מהו טיפול מרחוק? 

ידיים חובקות כדור בדולח מואר (צילום: אור גץ, iStock)
אני רואה בעתיד שלך חשבון טלפון גדול | צילום: אור גץ, iStock

טיפול מקרוב או מרחוק בעזרת תחושה ותקשור מתאפשר בביקור בקליניקה, אבל לא רק - גם בשיחת טלפון, דרך האינטרנט בשיחה במיקרופון, וגם עם מצלמת וידאו לקשר אופטימלי בשידור חי.

באיזה בעיות ניתן לטפל? 

המטפל/מתקשר מטפל בכל נושא שמציק לפונה כמו עזרה ראשונה, כאבי ראש, כאבי שיניים, מתחים, פחדים, שרירים תפוסים, עיניינים רגשיים, עניני יחסים, זוגיות, קריירה ועוד.

כיצד מתבצע הטיפול?

המטפל מתחיל בלקבל מידע מילולי מהפונה כמו שם, גיל ותמצית הבעיה שהפונה מנסה לפתור. אז מתעוררות אצל המטפל באופן ספונטני תחושות פיזיות בגוף המבהירות לו מעין תמונת מצב של המטופל מהרבה בחינות רגשיות וגופניות: המטפל מזהה ריכוזי רגשות כמו כעס, עצב, פחד, תסכול, אהבה ומיקומם המדויק באזורי הגוף הספציפיים, וכן מחסור באנרגיה, או מתח (=ריכוז עודף של אנרגיה). גם בשאלות של יחסים מסוגל להרגיש המטפל מצבים אנרגטיים.

המטפל משלים את המידע המתקבל בתקשור מילולי ומקבל פרטים ככל שישאל על מהות הרגש שקיים. אם הרגש שנמצא יוצר בעיות, הוא חוקר מהן הסיבות לרגש זה ומתי בעבר הוא הופיע - במשך חיי המטופל, בגלגולים קודמים או ב"ירושה" מדורות קודמים.

כשהמטפל/מתקשר מגיע למקור הזמן ומהות הרגש - הוא מטפל בשחרור המחסום ואיזון של אותו חלק גוף כדי שתפקודו יחזור להיות חופשי מההכבדה של הרגש הנדון. תהליך דומה מתרחש כשמדובר בהיסטוריה של פגיעה פיזית בגוף של המטופל, וגם באזורים ירודים כתוצאה מפגיעה פיזית בחיי המטופל או בדורות וגלגולים קודמים שלו. המטפל מאבחן גם מצב יחסים של בני זוג - מהות היחסים, מי תורם או פסיבי, מי חסום, מהות החסימה - ואז מטפל בשחרור החסימה.

מה עושים במקרים של מחסומים מנטליים ואמונות מעכבות?

טיפול על ידי הבאה למודעותו של המטופל בדו-שיח ו/או על ידי טיפול אנרגטי. האדם הפונה חייב להיות אמיתי ולהתכוון ברצינות לפנייתו, והנושא חייב להיות נושא שבאמת מעסיק אותו. בתהליך מעורבות ההתכוונות האמיתית של הפונה ושל המטפל, מידת הריכוז של שניהם בזמן הטיפול, מידת הפתיחות של הפונה - גם באופן כללי וגם לעניין עצמו - של האפשרות לשינוי בצורה מאוד יוצאת דופן זו. הפונה לא צריך להבין בדיוק איך התהליך מתרחש - מספיק שהוא סומך על כך שהשינוי אפשרי בצורה כזו.

האם אפשר לתקשר לגבי העתיד?

רק אם הפונה מבקש בפירוש, כיוון שחיזוי עתיד הוא עניין הנוגע לאחריות של הפונה לחייו. יחד עם זאת במהלך הטיפול, שמתחיל בבעיות מעשיות ועכשוויות, המטפל מעביר לרוב מידע מתוקשר על הדרך הנכונה למטופל בחייו - על פוטנציאל לעיסוק ופרנסה ועוד אלמנטים מן התחום המיסטי כמו השפעות מכוכבים שונים, אסטרולוגיה ועוד.

מהן התוצאות האפשריות של טיפול מרחוק?

במהלך טיפולים בעזרת תקשור ואחריהם התרחשו ועשויים להתרחש הרבה מאוד "ניסים" - תוצאות מיידיות מדהימות מעבר למובן במושגים רגילים כולל צמרמורות עדינות בגוף, תחושת רווחה והקלה והיעלמות כאבים, שחרור שרירים תפוסים, תחושות שמחה ושחרור רגשי חזק ועוד.

חד משמעית - המטפל/מתקשר לא אמור לטפל בכל בעיה, וכמובן שלא בכל בעיה הוא יכול לטפל. לעיתים מדובר במקרים בהם המטופל צריך לעבור בעצמו תהליך של התמודדות או התפתחות אישית בקשר לבעיה שנוצרה, או לחילופין בבעיות שהמטפל מנוע מלטפל בה מסיבה שאינה ידועה.

מה זה בדיוק הילינג יהודי, ואיך התקשור עם אבות אבותינו יכול לגרום לנו להאריך ימים?

התורה בכלל אוסרת עלינו להתייעץ עם מיסטיקנים ובעלי כוח מאגי. רוצים לדעת למה?