אנחנו מכירים את אילנית לוי מצילומי הפפראצי; מהזוגיות, החתונה והגירושים מאייל גולן; מקריירת הדוגמנות והטלוויזיה; וכמובן כמלכת יופי לשעבר. אבל מה אנחנו יודעים על האופי שלה? פה בדיוק קופצות לעזרתנו התורות המיסטיות - אחרי שהן כבר פיענחו לנו את יעל (בת זוג מדהימה), על ליאור (סקרן וילדותי), אורי (כריזמטי ובליין), עלמה (מקסימה ורגישה), גיא (חברותי והרפתקני), עדי (חומרנית ויצירתית), דנה (אוהבת שינויים ומשתמשת במיניות שלה) ואהוד (מאבד שליטה ברגעי כעס).
מכירים עוד אילנית? אז טקבקו לנו כמה צדקנו בניתוח.

אילנית לוי בביקיני (צילום: אלעד דיין)
לא פלא שאת חביבת הקהל | צילום: אלעד דיין

פירוש ומקור השם: אילנית היא בעל חיים דומה לצפרדע, אך קטן ממנה בהרבה. בראשי אצבעותיה קיים ריר דביק שבעזרתו היא נצמדת אל עלי אילנות - ומכאן שמה.
יסודות אסטרולוגיים: אלף - אש, יוד - אוויר, למד - מים, נון - אדמה, יוד - אש, תו - אוויר.
גימטריה קבלית: 501 (1 + 10 + 30 + 50 + 10 + 400).
מספר נומרולוגי: 6.
קלף טארוט: קלף האוהבים, הקלף השישי בסדרה הבכירה של הקלפים.
כוכב שולט: צדק, שהוא גרם הרקיע השישי באסטרולוגיה.
גוון של כוכב: סגול, שהוא הצבע המיוחס לכוכב צדק.
קריסטלים המחזקים את תכונות השם: אמטיסט, פלורייט, טורמאלין, טנזנייט.

איזה זוגיות את מחפשת?

נומרולוגיה של השם אילנית: השם אילנית מוביל אל נומרולוגיה של 6, מספר עדין וקסום, המזכיר מעין אדוות גלים קלילה על מימיו של אגם קסום. הוא נעים, זורם, הרמוני, גמיש, מסתגל ומעל הכול: מאוזן. הסמל המייצג אותו הוא המשושה (מגן דוד), שכל אחד מששת קודקודיו מאזן את הקודקוד הקוטבי לו.
לפי הנומרולוגיה, אילנית כולה שופעת חמלה, אהבה, חן, חסד ויופי שלא מהעולם הזה. היא תמיד תשאף להיטיב ולתגמל. היא סמל של רוגע, שלווה, פייסנות ורגישות לצרכי הזולת. לעולם תהיה זורמת, חייכנית, מרוצה, מפויסת, חביבת הקהל ומשכינת שלום. היא גדולה מהחיים במצבים הדורשים יד מקצועית של מגשר, מפייס, מתווך ומפשר. תמימה כתינוק בן יומו, סימפאטית ואוהדת, תומכת ומייצבת. אינה מחפשת אידיאלים שאין סיכוי להגשימם, אלא מבקשת משימות שניתן ליישם במציאות.
אילנית אינה הרפתקנית ולא נמשכת לקשרים רומנטיים שיש בהם משום סיכון. היא מעדיפה אהבה הזורמת בשלווה, ואם רק אפשר, רצוי בסביבה שופעת מותרות ושכיות חמדה.
בנשמתה היא אמנית העשויה למצוא את עצמה כרקדנית, ציירת, פסלת או אפילו קדרית. ככל מספר 6, היא ענקית במקצועות הדורשים עבודה עם קהל, בעיקר באלה המעניקים שרותי ייעוץ. היא תמיד תצליח למצוא קרן אור, גם במצבים של אפלה איומה ומרושעת.
כשמדובר בצורך באיש-צוות, בן-זוג או שותף - אין שני לה. היא מציבה את עצמה בקלילות בתוך נעלי זולתה, וזה אומר שהיא מסוגלת להתבונן במטבע משני צידיה. מכבדת את המוסכמות, אבל לא שמרנית.

קודקוד השם (על פי הקבלה): אלף היא האות הפותחת את השם אילנית, ועל כן היא קודקוד השם. על פי תורת הקבלה, האות א' צופנת בחובה שלוש אותיות קדושות: אות ו' הניצבת באלכסון, אות י' אחת העולה כלפי מעלה ואות י' נוספת היורדת כלפי מטה. אם נחבר את הערכים הגימטריים, נקבל את המספר 26 (10 + 10 + 6). מספר זה הינו גם ערכו הגימטרי של השם המפורש (5 + 6 + 10 + 5), ומכאן שהאות א' מייצגת את האל.

קלף טארוט: "האוהבים" הוא הקלף השישי בסדרה הבכירה של חפיסת הטארוט. קלף זה מייצג מצבים לפיהם ההיגיון מושך בכיוון מסוים כלשהו, ואילו הרגש מושך אל הכיוון הקוטבי. בדרך כלל, הקלף מציע את שביל הזהב ואת דרך הביניים, כיאה לאיזון הנובע מן המספר 6.

התיקון הקבלי של אילנית: מכיוון שהאות אלף פותחת את השם אילנית, הרי שהמסר לתיקון הקבלי קובע כי גם מסע (פיסי או רוחני) של אלפי קילומטרים, מתחיל בצעד אחד קטן. ובהקבלה, גם מסע מתפתל אל תוך נשמתן של 22 אותיות, חייב להתחיל באות א'. כך גם פרויקט גדול ועצום המתחיל בצעד אחד זעיר. לכן, התיקון הקבלי של אילנית הוא לא לבוז לצעדים קטנים המצטרפים יחד למסע כביר.

>> לשם הקודם בסדרה: יעל תלך באש ובמים אחרי האהבה
עוד אסטרולוגיה ומיסטיקה באלטרנטיב-לי
לרכישת ספר השמות הענק
מפה אסטרולוגית אישית כולל ניתוח אופי בעברית