עם אופניים ברוטשילד, התיירת לורי
"אין על האירוח הישראלי החם!". לורי מהולנד מדוושת בשדרות רוטשילד בתל אביב
שם: לורי
אביבים: 26
מגיעה אלינו מ: אמסטרדם
פגשנו אותה ב: שנקין, תל אביב

בעין חוגל, התיירת לורי
"אני לא יכולה להפסיק לאכול חומוס מאז שהגעתי לארץ"

שמה ראשה על הכר: ברחוב מלצ'ט, תל אביב
לפרנסתה: לא עובדת כרגע, לומדת עברית באולפן
אוהבת: לצפות באנשים ולצפות בדגים (צלילה)

פז"מ

"הגעתי לתקופה של חודש"

למה דווקא לכאן

"באתי לבקר את חבר שלי, הוא ישראלי".

Travel List

"במהלך שהותי הקצרה בישראל כבר הספקתי לבקר בירושלים, מצדה, ים המלח, מעלות (כן, כן, החבר שלי משם) ותל אביב. אני אוהבת את מגוון הנופים בארץ הזו - כל אזור כל כך שונה מהשני, אפשר לעשות טיולים ממש מגניבים פה. אבל גם אם כל המקומות שביקרתי בהם מיוחדים בדרכם, אבל אין כמו האווירה המדהימה של ירושלים, כשכל התרבויות והדתות נפגשות".

עם החבר, התיירת לורי
"בן הזוג שלי מקבל ציון 10 כמובן. אבל שאר הגברים פה-7". לורי עם החבר

עברית קשה שפה

"המשפט הראשון שלמדתי להגיד כאן הוא 'כן המפקד'. נראה לי שחשוב לדעת את זה במדינה הזו, לא? אבל גם לא פחות חשוב לדעת להגיד 'אתה לא מחליט עליי!'. עוד מילים שלמדתי הן: 'במבה', 'סבבה', 'חמוד' ו'יפה שלי".

הכי טעים פה

"הממ, ממש קשה לי לבחור בין חומוס לטחינה. אני לא יכולה להפסיק לאכול את שניהם! אבל אני מניחה שאבחר בחומוס כי זו מנה מלאה. פשוט, טעים, ים תיכוני ובעיקר האנשים בישראל עשו מזה אומנות".

המסעדה הכי טובה

"יש יותר מידי מקומות טובים כאן, אבל המסעדה האהובה עליי בארץ זו החומוסייה 'אוסול' באבן גבירול. ובשביל אוכל איטלקי טוב, אני אלך ל'פיקולה פסטה'".

הדה בסט של הדה בסט פה

"האוכל, מזג האוויר הנעים וכל האווירה הנינוחה והרגועה של האנשים שחיים פה. אה, וגם האירוח הישראלי החם!"

מכינה ספינג' במעלות, התיירת לורי
"האוכל פה הוא הכי טעים שאכלתי". לורי מכינה ספינג' במעלות

טעון שיפור

"הדבר הראשון שאתם צריכים לשנות בארץ זה את התורים הארוכים והתשאול בביקורת הדרכונים בנתב"ג. זו ממש לא דרך נעימה להיכנס כך לארץ. ובאופן כללי, יהיה נחמד אם הישראלים יוכלו להיות קצת יותר מנומסים ויאמצו לעצמם התנהגות יותר נחמדה. הדרך שבה אנשים מתייחסים לתיירים פה לפעמים יכולה להיות מאוד מבהילה לזרים".

שורה תחתונה

מ-1 עד 10 | מדד הגברים: "אוף זה קשה... כנראה 7. כמובן שבן זוגי מקבל 10 בוודאות! אבל באופן כללי אני חושבת שהגברים כאן יכולים להיות מאוד גסי רוח, פושרים כאלה. מזלם שברגע שאתה לומד להכיר אותם, הם מאוד חמים ואכפתיים. אז נכון, הם לא הכי אופנתיים בעולם, אבל אני אוהבת את הגישה הרגועה ואת הביטחון העצמי שלהם. וגם המראה שלהם מאוד מגוון - יכול להתאים להרבה טעמים של בנות. ובכלל, בהשוואה לגברים הולנדים, הם מאוד גבריים".

מ-1 עד 10 | הציון הלאומי: "אני נותנת לישראל את הציון 8. כי האוכל פה הוא הכי טעים שאכלתי, כי מזג האוויר מצוין, כי יש כל כך הרבה נופים שונים ומגוונים כאן, כי המדינה הזו היא ממש כור היתוך אמיתי - מלא בתרבויות, אנשים שונים, דתות שונות וכמובן - מקום מדהים לצאת ולבלות בו".

בשדרות בן גוריון, התיירת לורי
"הגברים פה יכולים להיות גסי רוח, אבל אני אוהבת את הגישה שלהם"

>> בשבוע שעבר בתייר מזדמן: "אני מת על החוצפה של הישראלים"