חוקי הפיזיקה הם אחידים וקבועים בכל היקום ובכל הזמנים - זהו דטרמיניזם מדעי. אך המדע גילה לאחרונה את פיזיקת הקוואנטים - הפיזיקה שמתייחסת לחומר שהוא מתחת לגודל אטום. כלומר, חוקי הפיזיקה של חלקיקי האטום ומטה שונים מחוקי הפיזיקה המוכרים לנו – הפרוטון, הנויטרון והאלקטרון מתנהגים כולם בצורה אחרת. פיזיקת הקוונטים היא דבר ידוע, מוכח ובדוק מעבדית בצורה טוטאלית. יחד עם זאת, איינשטיין לא הסכים לקבל את העובדה הזו עד יום מותו האחרון.

מהם העקרונות של העולם שמתחת לעולם האטומי?

1. שום דבר לא קיים: כשנכנסים מתחת לגודל האטומי, הכל חלול ובנוי מיותר אינפורמציה ומידע ופחות חומר פיזי וגשמי שאפשר לגעת בו.

2. אנחנו לא נוגעים בכלום: המגע שאנו חשים הם למעשה שדות חשמליים שביניהם יש התנגדות חשמלית אנרגטית נטו. אין באמת מגע, אלא שדה אנרגטי שדוחף שדה אחר.

3. Tunneling - תנועה ללא תנועה: חוקרים שמו לב שכאשר אלקטרון מתרחק מגרעין האטום ברמה מסויימת, הוא מסוגל להיעלם במקום אחד ולהופיע במקום אחר. משמע - כל מימד המרחב משתנה לחלוטין.

4. Entangelment - הכל קשור: מדענים הצליחו להחזיק שני אלקטרונים במרחקים בלתי הגיוניים בעליל, וגילו שכאשר מזיזים אחד – גם השני רועד. בעולם התת אטומי, אם כך, הקישוריות של הכל להכל נראית באופן מופגן ובולט.

5. סופר פוזיציה: אם עוצרים כל חלקיק אטום בזמן, רואים שאותו החלקיק מופיע בכל המצבים האפשריים שלו סטטיסטית, ואז למעשה נעשית "החלטה" לאיזה מצב הוא מתקבע והסופר פוזיציה 'מתמוטטת' כלפי ההחלטה הזה. מה שאומר שכל חומר בעולם, בכל שנייה נתונה, נמצא בכל המצבים האפשריים שלו, ואז מתבצעת החלטה ורק אחד מהם ממשיך להתקיים.

לא תאמינו מה קורה כשהמים, מקור כל החיים, נחשפים לרגשות שליליים או חיוביים

כל השיטות הרוחניות של שרי אריסון: ממדיטציה ועד שחזור גלגולים, הילינג ולידה מחדש