אמיר פיי גוטמן (יח``צ: רונן אקרמן)
אמיר פיי גוטמן | יח``צ: רונן אקרמן
החופשה הכי טובה

קשה לבחור כי היו הרבה. לפני ארבע שנים נסעתי לטיול של שלושה חודשים בפיליפינים, הודו והונג קונג. בטיול הזה היה הכל - מחופים וסתלבט עד טרקים להרי געש ומפלים נסתרים. אפילו שחיתי עם לווייתנים. זה היה כמו טיול אחרי צבא, רק שהייתי בן 29.

החופשה הכי איומה

לא היו לי כאלה תודה לאל, אבל אחד הסיוטים שזכורים לי היטב הוא שחזרתי מחו"ל ונגנבה לי מזוודה שהיו בה מתנות לחבר'ה בארץ וכל הדברים החדשים שקניתי. זה היה בגיל 18, באחת הפעמים הראשונות שטסתי לחו"ל וזה ממש עשה לי טראומה.

סיפור מצחיק מטיסה

אני בדרך כלל מאוד אוהב טיסות, אבל לפני חמש שנים קרה לי מקרה הזוי. טסתי ללונדון להופעה של מדונה בדיוק ביום שבו נתפסו 16 מחבלים שתכננו לעלות לטיסה עם נוזלים כימיים שמרכיבים מהם חומרי נפץ. עד היום לא מאשרים להכניס נוזלים לטיסות בגלל הסיפור הזה. הטיסה התעכבה מאוד, וכמעט פספסתי את ההופעה. הגעתי לאצטדיון ממש ברגע האחרון עם המזוודה ביד.

מה הדבר הכי ישראלי לעשות בחו"ל

לאכול פלאפל מעוז באמסטרדם, או קוסקוס במסעדה ישראלית בניו יורק. הישראלים אוהבים לאכול את האוכל הביתי בחו"ל, אבל אני ממש לא. אפילו בהודו העדפתי את האוכל המקומי.

שלושה דברים שהיית לוקח לאי בודד

את בעלי שיחיה, מוזיקה ומקרר מלא באוכל.

המלצות תרבות לחופשה

מוזיקה: ממליץ בחום על להקה בשם רוייסקופ שמשלבת כינורות, כלי מיתר ופסנתרים עם מוזיקה אלקטרונית. מוזיקה טובה לנסיעות או צ'יל אאוט בבית.

טלוויזיה: אני מקפיד לראות סדרה אחת מצחיקה ביום. מ-Friends ועד עדי אשכנזי, שהיא מעולה ומצחיקה בעיני.

אינטרנט: לצערי אני ממש לא איש מחשבים.


עוד חופשות של מפורסמים:

מרגול מספרת על הטלטלות בהודו, אסף הראל מפנטז על חופשה עם בר רפאלי, למה לינוי בר גפן מכורה לשופינג בחו"ל, מי הרס לאפרת אברמוב ואת מי עידו רוזנבלום היה לוקח לאי בודד?