אין תמונה
סיילו ספא. חסר דאווין

אחרי די הרבה שנים כממוסז'ת (שזו הטיית המילה "מסאז'" לבניין סביל), הגיע הזמן שאני אמצא את המנוחה ואת הנחלה. לא שלא נהניתי עד עכשיו, חלילה; לשכב שעה בבטלה גמורה בעוד מישהו מורח לך שמן על הגוף זה תמיד די נעים. אלא שבדרך כלל אני מוצאת את עצמי מאד מרוכזת במאמץ ליהנות, תוך איסור חמור על מחשבות שחורגות מנושא הטיפול ונעימותו ('לא לחשוב על כלום עכשיו! ליהנות מהמסג''!). הפעם, באופן יוצא דופן, לא הייתי צריכה להתאמץ. פשוט נהניתי.

מי זו הגברת בחלוק הלבן?

בקבלה של סיילו ספא לא הסכימו לדבר איתי בכלל לפני שאפשוט את הבגדים שלי ואעלה על מדים, וכך מצאתי את עצמי במלתחות הנחמדות מורידה את הג'ינס לטובת חלוק לבן וכפכפים חד פעמיים מצחיקים. שנוי המלבושים השפיע מיידית על שנוי מצב התודעה שלי, ומגברת ממהרת/מאחרת/ מהרהרת הפכתי בן רגע ליצור שליו, רגוע, חולמני ונינוח שמבלה את שעותיו הטובות בספאים מהודרים על שפת הים התיכון. חיבבתי מאד את דמותי החדשה, ובחולמנות נינוחה הלכתי אחרי אבי המטפל אל חדר הטיפולים, מצפה שיטפל בי כהלכה.

אחרי שתי דקות כבר הייתי שכובה על הבטן עם הראש תחוב בחור של המזרן, כשהגב שלי מלא בציפייה. בלי יותר מדי גינוני היכרות פצח אבי בסדרת לחיצות ומעיכות יבשות, ואני נחרדתי: לפתע הבנתי שאין לי מושג איזה טיפול אני עומדת לקבל, ונבהלתי מהרעיון שייתכן ונדפקתי חלילה עם איזה שיאצו נטול שמן ומגע אצבעות על העור. אלא שממש אז שמעתי רחש של חליצת בקבוק, ולא עבר רגע וכבר הרגשתי בשמן החמים מטפטף על כל רגל שמאל שלי. מתחיל הכיף, חשבתי לעצמי, אבל לא תיארתי לי עד כמה.

מכונת "נעימי" אנושית

היה זה טיפול שנקרא 'עיסוי איורוודה', וכשהוא הסתיים הבנתי שעד היום הייתי ממש ליד, ממש כמעט: טיפולי השמנים והעיסויים הארומתרפיים בהם התנסיתי עד היום נעמו לי, אבל בסיומם הרגשתי כאילו נותרתי עם חצי תאוותי בידי. ועכשיו, כשאבי המטפל עבד על רגל שמאל שלי ואחר כך על רגל ימין, על הזרועות, הגב והעורף, לא יכולתי שלא לחשוב על תולי החתול שלי. תולי אוהב שמלטפים אותו בנקודות מאד מסוימות בעורף ובצורה מאד מסוימת, ואני חושבת שאני מלטפת אותו הכי טוב מכולם, פשוט כי אני עושה לו בדיוק את מה שהייתי רוצה שיעשו לי. בזמן שכף הרגל שלי עוסתה בכישרון אלוהי על ידי אבי חשבתי לעצמי שכנראה גם הוא עושה לאחרים בדיוק את מה שהוא אוהב, ובגלל זה הוא עושה את זה טוב כל כך. האצבעות שלו פעלו לי על הגב ממש כמו מכונת "נעימי" אנושית, מזהות בדיוק איפה ללחוץ ואיפה להאריך את המגע. אח, אבי, אבי. לו יכולתי הייתי לוקחת את האצבעות שלך איתי הביתה. וגם את החלוק הלבן.

טיפול: איורוודה
מטפל: אבי
משך: 75 דקות
מחיר: 550 ₪
עוד במקום: מגוון עיסויים, טיפולים בחמאם טורקי, טיפולי בריאות, פילינג בוץ, קוסמטיקה וטיפוח, סאונה יבשה וסויטות זוגיות מהודרות.
שורה תחתונה: ספא קלאסי ויפה, חסר דאווין ומקצועי מאד.
רוצים גם?
סיילו ספא, הירקון 115, 03-5291092