התייר דון ריי (צילום: אור קפלן)
לא יוצא מתל אביב. דון ריי | צילום: אור קפלן


שם: דון ריי.
מגיע מ: אטלנטה, ארה"ב.
אביבים: 36
תחביבים: ים וספורט.

עושה את הלילה: במלון הילטון ת"א.

פגשנו אותו: בחוף הילטון, ת"א.

פז"מ:
הפעם באתי רק לשבוע ימים - לנקות את הראש קצת ולפגוש את כל החברים שהכרתי אז, איתם אני שומר על קשר עד היום. זו הפעם השנייה שלי בישראל. הפעם הקודמת הייתה לפני שנתיים – אז ביליתי כאן את כל הקיץ שלי והיה מדהים.

צ'ק ליסט: תל אביב ורק תל אביב. מועדונים, ים וסתם לטייל ברחוב. היום בערב אני מתכנן להיפגש עם כמה חברים שהכרתי לארוחה מרוקאית מסורתית. אני פחות מתחבר לטיולים לירושלים וכאלה, אבל אני מאמין שאולי בפעם הבאה אני אצא מגבולות תל אביב. הפעם אני פה רק בשביל הכיף.

הכי ממכר:
חומוס וזיתים ירוקים.

הכי לא לוותר: כל תייר שמגיע לכאן חייב דבר ראשון ללכת לים. לבד או ביחד, עם כוס בירה או סתם עם ספר - פשוט לשבת על החוף בת"א, לראות אנשים יפים ולהירגע.

הכי ישראלי: קבלת שבת. יש משהו נורא מיוחד בקרבה הקולקטיבית הזו שלא רואים באף מקום אחר בעולם. הגברים שמים כיפה לבנה, הנשים מכסות את ראשן במטפחת - מדהים אותי תמיד לראות איך מסורת נשמרת.

תייר בים (צילום: אור קפלן)
אז מה, אין מצב לחברה ישראלית? | צילום: אור קפלן

שורה תחתונה

מ-1 עד 10 | מדד הנשים בארץ: 8, כי או הן אמנם מאוד יפות אבל לא ממש מנומסות. אתם קוראים לזה "חוצפה" אנחנו קוראים לזה חוסר עידון. אישה צריכה להיות נשית, עדינה ורכה, פחות אגרסיבית.

מ-1 עד 10 | הציון הלאומי שלנו: 10. אני מאוד אוהב את ישראל, היא אחד מיעדי החופשה המועדפים עלי וכשיש לי קצת כסף אני מזמין כרטיס טיסה ופשוט מגיע לכאן.

דון ריי עם חבר בים (צילום: אור קפלן)
נותן ציון 10 למדינה. שאפו | צילום: אור קפלן
>> ניו יורק: הסאבוויי, תמונות של החיים
>> שעה מתל אביב: צימר קולומבריום במושב שקף