עובדי חברת ATERA שחזרו למשרדי החברה בשדרות רוטשילד בת"א נהנו מקבלת פנים מפנקת הכוללת ארוחת בוקר בריאותית, לצד קיר שעליו נתלו משפטים מצחיקים שאפיינו את התקופה.

Chegg Israel  (צילום: Chegg Israel )
צילום: Chegg Israel

בחברת Chegg Israel שמפתחת טכנולוגיות למידה למיליוני סטודנטים ברחבי העולם, שלחו לעובדים ערכה שכוללת מסיכות ובקבוקוני אלכוג'ל ממותגים. בנוסף, בחברה מקפידים להמשיך ולערוך אירועי גיבוש עד כמה שמאפשרות מגבלות הקורונה, וערכו בימים האחרונים פיקניקים במקביל בכמה פארקים ברחבי הארץ.

 ControlUp

חברת ControlUp המציעה תוכנה לניטור, ניהול וניתוח מערכות IT ארגוניות על בסיס תשתית וירטואליזציה, חגגה את החזרה לשגרה במסיבת פיקניק, שכללה מסיכות, אלכוג'ל, שי לחג השבועות ו-150 דולר שקיבל כל עובד ממשקיעי החברה. העובדים בחרו לתרום את הסכום הכולל של המתנות לארגון ״בית הגלגלים״-התומך בצעירים ובוגרים עם מוגבלויות פיזיות.

תחרות עוגות TRAX  (צילום: TRAX )
תחרות עוגות | צילום: TRAX
תחרות עוגות TRAX
TRAX | צילום: TRAX

בחברת TRAX חגגו את חג השבועות והחזרה לשגרה בפעילות ייחודית – עובדי החברה אפו עוגות בהשארת התקופה, החברה וחג השבועות. הזוכה בתחרות העוגה השווה ביותר היתה עוגת ה- CoronaCheesecake Truffles. הזוכים בתחרות זכו בפרס היוקרתי - ארוחת בוקר בנוסח שבועות שסופקה על ידי ה-Breakfast Club.

M51 שבועות

גם בקבוצת החברות הטכנולוגיות M51 חגגו את החזרה לשגרה במסיבת שבועות בגג האירועים של החברה, תוך שמירה על כללי הריחוק כמובן.

חברת BigID (צילום: BigID)
צילום: BigID

עובדי חברת BigID, המתמחה בניהול מדיניות פרטיות ברשת, קיבלו שלל הפתעות ברוח התקופה-לצד המסיכות ובקבוקי האלכוג׳ל המתינו לכל עובד גם עוגה אישית ועציץ שיוסיף סטייל לשולחנות העבודה, ששודרגו גם הם וכעת הינם מתכווננים, כך שיאפשרו נוחות מקסימלית לעובדים. העובדים ששבו הופתעו לגלות כי משרדי החברה התרחבו כך שכעת הם חולשים על פני קומה שלמה.

אימפרבה

בחברת הסייבר אימפרבה (Imperva) המעסיקה יותר מ-400 עובדים במרכזי הפיתוח והמחקר שלה בישראל, קיבלו את העובדים עם מארז היגיינה וסטריליות ממותג. צוות משאבי האנוש והרווחה שבמהלך תקופת הקורונה היה אמון על הקשר עם העובדים וגם שמירה על המורל, הוביל את תהליך החזרה למשרדים בסימן גאוות יחידה.

 

אוברוולף

בחברת הגיימינג אוברוולף (Overwolf), פינקו את העובדים במארזים חגיגיים עד הבית. כמובן שהחבילות התמקדו בגבינות כמיטב המסורת של חג השבועות, אך גם הטבעונים לא נותרו בידיים ריקות עם מארזים מותאמים אישית במיוחד בשבילם. את המבצע הובילה ז׳אנה ברזנר, סמנכ״לית משאבי האנוש בחברה.

 

NSO

בחברת NSO המפתחת טכנולוגיה שמסייעת לגופי ביון ואכיפת חוק ממשלתיים להילחם בטרור, פדופיליה ופשעים חמורים, החליטו לשמח את העובדים דווקא לצד תמיכה בעסקים שהושפעו ממשבר הקורונה ועדיין לא חזרו לשגרה לדוגגמה- חקלאות ממשק משפחתי קטן, מאפייה שהיא חלק מפרוייקט חינוכי לילדים מהפריפריה, שירותי מלצרות שדאגו לאריזות וגם תיאטרון הבימה שלאור המצב הקים מערך משלוחים. שחקני ועובדי הבימה דאגו למשלוח של טנא השבועות, שלוקט כולו משפע של תבואה ישראלית, לבתיהם של כלל עובדי החברה.

יום כיף במגשימים

בסטרטאפ הישראלי ורביט, המספק פתרונות תמלול מבוססי בינה מלאכותית ואנושית, החליטו אחרי תקופה ארוכה של תקשורת בשלט רחוק לפנק את העובדים לקראת החזרה לשגרה ביום כיף 'הכל כלול' במושב מגשימים – בריכה, אוכל, שתיה ופעילויות גיבוש. עובדי החברה עבדו בתקופת הקורונה בעצימות גבוהה מהרגיל, זאת בשל המעבר המסיבי לאונליין והביקוש הגדול לפתרונות תמלול בזמן אמת, ולגמרי חיכו ליום בו יוכלו לבלות יחד (בהתאם להנחיות).