טלפתיה (צילום: istockphoto)
להתרכז ולשים לב למסרים | צילום: istockphoto

כמה פעמים עניתם לטלפון וסיפרתם לאדם בצד השני, בהפתעה, שבדיוק חשבתם עליו?
בפעם הבאה שאתם רוצים שהוא יטלפן אליכם פשוט דמיינו אותו עושה את זה. אם אתם והאדם אליו אתם משדרים תהיו רגועים, אתם עשויים להיות מופתעים מהתוצאות.
הטלפתיה היא תפיסה על חושית וכלי להעברת מחשבות שלא באמצעיים המקובלים. מאמיניה רואים בה דרך לתקשורת על טבעית ועל חושית שבאמצעותה מועברת אינפורמציה בין אנשים או בין בני אדם לעצמים.

האם כל אדם יכול לפתח יכולת טלפתית?

כן, אך עליו ללמוד כיצד לשים לב למסרים ולרמזים; בשלב הראשון, מומלץ לתרגל מודעות למסרים פיזיים. איך בדיוק עושים את זה? שבו בנינוחות ורכזו את תשומת לבכם בתחושות השונות בגופכם. חושו את המשקל ואת המגע של כל איבר ואיבר עם הכיסא, עברו להתרכז במגע הבגדים על העור, בתחושה שמעורר בגד כותנה או בגד צמר, התמקדו בתנועת האוויר ובתחושות החום והקור באיברים השונים.

לאחר שתתרגלו זאת היטב, כדאי גם להתאמן על קליטת המסרים באמצעות חושים אחרים. התרכזו ברעשי הסביבה, בריחות שבאוויר ובקולות הסובבים אתכם והתבוננו ברגשות שלכם. באמצעות תרגילים פשוטים אלו תגבירו את המודעות של חלקים במוח שעד כה לא ידעתם על קיומם. תנאי נוסף לפיתוח יכולת טלפתית הוא ללמוד להאזין לתת ההכרה שלך - החלק במוחך שפועל ללא הרף גם בזמן השינה. אחת הדרכים לבצע אימון מסוג זה היא לעקוב אחר מחשבות שעולות במוחך לפתע. עקוב אחריהן ונסה לברר מדוע מחשבה זו עלתה. התשובה הראשונה שמבזיקה במוחך היא הקובעת.

שיעור ראשון: צורות ומספרים

לאחר שלמדנו כיצד להכין את המוח לקשר טלפתי, קבלו תרגילים למתחילים:

מיקום וזמן
הזמן המתאים ביותר לביצוע תרגילים וקשר טלפתי, הוא שעת בין הערביים בסמוך לשקיעה. אחרי שתצברו מיומנות מסוימת תוכלו לעשות זאת בכל שעה. ברחו פינה שקטה ומבודדת מרעשים ומתאורה חזקה, הושיבו את בן או בת הזוג ממול ושרטטו על נייר צורות גיאומטריות שונות. על נייר אחר כתבו מספרים מאחד עד תשע בצורה ברורה ושבו בנינוחות. רוקנו את המוח מכל מחשבה, עד כמה שאפשר, וחדדו את חושיכם. תחילה תרגלו ביניכם העברה של צורות גיאומטריות, לאחר מכן מספרים, ובשלב מאוחר יותר גם תחושות ומושגים מופשטים.

 המשדר
התבוננו בעצם אותו אתם רוצים לשדר, קלטו אותו בחושים ודמיינו אותו בעיניים עצומות כאילו אתם מתבוננים בו בעיניים פקוחות. אם העצם "ברח" מדמיונכם פקחו שוב את העיניים והתבונן בו. העתיקו אותו לתודעה שלכם וזכרו - ככל שתדמיינו את החפץ בצורה ברורה וחדה, כך הוא ייקלט על ידי הקולט בצורה ברורה יותר. אם אתם לא מצליחים להירגע ולראות את העצם בעיני רוחכם הפסיקו את הניסוי. אם הדברים מתבצעים כשורה, הכריזו "אני משדר" והעבירו את המסר.

אורן זריף מניח ידיים על הראש בתנועת ריכוז (צילום: דדי'ס אולפני צילום)
אורן זריף, מאחוריך | צילום: דדי'ס אולפני צילום

הקולט
שבו בצורה נינוחה, עצום את עיניך, התרכז ואפשר לחושיך להיות ערים. עם קבלת הודעה מהמשדר על דבר השידור, חוש את המסר הנשלח אליך. אל תשתמש באינטלקט והמסר ייקלט בתודעתך כהבזק מיד עם השידור. אמור מה שקלטת אפילו אם זה לא נראה לך הגיוני. קולטים בלתי מנוסים מצפים לאירוע דרמטי כאשר אינם מתייחסים למסר שנקלט בתחילה. לאחר תרגול תצליחו לזהות את המסר מיד עם שידורו.

במשך התרגול רצוי להתחלף מדי פעם בתפקידים, אז גם תתגלה הנטייה של כל אחד מהצדדים - מי משדר טוב יותר ומי קולט טוב יותר. לאחר השגת מיומנות ניתן לחזור על תרגילים אלה ממרחק. במקרה זה, קובעים את שעת שידור וקליטה.

קו פתוח. כדי לשדר לחבר, לבן משפחה או אפילו לדייט מוצלח, שיתקשרו אליכם, עצמו את עיניכם וקחו נשימות איטיות ועמוקות כשאתם יושבים בנוחות על כסא. דמיינו את הסיטואציה המבוקשת לפרטי פרטים וראו בעיני רוחכם כיצד האדם שאתם חושבים עליו, מרים את שפופרת הטלפון ומחייג. עשו זאת במשך עשר דקות לפחות ואם זה לא עובד, אל תתאכזבו, יכול להיות שהוא מאוד עסוק או באזור חיוג תפוס.

>> מה צופים לכם הכוכבים השבוע? כנסו להורסקופ >>
>> איזה מאהב אתה: רומנטיקן או חרטטן? >>