אין תמונה
לא רק באילת. הדמיית חדר במלון החדש

רשת המלונות פתאל מרחיבה את מותג היוקרה הרודס גם לתל אביב ותהפוך את מלון לאונרדו פלאזה בעיר למלון קונספט סביב נושא תל אביב הישנה, בהשקעה של 60 מיליון שקל.

בנוסף, תקים פתאל את מלון הרודס ירושלים בהשקעה של כ-100 מיליון דולר, ותמתג את מלון לאונרדו פלאזה בים המלח כ'מלון הרודס ים המלח', לצד שדרוגו. כך עולה מהתוכניות שחשף היום דוד פתאל, הבעלים של רשת פתאל, במסיבת עיתונאים שהתקיימה במלון לאונרדו פלאזה בתל אביב.

כיום ממותגים רוב מלונותיה של רשת פתאל, המחזיקה ב-29 מלונות בישראל ו-34 מלונות בחו"ל, תחת השם לאונרדו. אולם לאחרונה החליטה הרשת שברצונה להרחיב את מותג הרודס כמותג היוקרה של הרשת, לאחר שסקרים שביצעה הצביעו שהמותג הרודס נתפס כמותג יוקרתי יותר, בעל "ערכי מותג של איכות, יוקרה ופינוק".

אין תמונה
בסגנון תל אביב של פעם, עם שומר בלבוש בריטי בכניסה. הדמייה של חזית המלון

אין תמונה
עתיד להיות מלון יוקרה עם קונספט מיוחד
מאחורי עיצוב הקונספט של מיתוג הרודס בשלושת המלונות עומד איגרא. במסגרת המהלך תסגור הרשת את מלון לאונרדו פלאזה שבבעלותה ברחוב הירקון בתל אביב החל מחודש דצמבר ותשפץ אותו, כך שיהפוך למלון קונספט שלפיו המלון בן 330 החדרים יפעל סביב הנושא "תל אביב של פעם".

"הרבה אנשים שמגיעים לעיר אומרים שחבל שאין בה מלון מיוחד", אמר פתאל, "יש את הילטון כמובן, שהוא לא מלון, אלא מוסד, והוא תמיד יוביל בעיר. אבל אנחנו נעשה פה מלון יוקרה, הרודס תל אביב, שיהיה לו קונספט מיוחד".

לדברי איגרא, "שנות ה-30 בתל אביב היו שנים יפות ולכן נשתמש באלמנטים מהתקופה ההיא. הצוות ודמויות של בובות המלון יהיו לבושים כולם בסגנון תל אביב של שנות ה-30. בחזית המלון יהיו אלמנטים עשויים עץ, והכניסה תתחיל בשדרה של פיקוסים, שהם אלמנט חשוב של ת"א".

אין תמונה
הדמייה של חדר האוכל של המלון העתידי
אווירה של בוסתן

איגרא סיפר עוד, כי בחדר האוכל תהיה "אווירה של בוסתן והמים בבריכה יישאבו בחזרה לים. בכניסה למלון יהיה שומר בלבוש בריטי".

בירושלים תקים רשת פתאל ברחוב קינג ג'ורג' את מלון הרודס ירושלים בקרקע הסמוכה למלון לאונרדו פלאזה ירושלים. מלון זה, בהשקעה של כ-100 מיליון דולר, יכלול כ-300 חדרים והרשת צופה שעד סוף 2011 יתקבל היתר הבנייה.

מלון לאונרדו פלאזה בים המלח, שבבעלות הרשת, לשעבר שרתון פלאזה, יהפוך גם הוא למלון הרודס ים המלח וישודרג בעלות השקעה שכרגע לא ידוע מה יהיה היקפה. ברשת מאמינים שהמלון, בן 227 החדרים, לאור מיקומו הסמוך למים, יוכל להפוך למלון היוקרתי ביותר בים המלח ולהתחרות בישרוטל ים המלח שהצליח למרות מיקומו הפחות אופטימלי.

>> מי צריך את הרודס? אנחנו דווקא ממליצים לכם על צימר באום אל-פאחם