המקום

בדרום דרום הטיילת המשתפצת של תל אביב. שנייה מהים, שנייה משוק הכרמל, שנייה מנווה צדק או צ'רלס קלור או מתחם התחנה או גן הילדים של בתנו האהובה שזרקנו בבית בחדווה גדולה. קרוב לכל מה שרוצים, בעיקר אם לא רוצים לצאת מהמלון כי בשביל מה.

המלון הוא קפסולה הרמטית של זמן-חלל שבה לא צריך להכיר דבר בשביל להכיר הכל. הרגליים מובילות אותך תמיד למקום המדויק שרצית. את נכנסת ומרגישה את הניכור האוניברסלי החם של בית עסק שמעוניין לטפל בך, להלין אותך על מיטה עצומה, לעסות לתוכך חמאת שיאה ולדחוס לתוכך גבינות. הגעת הביתה, רק לבית יותר יפה.

הלובי הקתדרלי גורם לך להרגיש בדיוק בגודל הנכון: אפסות מוחלטת מול הנופש. זה לא המקום לאינדיוידואליזם. באת ליהנות ואת תהני על אפך ועל חמך. ואכן נהנתי, אוהו כמה שנהנתי.

A post shared by Sunshine State Tennis (@usptaprotodd) on


החדר

היו מספיק רמזים מטרימים שהולך להיות מדהוּז. כשהחדר ממוקם בקומות העליונות של המלון, וכשמבקשים ממך לעשות צ'ק אין בטרקלין העסקים את יודעת שלא צוחקים איתך. מישהו כאן חשב יוקרה ואז מיד חשב עליי.

בדיויד אינטרקונטיננטל הגדילו וקראו לחדרים האלה "אקזקיוטיב פרימיום". לא מלה אחת, אלא שתיים כדי לסמן לנו את הדבר שהכי נזקק לסימון בעולם הזה: מישהו שם כאן כסף. מרווח? כן. חדש וכיפי ועשיר ונעים ומפכה ועסקי במובן הלא מחייב לפיו כולנו בעצם אנשי עסקים? כן. האם אפשר להגיד שתחושת בכירות שורה בכל? בהחלט אפשר.

החדר במלון (צילום: יחסי ציבור)
החדר במלון | צילום: יחסי ציבור

מה עושים

לכאן מגיעים כדי למלא מצברי בורגנות, כדי לנוח על משכבנו בשלום, לרבוץ בבהייה זנית כשאת כרוכה בחלוק מגבת, האינדיקטור היחיד שאת עדיין בין החיים הוא האגודל הגולל מטה מטה את הפיד שלך ובו אנשים שאינם את ואינם נמצאים במלון כרגע. טיפשי מאוד מצידם.

אני הרהבתי עוז וגם רבתי עם בעלי און לוקיישן. זה היה בערב, אחרי הטיפולים בספא וארוחה מאוד טובה. יש מטלות שחייבים להספיק. ריב יפה עם גיחות דרמטיות לשירותי החדר, על שלל המגבות וציוד הטואלטיקה החמוד והסבונים שלא מייבשים את העור. גם השלמנו בחדר המלון האקזקיוטיב פרימיום, כי החיים ממשיכים והאהבה מנצחת וכי לא מבזבזים בקבוק יין ועוגת שוקולד "מאיתנו".

הזמן הוא מעבה החופש הגדול, אף אחד לא מעוניין להסתכסך עם הקיץ. זה קרב שאי אפשר לנצח. לא נלחמים, מוותרים בהכנעה, מתעלפים על מיטות שיזוף וממתינים לנובמבר. חצי יום בילינו על שפת הבריכה ובתוכה. בדיוק מידת הכלור הנכונה כדי להזכיר לך שאת עדיין חיה. כעבור שעתיים המציל זינק לתוך המים על מנת לשלות בדל סיגריה. דואגים לנו. הקייטנים חזרו להתחבק במים בתחושת ביטחון. אפשר לנשום, הכל בסדר.

A post shared by Darren Book (@darrenbook) on


מה אוכלים

הייתי ממליצה על נשנוש מסביב לשעון בטרקלין העסקים, הלא הוא האקזקיוטיב לאונג'. המקום שבו מפיות בד צונחות מרוב כובד, אייפונים נטענים במהירות מבעיתה (ביזנס זה ביזנס), ובורקס פיצה מתעורר לחיים בפריכות מסקרנת. חדרי קריאה/הירהור/סימוס לידידים מחופי עץ כבד, בופה פתוח עם סנדוויצ'י סלמון וכל מה שטוב בחיים האלה ואווירת עסקים חו"לית שמאפשרת לי להיות אשת העסקים שאני יודעת להיות (אדם שאוהב משי וקשמיר).

האוכל במלון (צילום: יחסי ציבור)
האוכל במלון | צילום: יחסי ציבור

השורה התחתונה

בחיים האלה חובה להיות בכיר ולכל הפחות להתחזות לבכיר. או לפחות לפחות לבלות איזה לילה בחדרי האקזקיוטיב פרימיום של דיויד אינטרקונטיננטל ולתת מזור לנשמה הזוטרה שנקלענו לתוכה מבלי משים.

מחירים

מחיר ללילה החל מ-1980 שקלים לזוג לחדר וארוחת בוקר עשירה כמעט כמוך (באוגוסט, החל מ-2100 שקלים).

מלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב. טלפון להזמנות: 03-7951232. לאתר

* הכותבת הייתה אורחת המלון.