אחרי שדאגנו לעדכן אתכם ש"עידו" הוא שם של אדם עקשן וחומרני, ו"דנה" היא טיפוס קליל ובעל חוש אסתטי מפותח, אנחנו ממשיכים במסע אחרי ניתוח שמות פופולריים. הפעם על הכוונת - מה אומרים השמות עדי וטל?
רוצים לדעת מה השם שלכם אומר עליכם? טקבקו והציעו לנו שמות למדור (ולשני, נועם, מיכל, תמר וכל אלה שביקשו בשבוע שעבר - אתם בתור).

אין תמונה
יצירתית ויצרית, וכנראה אוהבת מאוד שופינג. בעלת השם "עדי"
עדי: קפדנית, יציבה, יצירתית וחומרית

פירוש/מקור השם: תכשיט, כלי יקר ותפארת להתקשט בו. "כולם כעדי תלבשי" (ישעיהו מ"ט, י"ח).
יסודות הטבע בשם:
ע - אדמה, ד - אש, י - אדמה.
גימטריה קבלית: אות דומיננטית - ע', ערך גימטרי - 70.
מספר נומרולוגי: 3.
קלף טארוט: מס' 15 - השטן (The Devil).
משמעות אסטרולוגית: מזל גדי.
צבע מקשר למזל: אינדיגו (כחול-סגול).
קריסטלים המחזקים את תכונות המזל: אמטיסט, גארנט, מלאכית, סמוקי קוורץ.

השם "עדי" מלמד על טיפוס ארצי, שורשי, מעשי, קפדן ויציב, הודות ליסוד האדמה הדומיננטי ומזל גדי השולט בשם. מדובר באדם שמכיר בחשיבות התחייבויותיו ואינו נסוג מהאחריות שהוא נוטל על עצמו, בעל מוסר וכוח עבודה יוצאי דופן, כזה שפשר לסמוך עליו.

יסוד האדמה מקנה לבעלי השם את היכולת להתבונן על המציאות כמו שהיא, ולקלוט את החיים מתוך ראייה אובייקטיבית. מן הצד השני, אדם זה שואף להצליח ולהשיג דברים בחומר בלבד, ולרוב דרך עבודה קשה ומאומצת. קלף הטארוט מסמל חומריות ויצרים חומריים ורצון להצליח ולעלות על אחרים מבחינה חומרית, עד כדי תאוות חומריות. לא ניכר רצון להבין דברים או מהויות רוחניות.

האות ע' בשם מסמלת את עין האדם, זו הרואה מבחינה פיסית את העולם החיצון וזו הרואה אל תוך האדם פנימה, אל האישיות, האופי והנשמה. העין היא האיבר המקבל וקולט - דרכה מוזן תת המודע של האדם ונקלטים כל הרשמים של עולם החומרי.

המספר הנומרולוגי מעניק לבעלי השם כישורים יצירתיים יוצאי דופן, ובכך ממתן את היעדר ההשפעה של יסוד האוויר, והיות החיים והרצונות ממוקדים בעולם החומר. בין היתר מדובר בכישרון להדרכה ולהוראה, יכולת טובה להבעה בעל פה ויכולת לקלוט ערכים מופשטים ולתרגמם למושגים מעשיים.

לאדם זה יש לא מעט מאניות, ויצריות רבה מאוד (האדמה תורמת את היצרים והאש את התשוקה). הוא זקוק להרבה מגע, חום ואהבה, כמו ילד. הוא אוהב לצחוק, לחייך והוא בעל חוש הומור, אך יחד עם זאת קל להתרגז גם בשל חשיבות "אני" חזקה מאוד. אדם זה נוטה לתת להיבטים היפים של החיים פחות תשומת לב ולהגביר את חשיבותם של ההיבטים הפחות יפים.

טל פרידמן, רוני דניאל, ארץ נהדרת (תמונת AVI: mako)
אדם לבבי עם אש בוערת. פייר, רק להתסכל עליו עושה לנו שמח. אחד בשם טל | תמונת AVI: mako
טל: אופטימי, ילדותי, ויעשה הכל למען שלום בית

פירוש/מקור השם: רסיסי לילה. "ועל כל הארץ היה טל" (שופטים ו', ל"ט).
יסודות הטבע בשם: ט - אש, ל - אוויר.
גימטריה קבלית: אות דומיננטית - ט', ערך גימטרי - 9.
מספר נומרולוגי: 3.
קלף טארוט: מס' 8 - העוז (strength).
משמעות אסטרולוגית: מזל אריה.
צבע מקושר למזל: כתום.
קריסטלים המחזקים את תכונות המזל: קרנילאין, סיטרין, ג'אספר, גארנט.

יסוד האש משפיע באופן מובהק על האישיות של אדם בעל שם זה. הנוכחות של מזל אריה, שהוא בן למשפחת מזלות האש, משפיעה בכך שמדובר באדם בעל שמחת חיים ואופטימיות. האש שבו משתוקקת לבעור, ללבלב ולעלוז, היא מתנפצת לכל עבר ובאה לידי ביטוי ביצירתיות במשחקי האהבה ובאומנות החיים.

זהו אדם חם ולבבי, המקפיד על נוכחות מלאה בסביבתו תוך שהוא שומר על פרטיות, ומקפיד לשמור על מרחק בינו לבין סביבתו. לאדם זה יש שאיפה להיות תמיד במרכז העניינים וזו היא גם חולשתו. כשאינו מקבל תשומת לב הוא נעלב והופך לתוקפני.

בין הסגולות שלו נמצאים מוסריות גבוהה, טוהר לב, ספונטניות ויכולת להתפלא כמו ילד, אבל גם פגיעות ושבריריות ילדותית. היצירה עבורו היא צורך, ועשוי להתעורר בו קושי לחיות בלעדיה. יש בו הכישרון לחיות את הרגע במלוא העוצמה ולהפוך הנאה מכל מצב, מכל רגע, מכל אדם.

היעדר יסוד האדמה והיציבות הנגזרת מהשפעתו, מפוצה על ידי המזל, שבהשפעתו הוא יציב ומהימן ובדרך כלל אינו ניתן להשפעה. יסוד האוויר ממתן את העובדה שתגובותיו של בעל השם הן אינטואיטיביות, מבלי שיעברו בהכרח את כוח המחשבה. הוא יודע ליישם במהירות, בדייקנות וביעילות את המשימות העומדות בפניו.

האות ט', בקצה העליון של צידה הימני מוטה כלפי פנים, בענווה. זה מעיד על היותו אדם מצטנע ורוחש כבוד לזולת, כזה המגיע לו מעצם היותו אדם. זהו אדם בעל שליטה פנימית ורוחנית, מיומן בשליטה ביצרים תוך ניצול של כוחות רוחניים.

היעדר יסוד המים, והיעדר ההשפעה שלו על האישיות, מדגיש את זה שבעל השם "טל" לא מחובר לעולם הרגשות. רגישות לעצמו ולאחרים אינה מתכונותיו הבולטות, ומעמקי הנפש אינם מרכז עולמו. יחד עם זאת, טל יעשה הכול למען שלום בית, לא ירים את קולו ולא את ידו, כי השקט וההרמוניה חשובים לו מאוד. בהשפעת יסוד האוויר הוא נוטה לעולמות הרוח וההגות. ההיבט השכלתני, האינטלקטואלי והמחשבתי מפותח אצלו. הוא בעל חשיבה לוגית ויכולת קליטה בהירה וצלולה. כאוויר, הוא נוטה לתנועתיות ולניידות ועלול להיות חסר סבלנות.

>> עידו, אתה חתיכת עקשן: לשמות של השבוע הקודם
עוד אסטרולוגיה ומיסטיקה באלטרנטיב-לי
לרכישת ספר השמות הענק
מפה אסטרולוגית אישית כולל ניתוח אופי בעברית

העדכונים הכי חמים ישירות לנייד:
שלחו את המילה "מבזק" למספר 5000 ותתחילו להתעדכן