הבחירה של תחום הלימודים והמוסד האקדמי שבו תלמדו יש השפעה גדולה על העתיד המקצועי שלכם, וגם על חוויית הלימודים שתהיה לכם. כדי שתוכלו להתרשם לפני הבחירה הגורלית, כדאי בימים כתיקונם לבקר בימים פתוחים במוסדות אקדמיים שונים, לשוחח עם מרצים באופן בלתי אמצעי ולא פחות חשוב - עם סטודנטים. אך היום, נוכח משבר הקורונה, רוב הימים הפתוחים עברו למתכונת וירטואלית, ופגישות ההיכרות נעשות כעת רובן ככולן דרך "זום".

ולמרות שחלק מהמוסדות עברו לימים פתוחים מקוונים, לא מעט סטודנטים יעידו שדווקא עכשיו מדובר בהזדמנות פז לזהות את איכות ההוראה, ולהתרשם מקרוב ובשיחות אישיות עם האנשים שהולכים להיות חלק בלתי נפרד מחייכים באקדמיה.  אז כדי לעשות קצת סדר בבלגאן, הכנו לכם את רשימת הימים הפתוחים שייערכו בקרוב – מי בזום ומי באוויר הפתוח.

אנחנו יודעים שהרשימה ארוכה, ההתלבטות מעיקה והזמן קצר. אבל אם אתם מתעניינים בלימודים אקדמיים אנחנו ממליצים לכם לעבור על רשימת הימים הפתוחים המתקיימים בחודשים הקרובים, אולי יקפוץ לכם איזה מוסד אקדמי שלא חשבתם עליו, או שפתאום תגלו שדווקא זה שהכי רציתם ללמוד בו מקיים יום פתוח בקרוב ואף אחד לא אמר לכם.

הכינו את עצמכם לימים עם הרבה מידע ולא מעט סיסמאות שנועדו למכור לכם את התואר, ואם תתנהגו יפה תקבלו גם עט בחינם. כדי שלא תלכו לאיבוד בתוך העומס הזה, אנחנו ממליצים לכם להכין רשימת שאלות שחשוב לכם לשאול ביום הפתוח.

UIBE-ISRAEL האוניברסיטה הסינית הבינלאומית בישראל

יום פתוח: UIBE-ISRAEL האוניברסיטה הסינית הבינלאומית בישראל, מציעה בשנה"ל הקרובה מסלול ייחודי ובלעדי לתואר ראשון בינלאומי במנהל עסקים, ותקיים יום הפתוח ב"זום" ביום חמישי, 26.08.2021 בשעה 18:00.

כחלק מתכנית הלימודים וללא תוספת לשכר הלימוד יסעו כל הסטודנטים פעמיים לביקור לימודים בסין. בסיום הלימודים יזכו הסטודנטים בתואר אקדמי בינלאומי יוקרתי, מטעם אוניברסיטת UIBE בבייג'ינג והיכרות ישירה ומעמיקה עם השוק, התרבות העסקית והשפה הסינית. קמפוס האוניברסיטה הסינית הבינלאומית בישראל, שוכן בעיר פתח-תקוה.

עם מי אפשר לדבר: פרטים והרשמה בטלפון: 074-7052727 ובאתר האוניברסיטה

המכללה האקדמית לחינוך והוראה גורדון

יום פתוח: התקיים.

האקדמית גורדון מובילה בחדשנות בחינוך. הסטודנטים נהנים משיטות הוראה מתקדמות, מקורסים בנושא שילוב טכנולוגיות הוראה וממרחבי למידה מתקדמים.

עם מי אפשר לדבר: ניתן לתאם שיחות עם יועצות ועם ראשי התוכניות בטלפון 5033* או באתר המכללה.

המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון SCE

יום פתוח: ההתקיים.
המתעניינים יקבלו מידע על מגוון תוכניות הלימוד החדשניות בשיחות ייעוץ עם חברי סגל, עם סטודנטים ועם יועצי לימודים, ובאמצעות פאנל בוגרים, סיורים וירטואליים בקמפוסים.

עם מי אפשר לדבר: ניתן לפנות למרכז המידע במספר 1-800-207-777, ולקיים שיחות ייעוץ, בטלפון או בווידאו צ'ט. לפי הצורך, מועמדים יוכלו לשוחח עם אנשי סגל אקדמי גם לאחר השבוע הפתוח. מידע נוסף באתר המכללה.

המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה

יום פתוח: התקיים.
כמו כן, יתקיימו מפגשים אישיים עם יועצים אקדמיים, שירחיבו הן על תנאי הרישום והקבלה ללימודים והן על מגוון השירותים המוצעים במכללה לרווחת הסטודנט - כגון אפשרות המגורים במעונות, מלגות הסיוע, חונכות אישית, מתן מענה ללוקים בלקויות למידה, האפשרויות העתידיות לפיתוח קריירה ועוד.

עם מי אפשר לדבר: מרכז המידע  9099* או באתר המכללה

המכללה האקדמית כנרת

יום פתוח: התקיים.
עם מי אפשר לדבר: מתעניינים בלימודים יכולים לפנות לעמוד הפייסבוק של המכללה או למרכז מידע : 1-800-20-90-20

האוניברסיטה הפתוחה

יום פתוח: האוניברסיטה הפתוחה כשמה כן היא – פתוחה תמיד. מתעניינים בלימודים יכולים לתאם שיחת ייעוץ אישית ללא עלות ולהתחיל ללמוד בסמסטר א', בסמסטר ב' או אפילו בסמסטר ג'.

עם מי אפשר לדבר: לתיאום פגישת ייעוץ חייגו 3500*

המכללה האקדמית הדסה

 יום פתוח: במכללה האקדמית הדסה כל יום הוא יום פתוח.
ניתן לתאם פגישות עם יועצי לימודים בכל ימות השבוע (מלבד שישי-שבת) בשעות גמישות. לנרשמים ומתעניינים במסלולים ספציפיים מתקיים במשך השנה יום מרוכז לכל מסלול שבו נערך סיור בכיתות, במעבדות, מפגש עם הסגל האקדמי ופעילות חווייתית. בהתאם למגבלות הקורונה, פגישות הייעוץ הינן טלפוניות והמפגשים הייחודיים לפי מסלול מתקיימים בזום.

עם מי אפשר לדבר: לתיאום פגישות ייעוץ 2292*

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

יום פתוח: במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט בהוד השרון זמינים כל השנה לייעוץ חינם בימים א'-ו'  – בפגישה פרונטלית בקמפוס או בזום. בשיחה היועצות יספרו על תנאי הקבלה, על התוכניות השונות, הקורס, ימי ושעות הלימודים, ההטבות המיוחדות לתקופה ועוד.

עם מי אפשר לדבר: המועמדים יכולים לפנות דרך הפייסבוק, האינסטגרם , הווטסאפ, צ'ט אנושי באתר וישירות למוקד הייעוץ -  5909*

המסלול האקדמי המכללה למינהל

יום פתוח: התקיים.

עם מי אפשר לדבר: לפרטים נוספים, ייעוץ והרשמה ניתן לפנות למרכז המידע בטלפון 5025* או באתר המכללה

אוניברסיטת תל אביב

יום פתוח: התקיים.

עם מי אפשר לדבר: מתעניינים בלימודים יכולים לפנות לעמוד הפייסבוק למועמדים או למוקד הפניות, בדוא"ל im@tau.ac.il.

אוניברסיטת בן-גוריון

יום פתוח: התקיים.

עם מי אפשר לדבר: מוקד מידע ושירות טלפוני: 08-6461600​.
פרטים, רישום לימים הפתוחים ומידע נוסף>>

אוניברסיטת אריאל

יום פתוח: התקיים.

 עם מי אפשר לדבר: אין צורך בהרשמה מראש, מספר טלפון לבירורים 1.800.660.660.

אוניברסיטת אריאל (צילום: אוניברסיטת אריאל)
אוניברסיטת אריאל | צילום: אוניברסיטת אריאל

אפקה המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב

יום פתוח: התקיים.

עם מי אפשר לדבר:  צוות יועצי הלימוד של המכללה יהיו זמין לאורך כל המפגש ויוכלו להעניק ייעוץ וליווי אישי למתעניינים. ניתן להירשם כאן>>

 

המכללה האקדמית תל-חי

יום פתוח: התקיים.

עם מי אפשר לדבר: להרשמה ולפרטים נוספים ניתן לשוחח עם מרכז ייעוץ והכוונה ב*9827.

 

המרכז הבינתחומי הרצליה

יום פתוח: התקיים.

עם מי אפשר לדבר: יועצי הרישום זמינים בכל עת, וניתן לפני לפנות אליהם בכל דרך שתבחרו - בטלפון, דוא"ל, וואטסאפ או דרך עמוד הפייסבוק או האתר של המרכז הבינתחומי.

 

אוניברסיטת בר אילן

יום פתוח: התקיים.

עם מי אפשר לדבר: ניתן לפנות למוקד המתעניינים דרך "וואטסאפ", צ'ט, מסנג'ר או בטלפון, או לפנות ישירות למחלקות האקדמיות השונות. בנוסף, האוניברסיטה מפעילה את פרויקט "דלת פתוחה", שבמסגרתו כל יחידות האקדמיה והמינהל מספקות מענה ב"זום" בימי ראשון, שלישי וחמישי בשעות 12:00-10:00.

אוניברסיטת חיפה

יום פתוח: התקיים.

עם מי אפשר לדבר: לשיחה עם יועץ לימודים ניתן להתקשר למספר 1-800-300-032 או 6569*.

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

יום פתוח: במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט בהוד השרון זמינים כל השנה לייעוץ חינם בימים א'-ו'  – בפגישה פרונטלית בקמפוס או בזום. בשיחה היועצות יספרו על תנאי הקבלה, על התוכניות השונות, הקורס, ימי ושעות הלימודים, ההטבות המיוחדות לתקופה ועוד.

עם מי אפשר לדבר: המועמדים יכולים לפנות דרך הפייסבוק, האינסטגרם , הווטסאפ, צ'ט אנושי באתר וישירות למוקד הייעוץ -  5909*

סמינר הקיבוצים

יום פתוח: החל מחודש ינואר יתקיימו מפגשי היכרות ייעודיים לכל תוכניות הלימוד בנפרד (תאריכים מדויקים יימסרו בהמשך). הימים הפתוחים יתקיימו דרך "זום" או בקפסולות, בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

עם מי אפשר לדבר: ניתן לפנות למרכז הייעוץ וההרשמה בטלפון 03-6901200, וכן בדוא"ל או דרך "וואטסאפ".

 המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו חיפה

יום פתוח: התקיים.

עם מי אפשר לדבר פרטים באתר ובטלפון 1-800-770-990

תילתן - המכללה לעיצוב ותקשורת חזותית

יום פתוח: התקיים.

עם מי אפשר לדבר: יועצי הלימודים זמינים לשיחות ייעוץ אישיות בתיאום מראש, בטלפון 1800-34-30-30 או דרך "זום". לתיאום השאירו פרטים באתר המכללה.

 

 

המכללה האקדמית עמק יזרעאל

יום פתוח: ימי חשיפה חוגיים מקוונים יתקיימו החל מאמצע ינואר (תאריכים יימסרו בהמשך). המתעניינים מוזמנים לעקוב אחר התאריכים באתר המכללה ובפייסבוק.

עם מי אפשר לדבר: ניתן להתקשר למרכז המידע, במספר 1-800-30-3000, ולקיים שיחת ייעוץ טלפונית; או לשלוח הודעת "וואטסאפ" למספר 052-6242372, כדי לתאם פגישה טלפונית או לשאול שאלות נקודתיות. בנוסף, ניתן להשאיר פרטים באתר המכללה ויועצי מרכז המידע יחזרו אליכם.

HIT מכון טכנולוגי חולון

יום פתוח: התקיים.

עם מי אפשר לדבר: ניתן לפנות ליועצים האקדמיים ולקיים שיחות התייעצות בטלפון 6404*.

המכללה האקדמית ספיר

יום פתוח: התקיים.

 עם מי אפשר לדברלתיאום פגישות ייעוץ *6606

מכללת לוינסקי לחינוך

יום פתוח: התקיים.

מועמדים שיירשמו במסגרת היום פתוח יזכו להנחה בסך 800 ₪.

עם מי אפשר לדבר: אפשר לפנות בכל ימות השנה למרכז הייעוץ וההרשמה בטלפון: 6901690-03 או באתר המכללה.