רנין פותחת עיניים (צילום: האח הגדול)
רנין בולוס. משחק כפול? | צילום: האח הגדול
רנין בולוס: מזל בתולה
הדיירים מתחילים לחשוד ברנין שהיא משחקת משחק כפול ומשתמשת בהם כדי לשפר את מעמדה. החל מסוף השבוע גל ההצלחה עליו רכבה מתפוגג. באופק מתבשל משפט חברים.

עינב בובליל: מזל תאומים
עינב ממשיכה להרגיש קורבן. היא מתכננת צעד שעשוי לשפר את מעמדה בבית. קטע מעניין מתבשל בינה לבין שפרה ונראה שהפעם הכוכבים לטובתה, אך הכוחות הפנימיים שלה הולכים ואוזלים.

צבר גדיש: מזל טלה
הוא מוצף באנרגיות שלילות אבל מצליח לצאת מהן בשלום. הסובבים אותו בטוחים שהוא מאוהב, למרות שבעצם הוא רק רוצה להיחלץ מהמצב המביך. בימים הקרובים הוא עלול לאבד את שלוותו ולפגוע באחד מחברי הבית. לא בטוח שהשקט הנפשי שלו יוכל להציל אותו במקרה זה.

שפרה קורנפלד: מזל קשת
שפרה מכוונת לטווח הרחוק ואינה מזניחה את הרעיון של התנסות רומנטית ואפילו אינטימית עם מי מדיירי הבית. היא חושבת על העתיד ומפספסת את מה שמתרחש מתחת לאפה. הכוכבים נדיבים כלפיה אפילו יותר מכפי שמגיע לה על פי התנהגותה.

איתי זיו: מזל תאומים

אין תמונה
איתי זיו. מי בא נגדי?
אקשן עושה לאיתי רק טוב. גם הוא מבין שאם לא יזוז משהו, הוא עלול להיות הבא בתור. בימים הקרובים הירח משגר אליו אנרגיות מדכאות והוא מוצא את עצמו אובד עצות. הוא זקוק באופן דחוף לעימות עם אחד המתמודדים על מנת לחזק את הביטחון העצמי שלו.

לאון שניידרובסקי: מזל אריה
לאון מאמין כי רק מהלך נועז ינחיל לו את הניצחון. הוא חושש כי מיצה את עצמו. יחד עם זאת, הכוכבים טובים אליו ומאפשרים לו להמשיך בחגיגה, שצפויה לקבל חיזוק מגורם מפתיע.

ונסה אלוש: מזל דגים
הכוכבים לא ממש משתגעים על ונסה השבוע. היא שקועה באווירה של כישלון וסבורה שהדיירים מתנכלים לה במכוון.

יוסי בובליל: מזל בתולה
עושה רושם שקצת נמאס ליוסי מהשגרה. הוא מבשל משהו שבעיניו נראה מתוחכם ומצד הסובבים אותו לא ממש. אבל עם כל הפוזות, יוסי די חושש לעשות מעצמו צחוק. הכוכבים מייצבים אותו במקום טוב באמצע.