הם ביחד כבר ארבע שנים, ולמרות פרידה אחת גדולה באמצע – זה כבר כמעט שנה שהם לא נפרדים לשנייה. אמרו עליהם הכל: שהם התחתנו בחשאי, שהם בהריון, שבר רוצה אבל ליאו לא, ועוד ועוד שמועות כיד הדמיון הטובה על עורכי הצהובונים.
אנחנו כאן כדי לענות על שאלה הרבה יותר בסיסית מזה: האם בכלל יש להם מה לעשות ביחד? נכון שהוא מהמם והיא יפהפייה, אבל האם זה מספיק בשביל להיות זוג טוב? או בקיצור – ליאו ובר, האם אתם מתאימים?

פפראצי בר רפאלי וליאונרדו דיקפריו (צילום: mako)
האם הם בדרך להורים, או ליועץ הזוגיות? | צילום: mako

חיים מריגוש לריגוש

ליאו, יליד 11 בנובמבר 74', הוא מזל עקרב טיפוסי: חכם, עמוק, מסתורי, עקשן, מתוחכם, שנון, נועז, הרפתקן, יצירתי, מניפולטיבי, ומעל הכל – מיני בטירוף. אצל בר, חתלתולת מין בפני עצמה, התמונה מעט יותר מורכבת: היא בת מזל תאומים (4 ביוני 85'), עם נוגה בטלה וירח על הגבול בין קשת לגדי, מה שמבשר על היותה תקשורתית, אינטליגנטית, מקורית, קלילה, מסתכנת והרפתקנית, מישהי שלא ממש מסתירה את הדעות שלה, ובאופן כללי שופכת את הלב בלי לדפוק חשבון. הירח בגדי גורם לה להיות שאפתנית והישגית, ויש גם היבט נוקשה יותר באישיותה: הקשר שלה לפלוטו ולנוגה רומז לנו שהדבר האחרון שהיא תסכים לקבל הוא בחור שלוטש עיניים לשדות זרים. בקיצור – אם ליאו רוצה את בר בסביבה, כדאי שלא יפזול לצדדים, כי היא תעלה עליו בשנייה, והיא ממש לא תאהב את זה.

הכוכב שמאחד בין שני היפים האלה הוא אוראנוס, שמצביע גם אצלו וגם אצלה על אינטליגנציה גבוהה, צורך בריגושים, מקוריות, תעוזה, ברק וחשיבה מחוץ לקופסה.

אז למה אנחנו בכל זאת דואגים? בדיוק בגלל זה: אותו אוראנוס הוא גם הכוכב שעלול לטלטל את ספינת האהבה של השניים (ולליאו הרי יש ניסיון עם ספינות מטולטלות), מה שאומר שגם ליאו וגם בר יצטרכו להתמודד עם הצורך הבלתי נלאה שלהם בריגושים, דבר שעשוי להיות נפלא בתחילת הדרך אבל בהמשך הזוגיות יכול לעמוד להם לרועץ.

מ-8 יוצא 1

המספר המיוחס ללאונרדו דיקפריו הוא 8 – המספר שמייצג את מזל עקרב וממילא מצדיק את כל מה שאמרנו עד כה. המספר של בר הוא 1 – מספר הנושא תכונות כמו זוהר, דרמטיות, בומבסטיות ואקסטרווגנטיות. אם אתם בעניין של צירופי מקרים, זה גם המספר שמיוחס למזל אריה, והלא "אריה" הוא שמו של דיקפריו (leo).

בני המספר 8 נחשבים עמוקים, מרתקים, חכמים, אירוטיים, וגם שתלטנים לא קטנים, כך שלפי הנומרולוגיה ליאו הוא בחור עצמאי בדעותיו, נחרץ, נחוש, חזק והחלטי. המספר 1, לעומת זאת, ניחן באופי סמכותי שלא ממש מסתדר עם טיפוסים של מנהיג, מה גם שסגנונו הישיר והגלוי לא עולה בקנה אחד עם אורחות החיים המסתוריים של המספר 8.

נדמה, אם כך, שגם בר וגם ליאו יצטרכו להניח מעט לאגו, אם הם רוצים לכבוש את העולם ביחד. אם הם רק ישכילו לוותר מדי פעם – אין גבול להישגיהם המשותפים.

>> ואיך הזוגיות של עידו ויונית?
הפקת מפה אסטרולוגית אישית און ליין
אינטליגנציה