ג'ויס למונס מאמסטרדם (צילום: אור קפלן)
לא מרוצה מיוקר הדרינקים בארץ. ג'ויס למון מאמסטרדם | צילום: אור קפלן
שם: ג'ויס למונס
אביבים: 31
מגיעה אלינו מ: שכונת דה פייפ, אמסטרדם.
פגשנו אותה ב: רחוב נחלת בנימין, תל אביב.

התיירת ג'ויס למונס (צילום: אור קפלן)
"עוד לא ראיתי כאן מישהו שמשך אותי" | צילום: אור קפלן

לפרנסתה: מנהלת מוצר וגיוס משתמשים בחברת היי טק.

תחביבים: שופינג, עבודה ("כן, אני וורקוהולית"), לשבת על בירה עם חברים.

עושה את הלילה: ב"שף הוסטל" ברחוב מונטיפיורי בתל אביב. "קראנו עליו המון ביקורות טובות באינטרנט אבל כשהגענו למקום התאכזבנו - הוא ממש לא עמד בציפיות, שלא נדבר על החדרים בו שלא הכי נקיים".

משך החופשה: "באתי לישראל עם חברה לחופשה של שבוע וחצי".

מה כבר עשיתי ומה מחכה לי: "אני מטיילת פה עם קבוצת מטיילים. היינו באילת - מזג האוויר מדהים שם! בילינו הרבה בחוף וטיפסנו על ההרים באזור. מחר אני נוסעת לירושלים - לקחתי סיור מודרך בעיר, כך שאדע יותר על ההיסטוריה שלה".

התיירת גו'יס בתל אביב (צילום: אור קפלן)
תפסה קצת צבע באילת | צילום: אור קפלן

המקום הכי יפה פה: "קשה לי לענות על זה כי עדיין לא ראיתי הכל. רק עכשיו הגענו לתל אביב ויש לפנינו גם את ירושלים. אני מאמינה שאני מאוד אתחבר למקומות ההיסטוריים כמו הכותל המערבי והעיר העתיקה, אבל בשורה התחתונה באנו לישראל כדי לתפוס קצת צבע וליהנות מהחוויה הישראלית האורבנית. אנחנו לא מתכננות לנסוע לצפון הארץ אלא לחזור לת"א אחרי ירושלים, ולהישאר כאן עד סוף החופשה שלנו".

בר מומלץ: "הספקתי לבלות רק בבר על החוף באילת שאני לא זוכרת את שמו, אבל לא הייתי ממליצה עליו - השירות בו היה, בלשון המעטה, לוקה בחסר, וגם לא מצאתי בו אנשים יפים".

מסעדה טובה: "אכלתי באילת במסעדת ג'ינג'ר האסייתית שהייתה מצוינת. המחירים של האוכל בישראל מאוד דומים למחירים באמסטרדם, אבל השתייה פה מאוד יקרה. לדוגמא, על כוס יין או בירה תשלמו באמסטרדם 4 אירו, ואילו בארץ זה יוצא 7 אירו - כמעט פי 2".

למצוא בחור ללילה: "אני לא מאלה שמחפשות בחור ללילה. מה גם שהגברים הישראלים הם פחות הטעם שלי ועוד לא ראיתי כאן מישהו שבאמת משך אותי".

מילה טובה: "אני מכירה את כל המילים הבסיסיות בעברית כמו 'תודה', 'שלום', וגם 'אני יפה' - אמיתי לא?"

הכי ישראלי: "צפירות. האנשים פה לוחצים בלי לחשוב פעמיים על צופרי המכוניות שלהם וזה פשוט מטריד. אני מתניידת ללא כלי רכב פה, אבל זה מציק באוזן. מאוד".

תיירת ברחובות תל אביב (צילום: אור קפלן)
"הגברים פה צריכים ללמוד איך להשקיע יותר בעצמם" | צילום: אור קפלן

ג'וייס למונס (צילום: אור קפלן)
ציון 9 למדינה, לא כולל ביבי | צילום: אור קפלן

שורה תחתונה

מ-1 עד 10 | מדד הגברים: "7. האמת שלא יצא לי לדבר עם כל כך הרבה גברים, אבל הם בהחלט ניסו להתחיל איתי והיו קצת חוצפניים ועקשניים. בכל אופן כדאי שהגבר הישראלי ישפר קצת את המראה הכללי שלו. לא יזיק לכם להתגלח, לשים אפטר שייב, להתלבש מושקע - זו לא בושה להיות בימינו מטרוסקסואל".

מ-1 עד 10 | ציון לאומי: "9. אבל זה רק אם אני לא מתייחסת לממשלת ישראל. מבחינת יעד תיירותי המדינה מושכת אותי מאוד כי היא חמה ואצלנו קר כל הזמן, אבל מבחינה אידיאולוגית אני די מתנגדת לכל מה שהממשלה שלכם עושה, ואני רואה אותה כתוקפנית.

תל אביב (צילום: אור קפלן)
הכי ישראלי: הצפירות מהמכוניות. בית וייס ברחוב הרצל 2. | צילום: אור קפלן

>> בפעם הקודמת בתייר מזדמן: "הנשים פה פרחות אבל זה מגניב אותי"
>> עוד רגע נופלות: 10 ערים שתלויות על צוק