האתגר בחופשות מקומיות הוא להצליח להתנתק ולהרגיש בחופש. בין אם אתם אנשי הכפר שבחרו לבלות יומיים דחוסים בלב העיר או דווקא תל אביביים שהחליטו להשאיר את הכביסה בסלון והכלים בכיור ולצאת לחופשה בעיר שלכם, המפתח הוא לדעת להצליח לנפוש גם מול הלוקיישנים המוכרים לך ביותר.

מלון הבוטיק Sam&Blondi שנפתח לפני פחות מחצי שנה ברחוב שינקין בתל אביב מציע חזרה בזמן יחד עם הזרקה חדה לוריד של תל אביביות מרוכזת. למרבה הפלא זה המלון הראשון שנפתח ברחוב שינקין בתל אביב, הרחוב שבעבר היה מזוהה ביותר עם העיר והוא מספיק חכם בשביל להציע רוח עירונית נוסטלגית המתאפיינת בעיצוב הפנים הרומנטי, וקוליות לא מתאמצת ברגע שחצית את מפתן הלובי.

סם אנד בלונדי, ג, מלון שינקין בחוץ (צילום: ליאור אביטן)
המלון ממוקם באחד הלוקיישנים הכי טובים שיש | צילום: ליאור אביטן

סם אנד בלונדי, לובי מלון שינקין (צילום: ליאור אביטן)
ברגע שעוברים את מפתן הלובי העיר נשארת מאחור | צילום: ליאור אביטן

המקום

לב תל אביב, מול גינת שינקין. בין שדרות רוטשילד לנחלת בנימין, מרחק הליכה משוק הכרמל, מדרחוב נחלת בנימין וכרם התימנים. איזור משופע בתי קפה, ברים ומסעדות, המציע חוויה בילוי דחוסה ואינטנסיבית במרחק הליכה קצרצר. המלון הוא חלק מקבוצת 7Minds שבבעלותה גם מלון נורדוי ומלון CUCU.

רחוב שינקין (צילום:  The World in HDR, shutterstock)
רחוב שינקין | צילום: The World in HDR, shutterstock

החדר

במלון 45 חדרים, המעוצבים באופן מודרני אקלקטי, כל חדר שונה מהשני בהתאם לזירה העיצובית המלווה מלונות בוטיק קטנים בעולם. הצבעים חמים, והריהוט מוקפד. בכל חדר מכונת אספרסו. 

סיפור מאת הסופר אודי שרעבני מלווה את חדרי המלון ובכל חדר תמצאו לצד המיטה ספרון המספר את קורותיהם של סאם ובלונדי, זוג תיירים מומצאים שהגיע לתל אביב ומצא את עצמו בתוך חוויה שלא תשכח.

סאם אנד בלונדי (צילום: אסף פיננצ'וק)
במלון יש 45 חדרים מעוצבים | צילום: אסף פיננצ'וק

סם אנד בלונדי, חדר מקלחת מלון שינקין (צילום: אסף פינצוק)
צילום: אסף פינצוק

מה עושים?

מה עושים חובבי עיר שבאים אליה לנוח? משתזפים על גג המלון הרחב והמשופץ, נהנים מטיפול בחדר הטיפולים המפנק של המלון ואחריו יוצאים למנוחה וטבילה באמבט החיצוני המשקיף אל הנוף העירוני. שותים כוס יין בלובי ואז עוד כוס יין במרפסת, לוקחים את אופני המלון ומדוושים עד יפו, בדרך עוצרים לקפיצה קצרה לים, אוכלים חומוס בכרם ומקנחים במלבי בשוק. או לא יוצאים מהחדר.  אנחנו יצאנו לארוחת ערב במסעדת הבסטה הסמוכה ברחוב השומר. 

סם אנד בלונדי, מרפסת מלון שינקין (צילום: אסף פינצוק)
מרפסת המלון מספקת נוף עירוני | צילום: אסף פינצוק

מה אוכלים?

בהנחה ועשיתם וי כבר על כל המסעדות שרציתם לאכול בעיר, ואם נשכח לרגע שבעצם כל מסעדות העיר מונחות מול דלת החדר (כן, גם להזמין wolt לחדר במלון זו חוויה מסעירה כי מי אמר שחייבים לצאת) בקרוב תפתחבמלון קפיטריית  eat's מבית היוצר של בוגרת מאסטר שף, מיכל אפשטיין, המתחזקת סניף מוצלח מאוד בבית חנה בעיר. נכון לכרגע, ארוחת הבוקר מוגשת במסעדת קפה נורדוי המוערכת מרחק  צעידה של כ 300 מטר.

בשורה התחתונה

בשביל אנשים מחוץ לתל אביב שרוצים להגיע לסוף שבוע ממצה בעיר הגדולה, מדובר באופציה מושלמת.

מחירים

החל מ-800 שקלים ללילה.

מלון Sam&Blondi, שינקין 20 תל אביב, טלפון להזמנות: 03-679-5030 או באתר

 * הכותב היה אורח המלון