צילום: לימור בן-רומנו

שם ראש על הכר ב: Sky Motel, תל אביב

Travel list: "היינו שלושה ימים בירושלים וזו הייתה חוויה מדהימה. משם נסענו לצפון הרי הגולן ואז המשכנו לחיפה היפהפייה, ועכשיו אנחנו מסיימים את הטיול בתל אביב. אני מאוד אוהב את זה שהכל פה קרוב לים, ותמיד אפשר לההגיע לטיילת וליהנות מהנוף".

הכי טעים פה: "האמת שלא יצא לי ממש לאכול פה במסעדות כי תמיד קנינו את האוכל שלנו בסופרמרקטים, אבל כן יצא לי לאכול פלאפל ברחוב, עם כל המטבלים המעולים שלכם כמו טחינה ועמבה".

הדה בסט של הדה בסט פה: "אני די אוהב כאן את הכל, בעיקר לרוץ על החוף ולראות את האנשים עושים ספורט מים, שותים קפה או משחקים מטקות. תמיד יש מוזיקה בחוף והאווירה מדהימה. ממש שמח פה".

טעון שיפור: "התחבורה הציבורית. איך זה שאין כאן מטרו או סאבווי? התחבורה כאן מאוד לא נגישה לתיירים וקשה להתמצא. כדי להבין איך להגיע ממקום למקום בישראל, אתה חייב לעשות הרבה תחקיר באינטרנט. זה די מיושן כל העניין הזה".

רלף קולזנר, תייר מגרמניה (צילום: לימור בן-רומנו)
"אני כל הזמן רואה נשים יפות ואופנתיות" | צילום: לימור בן-רומנו

שורה תחתונה

מ1-עד 10 | מדד הנשים: "7-8 - וזה נחשב לגבוה אצלי. אני חושב שלמרות שיש לכם מזג אויר חם, הנשים כאן לא מתלבשות בצורה פרובוקטיבית וזולה. להיפך, הישראליות דואגות לאאוטפיט מושקע כל הזמן - שלא כמו בגרמניה, שם הנשים מתגנדרות רק שיש סיבה לכך כמו פגישה חשובה או מסיבה בערב. כאן אני כל הזמן רואה נשים יפות ואופנתיות. אני גם מאוד אוהב את המראה האקזוטי - יותר מאשר הבלונדיניות".

מ1-עד 10 | הציון הלאומי: "8 - בעיקר בגלל שיש לכם פה מפגש גדול ומעניין של תרבויות ומוצאים שונים: יהודים, ערבים, רוסים וכו'. זה לא נראה שכל אחד חי פה בנפרד, אלא כולם מתחברים יחד ויוצרים משהו חדש. זה הופך את ישראל למדינה מאוד מיוחדת בעיני".

ליד ההוסטל, תייר מגרמניה (צילום: לימור בן-רומנו)
"ישראל מדינה מאוד מיוחדת" | צילום: לימור בן-רומנו

 >> הגברים הישראלים לא יודעים להתלבש