שרי אריסון (צילום: mako)
אריסון. מחוברת לאינסוף | צילום: mako

בעקבות הראיון שנתנה שרי אריסון לחדשות ערוץ 2, בו טענה כי יש לה יכולות תיקשור שעזרו לה לחזות את המשבר הכלכלי ואת הגאולה שתבוא בקרוב, החלטנו לפנות אל המיסטיקניות הפרטיות שלנו כדי לברר האם אריסון יכולה להצטרף לצוות המכובד. ובכן, לנומורולוגית הקבלית אורנה דהן ולמתקשרות עליזה גבאי קרשבסקי ותמי גולדשטיין לא היו ספקות - אריסון היא אחת משלהן.

אריסון היא אישה עם יכולת מדיומלית", אומרת דהן. "היא מתקשרת גדולה - היא נולדה עם ידע מסוים ועם יכולת ראיית הנולד". "היא מקבלת מסרים כבר מגיל צעיר", מוסיפה גבאי קרשבסקי, "ואז היא אולי פירשה אותם כאינטואיציה בלבד. היא בן אדם מאוד רוחני ובעל אומץ רוחני - היא עומדת על דעתה בהתאם לאמונות שלה גם מול גדולים וחזקים ממנה, ועל אף הסיכון שתינזק וששמה ייפגע".

"אריסון אכן מחוברת לאינסוף", טוענת גולדשטיין. "היא מתקשרת ברמה אידאולוגית גבוהה מאוד - לא ברמה האישית, אלא על העולם. היא באה אל התיקשור בתום, בלב נקי וללא אינטרסים, לכן היא גם עם שתי רגליים על הקרקע. המסרים הם בשבילה, והיא לא תהפוך להיות עוד מדיום בפסטיבלים - היא תמשיך במסע החיפוש העצמי, תכתוב עוד ספרים ותעביר את התובנות שלה הלאה".

מעבר ליכולות התקשור שלה, רואה גבאי קרשבסקי באריסון אישה חזקה, פרפקציוניסטית, יסודית ופדנטית. "היא צריכה שהכול יהיה מבריק, היא משתדלת להיות הוגנת ואמיתית בפעולותיה והיא מאוד צנועה ובלתי אמצעית. היא לא מתנשאת - היא בן אדם. כשהיא תורמת זה מכל הלב ולא בגלל שזה נראה טוב - היא באמת רוצה לעשות את זה”.

"שרי אריסון היא אינדיבידואלית בצורה בלתי רגילה", מסכמת גולדשטיין. "היא לא יכולה לחיות ללא מנוף אידיאולוגי מאחוריה. היא שוחרת חופש, אוהבת עולם ויש בה נטייה לקדושה נזירית אפילו, אבל היא נתקעת הרבה פעמים בגלל הרהורי יתר. מגיל 40 היא עברה מהפך בחיים, כמו גם תהליך טבעי של רוחניות. יש לה שני צדדים הפוכים - אחד בעל מטרות כלכליות והשני רוחניות. אבל גם בתחום הכלכלי, היא חייבת למצוא עניין רוחני במטרה סופית”.

אורנה דהן מציינת מציינת אף היא את הקונפליקט הגדול בנפשה של אריסון - "היא אישה הנמצאת במלחמה פנימית אינסופית. היא בתוך בשנה של סיומים בכל מה שקשור למסגרות, ומנובמבר היא מתחילה ללכת בדרך חדשה עם שינוי, שכולל גם מעבר דירה. היא תחלק את זמנה בין הארץ לחו"ל בצורה שווה".

לאחר שהתגרשה בפעם השלישית, מה מחכה לאריסון בחיי האהבה?

שרי אריסון, עופר גלזר (תמונת AVI: לואיז גרין, חדשות)
אריסון ובעלה לשעבר עופר גלזר. צריכה זמן להתרפא | תמונת AVI: לואיז גרין, חדשות

גבאי קרשבסקי: "היא בן אדם של אהבה, היא אוהבת שיש גבר לצידה ועד סוף ספטמבר היא תמצא גבר חדש. היא צריכה זמן להתרפא ממערכת היחסים הקודמת, לכן יהיה מדובר באדם מאוד מיוחד".

דהן: "מישהו מעברה הרחוק של אריסון חוזר לחייה כבן זוג. אולי אפילו מדובר בבעלה השני".

גולדשטיין: "היא כבר לא זקוקה לדעת שהיא אישה נחשקת, היא מיצתה את האישה שרוצה לדעת שהיא אשה. היום היא מחפשת מערכת יחסים שיש בה פילוסופיה, וגבר שיהיה עזר כנגדה - אדם איכותי שיהיה בגובה העיניים שלה, עם כמה שזה קשה".

מה יקרה עם בנק הפועלים שבשליטתה?

דהן: "אחרי נובמבר הבנק נכנס לצמיחה מחודשת. אריסון נמצאת עכשיו בתקופה של 'ניקיון שולחנות', ובקרוב היא תפרוץ מחדש עם כוחות ואנרגיה חדשים. מנובמבר היא גם הולכת לקחת על עצמה שני פרוייקטים חדשים, והשמיים יהיו הגבול מבחינתה".

גבאי קרשבסקי: "הבנק יסתדר והם יקבלו את כוחם מחדש בהתאם למצב המשק בעולם".

גולדשטיין: "קודם כל, מגיע לה שאפו על התנהגותה במשבר הזה. ניהול העסקים של הבנק כבר מזמן לא אצלה, היא משמשת היום כיועצת-על לאנשים שמנהלים את עסקיה בשבילה. יהיו חילופי תפקיד גבריים בבנק, ואולי הגיע הזמן להכניס יותר נשים להנהלה. בכלל, היא צריכה לתמוך ולתת לנשים יותר כוח, גם במעשי הצדקה שלה. שתזכור - איפה שיש נשים, אין מלחמות".

מומחית לשפת גוף מנתחת את הבעות פניו של טופז וטוענת: הוא אינו מתחרט כלל

מדריך מיוחד: הסגולות המיוחדות של 10 אבני הקריסטל הפופולריות