כמשנה למנכ"ל המסלול האקדמי המכללה למינהל ייסד יעקובי מודל המעניק מעטפת שלמה של שירותים עבור הסטודנטים. יעקובי הוביל פיתוח של מרכזי היזמות במכללה והעמיק את שיתופי הפעולה עם חברות מובילות במשק, זאת מתוך התפיסה שפיתוח הקריירה מתחיל כבר מהיום הראשון ללימודים. בשנה שעברה זכתה המכללה למינהל במקום השני בדירוג שביעות רצון הסטודנטים הנעשה בכל שנה.

המסלול האקדמי המכללה למינהל היא המכללה הגדולה והוותיקה בישראל, הלומדים בה כ-9,000 סטודנטים לתואר ראשון ושני בשמונה בתי ספר שונים: מינהל עסקים, משפטים, תקשורת, כלכלה, מדעי ההתנהגות, פסיכולוגיה, עיצוב ומדעי המחשב.

"ענף ההשכלה הגבוהה בישראל עובר תהליכי שינוי. מוסד אקדמי מוביל הוא כזה שמצליח להבין את הצרכים המורכבים של הסטודנטים, לצד הצרכים המשתנים של עולם התעסוקה", אמר רני יעקובי עם קבלת המינוי, "אני מאמין במכללה ואעשה את המקסימום כדי להמשיך ולמצב אותה כאחד המוסדות המובילים בשוק האקדמיה בישראל הן ברמה האקדמית והן ברמת השירותים המוענקים לסטודנטים".

פרופ' אשר טישלר, נשיא המסלול האקדמי המכללה למינהל, בירך: "רני יעקובי מלווה מקרוב את המסלול האקדמי המכללה למינהל כבר שנים רבות. אני משוכנע שהתכונות והכישורים שהפגין כמשנה למנכ"ל יהפכו אותו למנכ"ל מצוין. אני רוצה להודות לרפי צרפתי על עבודתו היסודית ולאחל לו הצלחה רבה באתגר הבא שלו".