ג'ייסון דלקרוז שעבד כדוור בוירג'יניה שבארצות הברית, נתפס לאחר שנמצאה יחידת אחסון מלאה בדברי דואר שמעולם לא הגיעו ליעדם. 

לטענת דלקרוז הוא הרגיש לחוץ ולא הצליח לפנות זמן להשלמת מסלול חלוקת הדואר שלו, מה שגרם לו להתחיל להחביא את המכתבים שלא הספיק למסור. הוא אמר לרשויות כי הוא שכר יחידת אחסון ציבורית במחיר של 49 דולר לחודש "למטרה היחידה של אחסון דואר שהוא לא הצליח למסור."

מנהגו המוזר של דלקרוז התחיל לפני יותר משנה, לדבריו החל להסתיר דואר בנובמבר או בדצמבר 2018 ואת יחידת האחסון שכר בפברואר 2019, ומאז שמר שם את הדואר שלא הצליח למסור עד שהתגלה במאי 2019. לטענתו הוא התכוון לשמור שם את המכתבים רק באופן זמני ולמסור את הדואר בהמשך, אך בפועל הוא מעולם לא הצליח לעשות זאת.

סוכנים ממשרד שירות הדואר של ארצות הברית מצאו ביחידת האחסון בחוף וירג'יניה קרוב ל-5,000 פיסות דואר, בינהן: כ- 97 פריטי דואר הנחשבים חשובים, כמו למשל מכתבים מבנקים, חברות ביטוח ורשויות מס; כ-115 כתבי-עת ומגזינים שונים ואפילו חבילה אחת - כולם הועברו ליעדם. עם זאת, עיקר הדואר שנמצא היה פרסומות- יותר מ- 4,700 עלונים שהושלכו מכיוון שהיו ישנים ולא רלוונטיים.

על פי הדיווח ב-CNN, העובד הלחוץ עבד בחברת הדואר כ-14 חודשים, ולבסוף התפטר. ב-12 בפברואר אמור להיקבע גזר דינו, כאשר על פי החוק הפדראלי, עונשו יכול לנוע בין תשלום קנס לעד חמש שנות מאסר .