ילד צועק- משפטים מעצבנים של ילדים (צילום: Leigh Schindler, Istock)
נראה לכם כמו ילד עקשן? (אילוסטרציה) | צילום: Leigh Schindler, Istock

רוצים להכיר אדם טוב יותר? שאלו אותו באיזה יום הוא נולד, יום הלידה הינו פרמטר משמעותי במפה הנומרולוגית שלנו, ומהווה בסיס לתכונותיו ויכולותיו של האדם. ההכרות עם תכונות אלו מאפשרת לנו לממש את עצמנו טוב יותר, וכן ליצור תקשורת אפקטיבית עם הסביבה.

>> לעמוד הפייסבוק mako רוח כבר עשיתם לייק?

נוטים לצבור מתחים

ילידי ה-14 בחודש אוהבים ומחפשים יציבות בחייהם. עם זאת, הם צריכים שינויים על מנת ליצור התלהבות ועניין. לעיתים הצורך ביציבות בכל מחיר מעכב אותם ואת התפתחותם. הם בעלי קליטה טובה לפרטים, מתאפיינים בעקרונות, חוקים משלהם ודעתנות. נראה כאילו יש להם דרך סלולה ומוגדרת וקשה להשפיע עליהם. הם פועלים מתוך סקרנות ועניין, אם משהו יעניין אותם יחקרו אותו לעומק ויוכלו להצטיין בו. יש להם נטייה לצבור מתחים ולעיתים קושי לשחרר אירועי עבר. חשוב להם להשתלב בעשייה המאפשרת להם חופש פעולה וביטוי אישי, ולהקפיד על פעילות דינאמית בחייהם.

עוד כתבות בערוץ הרוח:

יחסים: צריכים מרחב

במערכות יחסים, ילידי ה-14 בחודש יקלטו את הצד השני יחסית מהר. במידה ויתחברו לאנשים הם ישקיעו רבות עבור, ידאגו להם ולעיתים אפילו ינסו "לסדר להם את החיים". אולם כאשר יפגעו להם באגו ובעקרונות, הם יפנו ביקורת רבה כלפי סביבתם. לצד הצורך באנשים, הם גם צריכים מאוד מרחב ואת הזמן בשביל עצמם. לעיתים יתפסו בסביבה כבעלי חברים רבים ומוכרים, אך בתקשורת האישית יהיו סלקטיביים ולא בקלות יצרפו אנשים למעגל הקרוב להם.

קריירה: אחראים וכריזמטיים

ילידי ה-14 בחודש מתאפיינים בהגיון, אחריות, ביקורתיות וכריזמה. יש להם יכולת להבין את המערכת אליה ישתייכו, להשקיע ולפעול רבות למענה. עם זאת, הם עקרוניים מאוד וכאשר יזהו מקומות בהם דברים לא מתנהלים כראוי, ייצרו חוקים משלהם, ימתחו ביקורת ויגידו את דעותיהם. אחרי התאקלמות במקומות עבודה, יוכלו להשפיע רבות על אנשים בסביבתם ולמשוך תשומת לב רבה. לילידי ה-14 בחודש יש נטייה לצבור ביקורת וכשיאבדו את הסבלנות יאמרו את כל מה שישי להם להגיד. חשוב להקפיד למתן את התגובות על מנת לא לצבור מתנגדים. התחומים המתאימים להם: השתלבות במוסדות תרבות, אדמיניסטרציה, מכירות, שיווק, פרסום, תקשורת, יועצי לימודים ומקצועות המשלבים הדרכה. 

מסר: הנכם בעלי יכולת למשוך תשומת לב רבה מהסביבה. נתבו זאת למטרות חיוביות ולמדו לפתח הקשבה להשקפות השונות משלכם.

בשבוע הבא: ילידי 15 בחודש

בשבוע שעבר: ילידי ה-13 בחודש

רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד

>> לעמוד הפייסבוק mako רוח כבר עשיתם לייק?