אלישי כדיר היה בחור מוכר בחוגי הספורט, בזכות ההצלחה שלו ככדורסלן במכבי תל אביב ונבחרת ישראל. אבל רובנו הכרנו אותו רק כשאלין לוי, זוגתו, יצאה מבית האח הגדול. אחרי שנה וחצי ביחד, מה מזיז את הזוגיות שלהם? איך האופי שלה מסתדר עם שלו? בדיקה קלה באסטרולוגיה הנפיקה כמה תשובות מעניינות.

תערוכה בסי אנד סאן - אלישי כדיר ואלין לוי (צילום: אלעד דיין)
היא בעלת קסם, הוא רומנטי ומיני | צילום: אלעד דיין

אלין, ילידת 3 בספטמבר, היא בת מזל בתולה (שמש וכוכב חמה בבתולה) המושפעת מן המזלות דלי (ירח בדלי), אריה (נוגה באריה) ותאומים (מאדים בתאומים). הודות להשפעה ממזל תאומים היא קלילה, נעימה, תקשורתית, אומרת מה שבא לה, בעלת קסם אישי, מתיידדת וסבבה לה בכל מקום בו היא נמצאת. בהשפעת מזל אריה, תשאף להיות במרכז העניינים. אין לה בעיה לדבר על עצמה ועם עצמה אל תוך הלילה, והיא נהנית לקשקש עם הסובבים אותה על כל מה שקופץ להם לראש ולפה.

אלין לא ממש מסתייגת מחופן רכילויות בארוחת הבוקר. היא זורמת עם הגלים ולא תוקעת מקלות בגלגלים. אלא שכל זה הוא כלפי חוץ - בלב העניין היא בת מזל בתולה קפדנית, ביקורתית, שנונה והחלטית שיודעת להיות עוקצנית וחודרנית. זה אומר שאתם לא צריכים לתת לעיניים (ובעיקר לאוזניים) להטעות אתכם. הבחורה הזו יודעת יפה מאוד מה היא רוצה לעשות כשתהיה גדולה - להתרוצץ תחת אור הזרקורים כשכל העיניים נעוצות בכל סנטימטר של הפאזל שמרכיב את המעטפת שלה.

מעדיף מעשים על מילים (גם במיטה)

אלישי, שנולד ב-4 בנובמבר 87, הוא בן מזל עקרב (שמש בעקרב) המושפע מן המזלות קשת (כוכב נוגה בקשת), מאזניים (כוכב חמה ומאדים במאזניים) וטלה (ירח בטלה). הודות להשפעה ממזל עקרב הוא רומנטי ומיני. עם זאת, הוא טיפה מופנם, לא ממהר להתחבר, שומר לעצמו את מחשבותיו. הוא מעדיף מעשים על פני מילים.

כוכב נוגה בקשת רומז על צורך בעצמאות אישית, כמו גם חופש מכבלים וממסגרות כובלות. שני כוכבים במזל מאזניים מבשרים על אדם הרמוני, רודף שלום, שמעדיף פשרות על פני עימותים. הוא משתדל להתבונן בדברים גם מבעד לעיני זולתו, כלומר רואה את המטבע משני צידיה. הירח בטלה מעניק לו אנרגיה פיסית רבה בצד חיוניות, נחישות, עוצמה, נדיבות וטוב לב.

משיכה יש, נושאי שיחה קצת פחות

ואיך כל זה מסתדר ביחד? כוכב נוגה שלה עושה עיניים למאדים שלו, הירח שלו דלוק על הנוגה שלה וכך גם הכוכבים אוראנוס ושבתאי. כוכב נפטון שלה מחזר אחרי השמש שלו, וכוכב נפטון שלו מחזר אחרי השמש שלה. במקביל, קיים קשר מאתגר בין כוכב חמה שלה לבין כוכב שבתאי שלו.

כל זה מצביע על משיכה חושנית חזקה בין שתי מפות הלידה ובמקביל, על צורך להתאמץ ולהשקיע בתחומי עניין ושיחה משותפים. אלישי הוא אחד שמשאיר לבת הזוג את הג'וב של שר החוץ, בעוד שלעצמו יותיר את משרת שר הפנים - נוח לו לראות אותה בפרונט בעוד הוא אחראי על תפעול הקשר.

>> איך הזוגיות של טומי ואיילה?
אלטרנטיבלי בפייסבוק