הבריכה 1 (צילום: תום קוק,  יחסי ציבור )
בריכה בצורת אגס. חלומות נפתלי | צילום: תום קוק, יחסי ציבור

שוב ושוב אני מוצאת את עצמי חוזרת ומקטרת על היעדרה של הרומנטיקה במקומות בה אנחנו הכי מצפים לה. הפעם כבר יצאתי למסע ללא ציפיות: לקחתי את הגבר שלי למוצ"ש בגליל העליון, במושב שדה אליעזר. הייתה לו איזו עבודה באזור למחרת, זה הסתדר לנו יופי, ובכלל לא התכוונתי שיקרו שם בינינו זיקוקים וניצוצות. בניתי יותר על התפנקות-יחיד בז'קוזי או בבריכה המחוממת, עם ספר טוב או בשריצה מול הטלוויזיה. ממילא הוא לא יודע להעריך פינוק טוב כשהוא רואה אחד כזה.

המקום: ההפתעה הראשונה הייתה כשהגבר שלי זיהה שמדובר במקום יפה. חלומות נפתלי הוא מתחם אירוח חדש ומרהיב, רחב ידיים, אליו נכנסים דרך שער גדול התוחם אותו מהמושב (המעט פחות מרהיב). בקתות עץ חמודות ממוקמות סביב דק עץ שבמרכזו בריכה גדולה בצורת אגס. אם מתרחקים קצת מוצאים כרי דשא, שבילים קטנים, נחל מלאכותי מפכה ופינות ישיבה בגן. מילא אני, אבל הוא לא הפסיק להתלהב. "איזה מקום יפה, לא ראיתי דבר כזה", חזר ואמר, ואני רק התבוננתי בו מופתעת, שמחה שהנמכתי ציפיות.

הבריכה 2 (צילום: תום קוק,  יחסי ציבור )
אפילו הגבר התלהב. חלומות נפתלי | צילום: תום קוק, יחסי ציבור

מה בחדר: בסוויטת העץ שלנו היו שני חדרים. בלובי פינת טלוויזיה ומטבחון, בחדר השינה פלאזמה נוספת מול המיטה וג'קוזי צמוד. לחדר שלנו הייתה מרפסת קטנה מעץ הצופה אל הבריכה ועוד חצר קטנה עם פינת ישיבה רק בשבילנו, אבל העדפנו להעביר את הזמן שלנו בתוך החדר עם המזגן המחמם או ברחצה בג'קוזי. איכשהו הזמן הפך לזמן איכות זוגי, ובלי להתכוון חלקנו רגעים חמודים שאולי לא היו מזדמנים לפתחנו אם היינו נשארים בבית.

החדר (צילום: תום קוק,  יחסי ציבור )
עושה חשק לרומנטיקה. החדר בחלומות נפתלי | צילום: תום קוק, יחסי ציבור
מה עושים: היה קל מאד להעביר את הזמן עד ארוחת הערב. במתחם מצאנו שולחן ביליארד (עם כמה כדורים חסרים) ושולחן פינג-פונג (בלי מטקות). לא נורא, אנחנו לא מקצוענים, ושיחקנו ביליארד על העוקם. הוא ניצח.
לנופשים שמעוניינים בפעילויות באזור, מציעים במלון אופניים בחינם והמלצות לטיולים בסביבה.

מה אוכלים: ארוחות הערב והבוקר מוגשות במסעדה קטנה בתוך המתחם, ממש ליד הבקתות. ארוחת הערב מורכבת מתפריט קבוע, ואנחנו התבקשנו לבחור רק את הבשרים למנה העיקרית. למרות שהמקום כשר נהננו מאד מהאוכל, שהיה ברמה גבוהה. גם בבוקר היינו מסופקים מבופה ובו כל טוב ומיחס אינטימי.

 מדד השכנים: היו שם משפחות עם ילדים די צעקניים, חבורת מורות ביום כיף וזוגות בבילוי רומנטי. נתקלנו בהם רק בארוחות, ויהיה קשה לומר שהם לא הפריעו לנו. אם הייתי בונה על ערב אינטימי ומתבודד עם הבנזוג, הייתי חושבת פעמיים. אבל אנחנו הרי לא רומנטיקנים, אז לא נורא שהילד של השכנים קצת בוכה.

האוכל (צילום: תום קוק,  יחסי ציבור )
העיקר שאנחנו לא רומנטיקנים | צילום: תום קוק, יחסי ציבור

מדד הפינוקים: סלסלת פירות טעימים בחדר, המון מגבות, חלוקים ונעלי בית (אחד לבריכה, אחד לג'קוזי ואחד למקלחת) ומבחר פרפורמיה מקומית פשוטה.

מחירים: ללילה לזוג, כולל ארוחת בוקר וערב: באמצע השבוע 1400-1200 ₪, בסוף השבוע 1800- 1600 ₪.

שורה תחתונה: מלון בוטיק יוקרתי ויפה במיוחד ועם סטנדרטי אירוח גבוהים, מתאים למשפחות או לחבורות ופחות לבילוי אינטימי.

* הכותבת הייתה אורחת המלון

רוצים גם: חלומות נפתלי, מושב שדה אליעזר

>> אתם כבר באזור? אולי תעשו טיול יין וגבינות בגליל