מזל טלה
מזל טלה
טלה - 21.3-20.4

כוכב מארס יאציל עליכם ברכה והצלחה בקטעים שנדמו לאבודים אשר יחדשו את עלומיהם לפתע. מארס ישחרר אתכם מעכבות וימוסס חסימות פסיכולוגיות. אנשים בעלי קשרים והשפעה ישליכו עליכם את יהבם ויעניקו לכם את כספם.

אהבה: נראה כי סיפור רומנטי שבעבר חששתם לזרום איתו, חוזר אליכם עם הצעה מדהימה. עושה רושם שהפעם אתם חפים ממעצורים. מקום חדש שאתם יוצאים לבלות בו, מזמן עבורכם קטעים רומנטיים בחברת מישהו שעד השנה יכולתם רק לחלום עליו. כדאי שתשוחחו עימו בגובה העיניים. אתם חושפים מחזר שהסתבך בשקרים שלו. יש מצב שהסובבים אתכם טרם קלטו אותו, אבל בסוף גם הם יקלטו.

קריירה: גורם פיננסי צופה לכם הצלחה בתחום שאתם מצטיינים בו. על מנת להוכיח את טיעוניו הוא מוכן ליטול סיכון ולהשקיע בכם. אתם עומדים להתייעץ עם דמות מיסטית רוחנית שעצותיה סייעו לכם בעבר. זו הזדמנות פז לבחון את תוכניותיכם ללא כחל וסרק. צפויות לכם פגישות פוריות עם אדם שמציע לכם הצעות שקשה לסרב להן. הישמרו מפני השקעות שמבטיחות לכם הרים וגבעות. אירועי נופש ובילויים עשויים להתברר כמקפצות אל עולם העסקים.

במיוחד לגולשי האתר ולתקופה מוגבלת, מחכות לכם שלוש מתנות חינם מאלטרנטיבלי. אז למה אתם מחכים? היכנסו עכשיו

אין תמונה
מזל שור
שור - 21.4-20.5

כוכב ששמו ונוס מייצג אתכם ומשדך לכם מחזרים ממזלות האוויר, האש והאדמה. ונוס מרעיף עליכם חוויות רומנטיות ספונטאניות ומבטיח לכם מקובלות חברתית. הרקיע נוסך בכם תעוזה ואומץ המאפשרים לכם לפרוץ חומות בצורות באהבה ובקריירה.

אהבה: קופידון מפרגן לכם ימים חלומיים בחברת מחזרים שנולדו במזלות טלה, גדי ומאזניים. צפוי להגיע מסר ממישהו שנקרעתם מגעגועים אליו. הכוכבים שעושים לכם את זה סופגים השנה אנרגיות של ריגושי אהבה שמבטיחים לכם הצלחה ללא תכנון מראש. השנה אתם יכולים להרשות לעצמכם לזרום עם התרחשויות שפעם חששתם מפניהן. יש מצב שהפופולאריות שלכם מאפשרת את הקטע הזה.

קריירה: צפויים לכם מפגשים עסקיים עם אדם המרעיף עליכם מחמאות. ייתכן כי הוא שואף לשאת חן בעיניכם אך לכם כדאי לדון אותו לאור מבחן התוצאה. יועץ מיסטי רוחני משכנע אתכם להסתיר את תוכניותיכם מפני גורמים שעלולים להפוך למתחריכם. פיקחו עין על מי שטוען כי הוא מיחצן אתכם אך מרכל עליכם מאחורי גבכם. אדם קרוב מדרבן אתכם להשקיע בתחום שאינכם בקיאים בו. במקביל, נראה כי ישתלם לכם להיחשף לנושאים שנעלמו מעיניכם עד השנה.

במיוחד לגולשי האתר ולתקופה מוגבלת, מחכות לכם שלוש מתנות חינם מאלטרנטיבלי. אז למה אתם מחכים? היכנסו עכשיו

מזל תאומים-כחול (צילום: אור גץ)
מזל תאומים | צילום: אור גץ
תאומים - 21.5-21.6

כוכב מרקורי יעשה לכם את זה בכל הנוגע למושאי אהבתכם, אך גם בהתרחשויות אקראיות שתנחתנה עליכם במפתיע. זו שנה בה הטרי והרענן ימיר את העתיק והעבש. 'דבש וחלב' יזרמו אליכם מאנשים ואירועים שמעבר הים.

אהבה: אל תופתעו אם יצוצו מחזרים שיתגוששו ביניהם עבור הזכות לבלות בחברתכם. אלה מכם שהיו להם חששות בנוגע לפופולאריות שלהם יכולים להירגע. זו שנה מוטרפת בה גם בילוי סתמי עשוי להפוך לסיפור אהבה ולהסתיים באירוע מרגש. כל מה שצריך זה רק להיזהר מקנאים. מיד לאחר שאתם משיגים את מי שחשקתם בו, מתהפכות היוצרות ואתם הופכים ממחזרים למחוזרים. אל תיצמדו אל הישן והמוכר אלא העדיפו את המקורי והמוטרף.

קריירה: אתם זורמים עם רעיון שעשוי להניב רווחים בחו"ל. אם היו לכם חששות מפני עיכובים מנהליים, אתם יכולים להירגע. צפויים קטעים ממוזלים עבור אלה מביניכם שחולמים על עולם הבמה. במקביל, כדאי שתחליפו מילים עם יועץ מיסטי רוחני שתבונתו לא תסולא בפז. מתגלגלת אליכם רכילות על אדם רב עוצמה שמזכיר את שימכם שלא בפניכם. מדובר בקטע טעון שדורש המון טאקט ודיפלומטיות. צפויה לכם מעין שותפות עם אדם שמכיר אתכם לפני ולפנים.

במיוחד לגולשי האתר ולתקופה מוגבלת, מחכות לכם שלוש מתנות חינם מאלטרנטיבלי. אז למה אתם מחכים? היכנסו עכשיו

מזל סרטן-כחול (צילום: אור גץ)
מזל סרטן | צילום: אור גץ
סרטן - 22.6-22.7

הירח שליט מזלכם מחולל תפניות ממוזלות בחייכם ומאפשר לכם להתרפק על דמויות חיוביות מתוך ההיסטוריה שלכם. ריגושים תחת כיפת השמיים יגרמו לליבכם להחסיר פעימה. קשרים עסקיים שרקמתכם מפלסים לכם דרך אל ראש הפירמידה.

אהבה: ניידות וגלגלים מסיעים אליכם אהבה חדשה. מי שהפך לאקס רומז על רצונו לצ'אנס נוסף ואתם מצרפים אותו לנסיעותיכם. מחזרים שחשדתם כי שמו את פעמיהם לשדות זרים, מתבררים כהגונים ונאמנים. במקביל נראה כי מחזרים 'טריים' מגיעים עם הצעות להרפתקאות שקצת מלחיצות אתכם. בילויים והתרחשויות הקשורים לחיק הטבע יעניקו לכם אהבה והצלחה. חיי אהבה כבדים קמעה מדרבנים אתכם לפרוץ ולחפש ריגושים ואקשן.

קריירה: אתם תופסים ראש טוב עם אדם שנוהג לתמוך בכם בחוגים הנכונים ובחלונות הגבוהים. קטעים כאלה הופכים בסוף לסיפור הצלחה. מתפרקת שותפות ביניכם לבין מישהו שתמיד עושה את מה שבראש שלו, בלי להתחשב באחרים. לא נראה שאתם מפסידים משהו. השקעה פיננסית תופסת כיוון שעושה לכם טוב. עם קצת יוזמה תוכלו להותיר את כולם בפה פעור. צפויות לכם שיחות עם יועץ מיסטי רוחני שאתם הוגים בו. הוא יחשוף בפניכם מידע שלא שיערתם את קיומו.

במיוחד לגולשי האתר ולתקופה מוגבלת, מחכות לכם שלוש מתנות חינם מאלטרנטיבלי. אז למה אתם מחכים? היכנסו עכשיו

מזל אריה-כחול (צילום: אור גץ)
מזל אריה | צילום: אור גץ
אריה - 23.7-22.8

השמש השולטת במזל אריה מעודדת אתכם להתנער ממשקעי העבר ולהתמקד בהזדמנויות הרומנטיות המפציעות באופק. יחסים ספונטאניים עשויים להוביל אל מדרגות הרבנות, ומשרות ארעיות עשויות להפוך לקבועות.

אהבה: כל פרשייה שמגיעה אל קיצה רומזת על פרשייה אחרת טובה מממנה. מצד שני, אם תשבו בחיבוק ידיים ובשיכול רגליים, לא יקרה דבר. בדרך אליכם מתגלגלת התרחשות לפיה תצטרכו לבחור אחד משני מחזרים שחושקים בכם. בסיפור הזה כדאי שתסתייעו ביועץ מיסטי רוחני. צפויה התנסות רומנטית קלילה שמותירה רושם של סתם ידידות, אך עולה על נתיב הרבה יותר עמוק. הניחו לצד השני לבטא את אשר הלב שלו מרגיש.

קריירה: מתגלגלת אליכם הצעה קרייריסטית שאין עימה כסף רב אך היא בעלת פוטנציאל כביר לעתיד. אתם צריכים להודות לאדם שלא מפסיק לדבר על אודותיכם. יש מצב שבלי להתכוון הוא עושה עבורכם יופי של יחסי ציבור. מתחדש קשר פיננסי עם אדם שיחסיכם עימו הם כמו נדנדה, פעם למטה ופעם למעלה. ייתכן כי הזמן שחלף הותיר את רישומו והשפיע לטובה עליו ועליכם. שימו לב לעמית מבולבל שינסה להלביש עליכם את הבלגאנים שלו.

במיוחד לגולשי האתר ולתקופה מוגבלת, מחכות לכם שלוש מתנות חינם מאלטרנטיבלי. אז למה אתם מחכים? היכנסו עכשיו

מזל בתולה-כחול (צילום: אור גץ)
מזל בתולה | צילום: אור גץ
בתולה - 23.8-22.9

כוכב ששמו מרקורי משחר לפתחכם בחברת חוויות רומנטיות שעד עתה פסחו עליכם. לקחים שהפקתם מפרשיה שחלפה מסייעים לכם לזכות במסע ניצחון על פני מתחריכם. אנרגיה ממוזלת מבשרת על קשרים נכספים ובעלי עתיד.

אהבה: נסיעות רומנטיות וטיולים משותפים יעצימו את תחושת השייכות שכה חשובה לכם. מחזרים שזה עתה נכנסו אל חייכם יעניקו לכם חוויות יוצאות דופן. אל תהססו להתעקש על הבטחות מפורשות והתעלמו ממילים מעורפלות שאיש לא יודע כיצד לאכול אותן. מחזר בעל סטייל מקורי הופך עבורכם לאתגר שיש להתמודד עימו, ולא למישהו שצריך לנפנף מעליכם. צפויות לכם חוויות ספונטאניות עם מחזרים לא שגרתיים שיצוצו בדרככם.

קריירה: חוזרת אליכם הצעה עסקית שהשתדלתם לחמוק מפניה. ברור כי בסופו של עניין תיאלצו להתמודד עימה. אתם מחלצים עמית ממה שהיה עלול להתברר כפדיחה, ומצליחים להרשים אדם שלא ממש החזיק מכם. עושה רושם שהקטע הזה שינה את דעתו לטובה. אם אתם בקטע של שיווק ופרסום, אל תהססו לפנות אל יועץ מיסטי רוחני שיכול לעזור לכם. צפויה לכם התלבטות בין הצעה שעשויה להיטיב את תנאי השכר שלכם, לבין מקום עבודה שמעניק לכם תמיכה רגשית.

במיוחד לגולשי האתר ולתקופה מוגבלת, מחכות לכם שלוש מתנות חינם מאלטרנטיבלי. אז למה אתם מחכים? היכנסו עכשיו

מזל מאזניים-כחול (צילום: אור גץ)
מזל מאזניים | צילום: אור גץ
מאזניים - 23.9-23.10

כוכב ששמו ונוס נושא בכנפיו אנרגיה 'שפויה' המעניקה יתרון לשיקולים שכליים על פני תחושות אינטואיטיביות. אם אתם נמשכים אל מחזר מאתגר המדיף ניחוח של הרפתקה, כדאי שתדלגו אל מסילה בה הקטר נוסע אל תחנה קצת יותר יציבה.

אהבה: אנשים שרוצים בטובתכם ישאפו לשדך לכם שידוכים. אם בהתחלה זה קצת יביך אתכם, כדאי שתתחברו עם יועץ מיסטי רוחני. אדם מרתק צץ מן העבר ועושה רושם שהוא עבר שינוי ועכשיו הוא הרבה יותר פתוח. נראה כי אתם מוכנים להמר עליו משום שיש לכם חלום משותף עימו. במקביל, יהיה זה חכם מצידכם אם תבחרו לעצמכם בן זוג שמסוגל להעניק לכם חום ואהבה. זה אומר שאת האדישים והנרגנים כדאי לכם לסנן.

קריירה: הצעה עסקית איכותית לא זקוקה לפוזה כדי להרשים אתכם. אם מגיעה אליכם כזו השופעת גינונים, כדאי שתנפנפו אותה. מישהו שאתם מעוניינים לעבוד במחיצתו מעביר אליכם מסר באמצעות גורם מתווך. נפלא, אבל הכי שווה לכם לשוחח עימו בארבע עיניים. תורעפנה עליכם מחמאות הודות למיזם שהובלתם. כל אותם אלה שהשקיעו את האנרגיות שלהם בזוטות, יבואו לקטר לכם. צפויות לכם פגישות עסקיות עם אדם מדהים, בנוכחות דמות שאתם מעריצים.

במיוחד לגולשי האתר ולתקופה מוגבלת, מחכות לכם שלוש מתנות חינם מאלטרנטיבלי. אז למה אתם מחכים? היכנסו עכשיו

מזל עקרב-כחול (צילום: אור גץ)
מזל עקרב | צילום: אור גץ
עקרב - 24.10-21.11

כוכב ששמו פלוטו צופן התחדשות כבירה בכל הנוגע למראכם ולהופעתכם החיצונית. בד בבד צפויים לכם בילויים בסביבה שופעת שכיות חמדה ומותרות. אנרגיה בעלת מוטיבים של יוקרה תשבץ דמויות מפורסמות בתוך מארג חייכם.

אהבה: אל תסכימו לוותר על חוויה רומנטית מרגשת שהשקעתם בה ים של נשמה ואנרגיה. יש התנסויות שלא צריך להפנות להן עורף גם אם מישהו מדהים מנסה לשכנע אתכם אחרת. אם אתם מתלבטים כדאי שתקבלו את עצתו של יועץ מיסטי רוחני. צפויה לכם פרשייה מרגשת עם אדם שלא נחפז לחשוף את רגשותיו. כדאי שתתייחסו אליו על פי מעשיו ולא על פי דיבוריו. יורדת לכם מהלב דאגה רומנטית-אינטימית שהדירה שינה מעיניכם. לפתע מתברר כי הדאגתם את עצמכם לשווא.

קריירה: אדם שעבדתם במחיצתו בעבר מציע לכם דבר מה שחלמתם אודותיו. מישהו שאתם מכירים מסתבך בסיפור של יחסי אנוש. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, כדאי שלא תתערבו בפרשייה הזו. אישיות מקובלת ופופולארית משתפת אתכם בסודותיה. להפתעתכם מתברר כי היא רוויה בלא מעט נקודות חולשה. קצת לא נעים לכם מעמית שמנסה להתחבר איתכם, אבל אתם לא ממש בעניין. בסופו של עניין תצטרכו לרמוז לו שהוא לא בראש שלכם.

במיוחד לגולשי האתר ולתקופה מוגבלת, מחכות לכם שלוש מתנות חינם מאלטרנטיבלי. אז למה אתם מחכים? היכנסו עכשיו

מזל קשת-כחול (צילום: אור גץ)
מזל קשת | צילום: אור גץ
קשת - 22.11-21.12

כוכב ששמו יופיטר צופה התאמה רומנטית ביניכם לבין מישהו/י אשר רבים חושקים בו/ה. תחושת ההישג תחלוף דרך לא מעט צביטות לב. הצעה שתיראה לכם כאילו הגיחה מעולם בדיוני, תבשר על תחילתה של פרשיה מפעימה ומרגשת בה כל צד תורם לאחר את אשר חסר לו.

אהבה: אתם עומדים לפרגן לעצמכם התנסויות רומנטיות שבעבר התביישתם לתת להן צ'אנס. הסגנון החדש שלכם יביא עימו הרבה טוב. השקעה של זמן ואנרגיה תעזור לכם למצוא את הנפש התאומה שלכם. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, שאפו אל הרצוי ואל תסתפקו במצוי. לא אסון אם קשר כלשהו יגיע אל נקודת הסיום. ייתכן שהסיפור הזה מיצה את עצמו ואף משעמם אתכם. הרגשות הרומנטיים מציפים את ליבכם וממגנטים אליכם פגישות מפתיעות. מה שפעם הביך אתכם משנה כיוון ונעלם מן השטח.

קריירה: מישהו שהיה אמור לתמוך בקידומכם הקרייריסטי עושה פרצוף חמוץ. אל תתרגשו אם יתברר שהוא סתם מקנא. הלב שלכם נסחף אחרי הצעה בעלת מוטיבים יצירתיים. הקטע הזה דורש ליבון עם יועץ מיסטי רוחני. מישהו מהממונים עליכם בוחר בדרך מקורית כדי להעביר אליכם את התרשמותו מכם. עכשיו תצטרכו להחליט מה אתם עושים עם זה. אתם עלולים לעלות על טורים מקטעים של רכילות וצרות עין. קחו בחשבון כי תמיד מרכלים על המצליחנים.

במיוחד לגולשי האתר ולתקופה מוגבלת, מחכות לכם שלוש מתנות חינם מאלטרנטיבלי. אז למה אתם מחכים? היכנסו עכשיו

מזל גדי-כחול (צילום: אור גץ)
מזל גדי | צילום: אור גץ
גדי - 22.12-20.1

כוכב ששמו סטורן מעניק לכם אנרגיות בעלות אופי יציב ומסייע לכם להיפטר מפרשייה הפכפכה. לימודים שיחלו השנה צפויים להניב פירות מתוקים בעתיד. בכל שזירה של הצלחות החומריות יש לארוג חוט גם למען הרוח והנפש. היו קשובים לאפשרויות חדשות הטמונות בחו"ל.

אהבה: זו שנה נפלאה כדי להתנער מסיפורי מעשיות שמישהו מנסה למכור לכם, בשעה בה כל מה שיש לו בראש זה "לרקוד על שתי חתונות". נראה כי אתם משנים כיוון אל מחזר שמיטיב עימכם ועושים זאת בלב שלם ולא על מנת לגרום ל'אקס' שלכם לקנא. מכיוון שהחופש האישי שלכם הוא נר לרגליכם כדאי שתימנעו מהצהרות רומנטיות כובלות. מישהו בסביבתכם הקרובה מבשל לעצמו היכרויות חדשות. גם אם לא בא לכם להצטרף אליו רצוי שתהיו בתמונה.

קריירה: אתם עומדים להשתלב במסגרת עבודה יוקרתית. אל תחטפו רגליים קרות בדיוק כשזה מתחיל להסתדר לכם. אנרגיות טובות מכניסות שכל לראש של עמית שהסתכסכתם עימו. יש מצב שהוא ישתף אתכם במה שהוא מרגיש כלפיכם. אל תיסוגו מהצעת ייעול מקורית שהגשתם. במקביל, כדאי שתדברו עלייה עם יועץ מיסטי רוחני שאתם סומכים עליו. צפויות לכם שיחות נוקבות בנושא שאתם לא רגועים לגביו. בסוף יצא לכם מזה כסף, אבל רק אם תתמידו.

במיוחד לגולשי האתר ולתקופה מוגבלת, מחכות לכם שלוש מתנות חינם מאלטרנטיבלי. אז למה אתם מחכים? היכנסו עכשיו

מזל דלי-כחול (צילום: אור גץ)
מזל דלי | צילום: אור גץ
דלי - 21.1-18.2

כוכב ששמו אוראנוס מעודד אתכם לאמץ התנהגות ספונטאנית ואפילו אימפולסיבית קמעה ומכל מקום, זה לא הזמן להחצין טאקט ודיפלומאטיות. נקרות בדרככם הזדמנויות להגשים תוכניות אשר בתזמון שונה נראות תקועות ואבודות.

אהבה: הראש המקורי שלכם ממגנט אליכם ים של מחזרים אבל מביא עימם גם כאלה שלא מצליחים להבין אתכם. ככה זה עם הדליים, לא כולם מבינים אותם. מישהו שאתם חושקים בו מרחף עם עצמו בעולמות נשגבים. תוכלו להניח לו לרחף אך תוכלו גם  להציעו לו הצעה שאי אפשר לסרב לה. נראה כי אתם עומדים להימשך אל אדם שגורר בעקבותיו ים של רכילויות וכאלה. בקטע הזה צפויים לכם ויכוחים עם מישהו מהחברים שלכם.

קריירה: אתם מתלבטים בנוגע להצעת עבודה שמתאימה לכם פיננסית, אך שזורים בה רכיבים שאינם לרוחכם. הכי טוב זה להחליף מילים עם יועץ מיסטי רוחני. אם אתם רוצים לחזור אל תחום עיסוק מן ההיסטוריה שלכם, עשו זאת רק אם אתם סגורים על השיבה. אל תעשו את שאינכם שלמים עימו. דווקא במקום שכולם מתנהגים בו בפוזה ובסטייל של מיוחדים, אתם פוגשים אדם אמיתי שבראש אחד איתכם. צפויה מעין שותפות.

במיוחד לגולשי האתר ולתקופה מוגבלת, מחכות לכם שלוש מתנות חינם מאלטרנטיבלי. אז למה אתם מחכים? היכנסו עכשיו

מזל דגים-כחול (צילום: אור גץ)
מזל דגים | צילום: אור גץ
דגים - 19.2-20.3

כוכב ששמו נפטון מפציר בכם לצאת להרפתקה אשר רב בה הנסתר על הגלוי. צפויה פרשייה מרתקת עם דמות החושפת טפח ומסתירה טפחיים.  נראה כי איכשהו תצטרכו לצקת אל תוך הקריירה שלכם את היצירתיות שניחנתם בה.

אהבה: צפויים לכם קטעים מהסרטים בחברת מחזר שעד לפני זמן לא רב לא חלמתם שהוא סופר אתכם. אתם רואים? החיים מלאי הפתעות ותמיד יש למה לצפות. מתגלגלים אליכם רמזים עבים ממישהו שעושה לכם עיניים וכאלה, אבל לא אומר ישירות את מה שבראש שלו. זה הזמן להישיר אליו מבט ולחשוף את צפונותיו. פגישות שמתעכבות ומפגשים מבולגנים נושאים בכנפיהם הזדמנויות שלא חלמתם עליהן. זה אומר שצריך לתת סיכוי לכל אשר נראה מוטרף.

קריירה: אתם עומדים לפנות אל מקום עבודה ששמעתם שבחים על אודותיו. אל תופתעו אם יתברר כי הוא לא עושה לכם את זה. אתם זקוקים לעידוד בקטע בקריירה שקצת מעיק עליכם. זה הזמן לשתף בלבטיכם יועץ מיסטי רוחני. אדם יהיר ינסה לגזור קופון על חשבונכם. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, כדאי שתסירו את הכפפות. צפויה לכם התלבטות בין שני אפיקי השקעות פיננסיות. בסופו של דבר אתם מעדיפים את הנתיב הפחות הרפתקני.

במיוחד לגולשי האתר ולתקופה מוגבלת, מחכות לכם שלוש מתנות חינם מאלטרנטיבלי. אז למה אתם מחכים? היכנסו עכשיו

>> האם הכוכבים קלעו בשנה שעברה? תבדקו
ההורוסקופ היומי שלכם

לעמוד הפייסבוק mako רוח עשיתם לייק?

לכל מחשבוני האסטרולוגיה והנומרולגיה של mako