חג המצות והמתנות בפתח והשנה החלטתם שנמאס לכם להביא בקבוק יין משעמם. אתם רוצים משהו מגניב, משהו שידברו עליו גם אחרי שתלכו, משהו שיגרום לדודה ציונה לפעור עיניים בהפתעה. בקיצור, מה שאתם צריכים זה גדג'ט. עשינו סקירה של הרשת והבאנו לכם חמש מתנות שבטוח ינצחו את הוואזה שהדודה קיבלה בשנה שעברה.

לדודה המודרנית: שואב אבק USB

אין תמונה

כחלק מהניקיונות לפסח אנחנו מנקים את הרצפה, הספות, הפנלים והמאחורה של הכיריים. אבל חלק אחד תמיד שוכחים: המקלדת. השואב הקטנטן הזה שתקנו למארחת המופתעת שלכם יקבל חשמל מכניסת ה-USB במחשב ויאפשר לה לנקות את החריצים שבמקלדת. אם היא מתלוננת שהיא לא יכולה לשאוב איתו שום דבר אחר, תשכנעו אותה לקנות מחשב נייד – ככה היא תוכל לנקות איתו את כל הבית. מחיר: 39 שקל.

לדודה הצעירה ברוחה: מיני כדורגל שולחן

אין תמונה

את המתנה הזאת תביאו בצירוף ברכה שמחמיאה לרוח הרעננה והצעירה של דודה ציונה. עוד לפני שהיא תספיק להרים גבות, עזרו לה לחבר את המיני כדורגל שולחן למחשב, ותראו איזה יופי – קיבלתם אחלה תירוץ להפוגות חוזרות ונשנות משולחן הסדר; אחרי הכול אתם צריכים לבדוק שהמשחק עובד כמו שצריך. מגניב מאוד ולא מאוד יקר: 99 שקל.

לדודה שאתם מאחלים לה שנים ארוכות: סיגריה אלקטרונית

אין תמונה

היא נראית כמו סיגריה, מוציאה עשן כמו סיגריה, אבל בתכלס אין טבק, אין כימיקלים, אין ניקוטין ולא צריך אש כדי להדליק אותה – למרות שהיא כן מוציאה עשן. אז למה היא טובה? כי הסיגריה האלקטרונית מאירה באור כחול מגניב והיא אמורה לעזור למעשנים כבדים להיגמל. מחיר: 168 שקל.

לבת דודה הצעירה מדרגה שלישית שאתם חפצים ביקרה: דיסק און תכשיט

בכל משפחה יש כזאת: הבת דודה שהיא לא בדיוק קשר דם, אבל עדיין גדלה להיות בחורה שרק בשבילה שווה להגיע לארוחת הסדר. אז במקום להביא מתנה לאימא שלה, תהיו מקוריים ותביאו לה את הדיסק און-קי הזה, שנמצא בתוך שרשרת מרשימה במיוחד. במבט מהיר השרשרת המוזהבת נראית כמו כל שרשרת רגילה, אבל יש פה בונוס לגיקים: היא כוללת בתוכה זיכרון נייד של שני ג'יגה שנפתח בסיבוב. לא זול: 255 שקל.

לדודה שצריכה להבין את הרמז (רק לא עוד פעם עוף בשזיפים): שווארמה פאל

אין תמונה

המתנה הזאת צריכה לבוא עם חתיכה עסיסית של בשר כבש. תגידו לדודה שאתם הולכים להפתיע אותה ותשקדו כל הערב על הכנת שווארמה כדי לפנק את כל החבר'ה בדיוק כשיגיעו לחד גדיא. השווארמה פאל נראה בדיוק כמו בשווארמיה המקומית, רק בקטן: השיפוד המסתובב, מבער החום שנמצא בצד המכשיר, הכף הגדולה והסכין המיוחדת לחתיכת הבשר. המכשיר מאפשר הכנה גם של עוף צלוי וירקות צלויים. מחיר: 1190 שקל.

>> משחקי המחשב שהכי שווה לחכות להם השנה