תייר (צילום: לימור בן-רומנו)
"הגעתי לכאן במקרה". בנג'מין מצרפת | צילום: לימור בן-רומנו
שם: בנג'מין ברון
אביבים: 23
מגיע אלינו מ: צרפת
פגשנו אותו ב: אחד העם פינת אלנבי, תל אביב

שם ראשו על הכר: סאבלט בתל אביב, קרוב לחיי הלילה
לפרנסתו: סטודנט להנדסה

תייר (צילום: לימור בן-רומנו)
"הכי נהניתי בטיול שעשיתי בבניאס. הרגשתי שם כל כך חופשי ומשוחרר" | צילום: לימור בן-רומנו

אוהב: "לצאת מבלי לתכנן, להכיר אנשים חדשים, לראות לאן ההרפתקה הבאה תיקח אותי. יש לי רקע באומנויות לחימה מאז שאני ילד לכן תכננתי ללמוד כאן קרב מגע. אבל אז גיליתי את היוגה פה ואני מאוד נהנה מזה. בכל אופן אני חושב שהדבר שאני הכי אוהב לעשות פה זה ללכת לחוג 'לרקוד עם גאגא' שבסוזן דלל. חוג של ריקוד חופשי מדהים".

פז"מ

"הגעתי הנה לטיול של 3 חודשים".

למה דווקא לפה

"אני לא באמת יודע, במקרה אני מניח. פתאום נתמלא בי הרצון לטייל, ואז קיבלתי את ההזדמנות לבוא ולעזור במחקר באוניברסיטת תל אביב. אז הנה אני כאן! מטייל ברחבי ישראל".

Travel List

"אני מטייל בישראל מאז שהייתי ילד (ירושלים, תל אביב קיסריה, קריית שמונה, אילת, ים המלח, עין גדי) אבל בביקור הזה אני רק חודש והכי רחוק שיצאתי מגבולות תל אביב היה ליד קריית שמונה. הכי נהניתי מהטיולים בנהר הבניאס, לעשן ליד הנהר, להתפשט ולצלול לתוך המים בכל פעם שהייתה לנו הזדמנות. לעיתים מאוד רחוקות בחיי אני מרגיש כל כך חופשי".

תייר (צילום: לימור בן-רומנו)
"שווארמה, פלאפל, סביח - אני פשוט אוהב את האוכל פה" | צילום: לימור בן-רומנו

עברית קשה שפה

"למדתי כאן הרבה מילים חדשות. כמובן, המילים הרגילות שצריך כדי להסתדר בשוק, אבל גם סלנג כמו 'סבבה', 'יאללה', וכל מיני קללות. אבל המילים האהובות עליי הן 'אש', 'אהבה' ו'שמיים כחולים'".

הכי טעים פה

"הסביח שברחוב יהודה הלוי. אני לא זוכר את השם של המקום, אבל יש לו שמשות צבעוניות מעניינות. הרבה יותר טוב מכל סביח אחר שאכלתי בארץ. אבל הכל טעים לי - פלאפל, חומוס, שווארמה. אני מקווה להמשיך ולטעום עוד ועוד טעמים ומנות ואולי אשנה את דעתי אחר כך".

>> עוד בערוץ החופש:
להכיר את העולם בחינם

חופשה באיי סיישל: שש שעות לגן העדן

דרינק ללילה

"עראק עם נענע ולימון".

הדה בסט של הדה בסט פה

"מה שהכי טוב בישראל זה גם מה שלא טוב בה - הבלגן. אני מת על זה, לא יודע איך להסביר את זה. הבעיה היא שזה גם אומר שהכל מבולגן ומלוכלך פה כי לכל אחד יש את הדרך שלו לעשות דברים. זה טוב אבל זה גם יכול להיות ממש גרוע - למשל אם אתה שוכר דירה, ובעל הדירה מנסה להעלות לך את המחיר, ומתמקחים על הכל כל הזמן ואין בכלל פיקוח הזה. הוא יכול לעשות מה שבא לו. אבל מנגד, אני מאוד אוהב ומעריך את הישראלים, הם ממש נחמדים ואנשים מאוד חמים".

תייר (צילום: לימור בן-רומנו)
"הכל מבולגן ומלוכלך פה" | צילום: לימור בן-רומנו

טעון שיפור

"חוץ ממה שאמרתי כבר, הייתי משנה את התחבורה הציבורית כאן. גם היא מאוד מבולגנת וממש לא ידידותית לתיירים. מה הבעיה לשים מפה באנגלית בתחנה?"

שורה תחתונה

מ-1 עד 10 | מדד הנשים: "לצערי, עדיין לא היה לי יותר מידי ניסיון עם הבחורות הישראליות, אבל בינתיים אני נותן להן את הציון 8. אני מאוד אוהב נשים יפות, לא משנה אם הן בלונדיניות או עם שיער כהה, חשוב שיהיה להן חוש הומור ושיהיו אופנתיות ונחמדות ואני חושב שיש הרבה כאלה בישראל".

 מ-1 עד 10 | הציון הלאומי: "זה משתנה. יש דברים כאן שהם 10 - למשל האווירה, האנשים הנחמדים, חוף הים, מזג האוויר, האוכל. אבל יש הרבה דברים שאתם באמת צריכים לשנות. לא יודע, אולי באמת אתם פשוט 10?"

תייר (צילום: לימור בן-רומנו)
"מה הבעיה לשים מפה באנגלית בתחנת האוטובוס?" | צילום: לימור בן-רומנו

>> המסיבה הלוהטת בעולם: צפו בתמונות מתוך הקרנבל בברזיל