לא סתם Dream Island, מתחם הנופש החדש שקם בסמוך לשדה יואב (על חורבותיו של חמי יואב המיתולוגי), נתן לעצמו שם באנגלית. המקום המרשים שהקימו קבוצת "שבט אחים", רוצה להיות מתחם תיירות וספא באווירה בינלאומית ממש מתחת לאף שלנו, כלומר בשפלת יהודה, כלומר 50 דקות נסיעה מתל אביב

כדי לעמוד ביעד השאפתני הזה השקיעו לא מעט בעיצוב ובמתקני המקום (150 מיליון שקלים אם נהיה מדויקים), ואם נשפוט לפי ההרצה, עוד לפני שהמתחם נפתח לקהל הרחב, נראה שהוא עומד באתגר בגדול ובצורה מרשימה.

>> התארחנו בדרים איילנד וזה מה שחשבנו עליו

View this post on Instagram

A post shared by Dream Island-Spa&Health Resort (@dream_island_israel) on

הכניסה למתחם המקורה בדרים איילנד (צילום: רותם גרפי)
הכל נבנה ומעוצב כאן עם מחשבה | צילום: רותם גרפי

הרעיון של Dream Island מזכיר קונספטים דומים בעולם, בהם אתה משלם כניסה ומקבל את כל מה צריך כדי לבלות יום שלם ומפנק, או יומיים למי שבוחר לישון במקום. בלי להביא ציידניות ומנגלים (באמת, אסור), בלי להביא מחצלת ובלי להביא ילדים מתחת לגיל 14.

מה יש כאן? במטרה להעביר כאן יום שלם עומדים לרשות האורחים 60 דונמים הכוללים שלוש בריכות פנימיות בטמפרטורות ולחצים שונים, בריכה חיצונית גדולה, אגם מלאכותי, סאונות, טיפולי חמאם טורקי, מרכז ספא עם 15 חדרים, שתי מסעדות: ערמונים הבשרית ו-Terra החלבית, 8 פוד טראקים שבכל אחד מכינים סוג שונה של אוכל או שתייה לאורך היום, מתחם יין, מסלולי הליכה וטיול ולוקר אישי (למי שמגיע ליום אחד). מי שרוצה להעביר כאן יומיים, יכול לעשות זאת באחת מ-26 הסוויטות, שבכל אחת מהן יש ג'קוזי או בריכה פרטית חיצונית. בנוסף, יש כאן גם מתחם כנסים למי שרוצה לקחת את העובדים שלו ליום כיף למשל.

Dream Island מתחמי מים בריכות מקורות (צילום: רותם גרפי)
הבריכות הפנימיות | צילום: רותם גרפי

חדר טיפולים בספא בדרים איילנד (צילום: רותם גרפי)
חדרי הטיפולים | צילום: רותם גרפי

כמה זה עולה? מחיר חבילה יומית יתחיל ב-525 שקלים בתקופת ההרצה (700 שקלים לאחר תקופת ההרצה). במחיר הזה מקבלים טיפול של 45 דקות (למעשה כל האורחים שמגיעים זכאים לטיפול במחיר הכרטיס לכן יש לקבוע שעה מראש), ארוחת צהריים, שימוש בכל המתקנים והפוד טראקים. במחיר של של 650 שקלים בתקופת ההרצה (800 לאחר תקופת ההרצה) מקבלים גם ארוחת בוקר בסגנון בופה במסעדה החלבית.

מי שרוצה להעביר כאן גם את הלילה ישלם בתקופת ההרצה החל מ-3,180 לזוג (4,80 לאחר ההרצה) כשבמחיר הזה כלולים שתי ארוחות ביום, טיפול בספא בכל אחד משני הימים ולינה באחת מהסוויטות.

בנוסף, כל אורח שמגיע מקבל צמיד אלקטרוני איתו הוא פותח את הלוקר האישי או את הכניסה למתחם הסוויטות, ואיתו הוא גם משלם על אקסטרות כמו ארוחות נוספות, יין וכו.

סוויטת רובי בריזורט דרים איילנד (צילום: רותם גרפי)
חדרי הסוויטה | צילום: רותם גרפי

Dream Island סוויטת אקוומרין (צילום: רותם גרפי)
בכל אחד בריכה או ג'קוזי חיצוני | צילום: רותם גרפי

View this post on Instagram

A post shared by Dream Island-Spa&Health Resort (@dream_island_israel) on

View this post on Instagram

A post shared by Dream Island-Spa&Health Resort (@dream_island_israel) on

האם זה שווה? בשתי מילים: נראה שכן. בקצת יותר: כל אחד כמובן יחליט לעצמו האם זה מחיר שהוא מוכן להשקיע עבור יום פינוק, אבל אם עוברים את השוק הראשוני כששומעים את המחיר, ומבינים שהוא כולל לא מעט דברים, שכל אחד מהם עולה לא מעט בפני עצמו, מסתבר שהתמחור הוא ממש הגיוני.

מעבר למחיר, המקום באמת מתוחזק ומאובזר בצורה מרשימה ביחס ל"נוף" הישראלי. נתחיל מכך שהאוכל במסעדת ערמונים, המסעדה המרכזית במתחם, הוא מצוין. השף דודי אסרף בנה תפריט בשרי מגוון ומוצלח שכולל המבורגר למי שמעדיף דברים יותר פשוטים ועד סטייקים עם כבדים למי שרוצה להתפנק בטעמים. הכל באמת מאוד טעים.

המתקנים השונים בריזורט: הבריכות, הסאונות, המדשאות, הפוד טראקים ואפילו מתחם המלתחות והשירותים, רחבים, נעימים, נבנו ועוצבו במחשבה. גם בצד הפרקטי - טיפול הספא שקיבלנו במתחם הגדול שבמקום היה מאוד מוצלח.  

הדבר האחרון והמרשים כאן הוא מתחם הסוויטות, שכולל כאמור 26 סוויטות. גם הן נבנו בקפידה ונראות מפנקות להפליא

מה עכשיו? הביקור ב-Dream Island החדש היה מאוד מבטיח ומהנה והמחמאות הרבות לא ניתנו סתם. לאחר תקופת ההרצה (המקום יפתח לקהל הרחב בשבועות הקרובים), האתגר של קבוצת "שבט אחים", שאחראית על הקמת ה-Dream Island, יהיה לשמר אותו ברמה הגבוהה בה הוא נמצא היום גם לאורך זמן ועם כמות מסיבית של מבקרים. על מנת לעשות זאת, בקבוצה טוענים שבכל יום יוכלו להיכנס עד 300 מבקרים (כולל אורחי הסוויטות), לא תתאפשר הכנסת אוכל מבחוץ וישקיעו מאמץ לשמר את רמת המתקנים והספא. אנחנו אופטימיים.