מזל טלה

מזל טלה
השקיעו בבן הזוג
אהבה: מסרים רומנטיים ששיגרתם וכבר שכחתם מקיומם, חוזרים אליכם עם מענה מפתיע. הפתעות צפויות לכם גם במצבים לפיהם אלת האהבה תופסת אתכם במקומות ובעיתויים הכי מוטרפים. יש מי שחורש מזימות וזומם לגזול מכם את נסיך חלומותיכם. הקנאה עלולה לגבות מחיר יקר. תוכלו להתגבר על כל אלה באמצעות השקעה בבן הזוג, גם אם מישהו מייעץ לכם את ההיפך מזה.
קריירה: אתם מוצאים את עצמכם משלמים ביוקר עבור קלות הדעת שהייתה מנת חלקכם בעבר. נראה כי מתחריכם עקפו אתכם הודות להשקעותיהם הנבונות. תוכלו לגבור עליהם באמצעות רכישת השכלה בתחום עיסוקכם, כמו גם בסיוע מסע של יחסי ציבור שאתם חייבים לפרגן לעצמכם. קידום ותהילה צפויים לכם החל מן הרגע בו תקשרו את הקשרים הנכונים עם האנשים הנכונים.
כסף: השנה אתם הופכים להיות ערניים בכל הנוגע ליתרונות הצפונים בגלגול כספים. הסובבים אתכם מופתעים לנוכח השנינות הפיננסית שאתם מסגלים לעצמכם. גם הביישנים שביניכם חושפים לפתע פן מחוספס משהו, שלא תמיד לרוחם של אנשים, אך נפלא וחלומי עבור חשבון הבנק שלכם. אתם מפסיקים לחלום חלומות ופונים אל מסלולים המחייבים ביצועים. התעלמו ממי שירכלו עליכם ויאמרו כי סגנונכם החדש ניצב בסתירה לאופייכם.
נקודות ציון לשנה הקרובה: מיקום הכוכבים בחודשים אוקטובר-דצמבר מעודד יחסים ביניכם לבין ילידי מזל סרטן.

מזל שור

אין תמונה
אנרגיות רומנטיות
אהבה: שום דבר אינו מובן מאליו ושום קשר אינו נרקם מעצמו. לרגעים נדמה לכם כי אם תשבו רגל על רגל, הדברים יתרחשו מאליהם. ובכן, קופידון רומז לכם כי רק יוזמה שאתם עשויים לתפוס, יכולה להפריח את אשר נבל וקמל בבוסתן הרומנטי. אנרגיות רומנטיות זורמות אליכם מעבר לים, אך אתם צריכים להמתין להן על קו החוף.
קריירה: הוד והדר ממתינים לאלה מכם אשר רואים את עתידם בתחומי אמנות ויצירה, בעיקר בנתיבים שעוסקים בעיצוב ובאופנה. גם עסקי נדל"ן עשויים להכניס מעט צבע אל מסלול הקריירה שלכם. שטיח אדום נפרס לרגלי אלה מביניכם שלא חוששים לאמץ לעצמם חשיבה מחוץ לקופסה. אם שקלתם פיתוח קריירה בעלת אופי עצמאי, אל תהססו להסתייע בשותפים.
כסף: אתם לומדים להכיר את היתרונות הצפונים בשטרות של כסף. הכוכבים מרעיפים ברכה, אך לכם כדאי למהר לקצור את ההישגים תוך זמן קצר. מדובר באנרגיה של עשייה ולא של הרהורים. מאידך, אתם חייבים ליישר קו עם מי שאתם תלויים בהם במישור הפיננסי, גם אם נטיות ליבכם פונות בכיוון ההפוך. הכסף יזרום לכיסכם כל עוד תעניקו כיבודים לדמויות הסמכותיות המשפיעות על חייכם.
נקודות ציון לשנה הקרובה: באוקטובר-דצמבר צפויים צירופי מקרים לפיהם נרקם קשר עם מישהו שבמבט ראשון מותיר רושם אבירי, אך בהמשך יתגלה כאכזבה.

מזל תאומים

מזל תאומים-כחול (צילום: אור גץ)
הקסם האישי בוקע מכם | צילום: אור גץ
אהבה: הנתיב הרומנטי עומד לשגשג בשלל גוונים ובמגוון אפשרויות, אך נראה כי הצד השני הוא זה אשר אוחז במושכות. אל תגלו רתיעה מפני מצבים לפיהם לא אתם הם אלה אשר נותנים את הטון. צפויות היכרויות איכותיות עם אנשים רמי מעלה. הצטרפות אל מסגרות יוקרתיות, עשויה לשפר את נקודת הזינוק שלכם בכל אשר נוגע לנקודת הזינוק שלכם.
קריירה: הקסם האישי הבוקע מכם מבשר טובות לכל מי אשר לוטשים עיניהם אל עולם התקשורת, כמו גם אל נתיבי שיווק ומסחר. עסקי תיווך תפורים עליכם ויביאו עימם תשואה נכבדה. המזל ממתין לכם במקומות הדורשים לשון זריזה ומענה קליל. ברכה ענקית זורמת אל כל מי מכם אשר מביאים לידי ביטוי את כישרונכם המופלא בכתיבה יוצרת, בעיקר בתחומי הפרסום והקופירייטינג.
כסף: השנה אתם מתייצבים מול עצמכם ומאמינים ביכולתכם לעשות כסף. הכוכבים ממוטטים מחסומים רגשיים שהעיבו על תעוזתכם במישור הכלכלי. אתם הולכים ומשתחררים מתלות שפיתחתם כלפי נותני הטון ובעלי הארנק. לפתע אתם הופכים לבעלי הדעה, בעקבות הפיכתכם לבעלי המאה. ככל שתתמידו להאמין ביכולותיכם, כך ילך ויתפח חשבון הבנק שלכם. מעל הכל אתם חייבים להפוך ליחידה כלכלית עצמאית.
נקודות ציון לשנה הקרובה: בינואר-מרץ צפויים לזרום גלים של חיבה מצד אלה שעוררתם הד בליבם. אתם פוגשים אדם שפשוט משדר איתכם על גל אחד.

מזל סרטן

מזל סרטן-כחול (צילום: אור גץ)
נהגו בטאקט | צילום: אור גץ
אהבה: דבש וחלב בעלי נופך רומנטי, מצפים לכם באתרי בילוי. אם שקלתם להסתגר ולהתבודד, צפוי לכם דיבור עם קופידון שלא ממש מתלהב מן הבדידות. כל אשר תשקיעו באפיקי לב ורגש, יחזור אליכם כפל כפליים. הכוכבים מניחים תחבושות על לבבות שבורים, כמו גם מרפאים צלקות רומנטיות מן העבר. במקביל, אתם מתבקשים לשתף פעולה ולזרום.
קריירה: אלת המזל מאירה פניה לאלה מביניכם אשר מגשימים את עצמם בנתיבים קרייריסטים שכל מהותם היא סיוע וסיעוד לזולת. תפורות עליכם משרות העוסקות בילדים, כמו גם באנשים במצוקה. מן העבר השני צצה לכם ברכה בעסקי מלונאות, בנקאות ואירוח. אם שקלתם לפנות אל בישול ומסעדנות, זה הזמן שלכם לעשות כן.
כסף: כל אשר מדיף השנה ניחוח של כסף, יהיה ספוג באנרגיות בעלות אופי מפתיע, מקורי ומהמם. הכוכבים מעצימים את הצורך בכל אלה. פיקחו עין על אנשים שמפריעים לכם בדרככם אל הבנק, ומייד לאחר מכן טוענים כי לא הם, אלא מישהו אחר, הוביל אותם לעשות שטויות. שימו לב כי הנטייה להפכפכות ולאובדן כספים, עלולה להיות נחלתו של אדם חביב שבכל תחום אחר עשוי להתברר כנסיך חלומות.
נקודות ציון לשנה הקרובה: אפריל ויוני מזמנים חגיגות רבות המדשדשות בפתח ומשפיעות לטובה על מצב רוחכם: נהגו בטאקט עם אנשים הידועים בנכונותם להיפגע.

מזל אריה

מזל אריה-כחול (צילום: אור גץ)
נועדתם להנהיג ולהוביל | צילום: אור גץ
אהבה: בניגוד לכל כללי ההיגיון, אתם מצליחים להזניק את מצבכם הרומנטי ללא כל השקעה מצידכם. נראה כי אלת המזל משתפת פעולה עם אלת האהבה, מה שאומר שקטעים עסיסיים נופלים עליכם מן השמיים. תצטרכו לעשות משהו כדי לקפד את עינם הרעה של אלה שמקנאים בהצלחתכם.
קריירה: הברכה תבוא לשכון במעונכם ברגע בו תחליטו להתייצב בראש הפירמידה הקרייריסטית. נועדתם להנהיג ולהוביל, מה שמזמין את המזל אל משרות הדורשות יכולת ארגון ותכנון. התהילה מצפה לכם מעברה השני של הדלת, אך כדי להצליח בה תצטרכו להסתייע בכישוריכם הדרמטיים, כמו גם בהופעתכם הייצוגית. אם תגביהו את רף הציפיות שלכם, מובטחת לכם הצלחה.
כסף: כסף יסמל עבורכם השנה את רובד הפנטזיות, כמו גם את ההשראה העליונה. אתם שואפים לעשות כסף באמצעות דמיונכם העשיר, אך כאן גם טמונה מכשלה בצורת הולכת שולל עצמית. גם בחירה שגויה של שותפים, עלולה להיות בעוכריכם. אם תתנערו מכל אלה ותסגלו לעצמכם ראייה מציאותית ומפוכחת, תוכלו להחזיר את החיוך אל פני מנהל חשבון הבנק שלכם. אל תקשיבו ליועצים שיש להם אינטרסים אישיים.
נקודות ציון לשנה הקרובה: באוקטובר דצמבר צפויים צירופי מקרים לפיהם מישהו שהקריירה שלו נמצאת בתנופה מטאורית, מצליח לעניין אתכם בפרויקט מפתה.

מזל בתולה

מזל בתולה-כחול (צילום: אור גץ)
מי לא מפרגן? | צילום: אור גץ
אהבה: מי שלא פרגן לכם בשנה שחלפה, נאלץ לבלוע את לשונו. צפויות הצעות רומנטיות שלא מן העולם הזה. כוכב אוראנוס ממטיר עליכם שפע של חיזורים שנוחתים עליכם במפתיע. ייתכנו, אפילו, מצבים לפיהם הרוח הטובה תופסת אתכם לא מוכנים לקראתה. גם יחסים ממוסדים שהחלו לדשדש, צפויים לעלות על דרך המלך. שנה מופלאה בכל הנוגע להתפייסות עם אהובי לב ישנים.
קריירה: אורח חשיבתכם ההגיוני והמעשי, בצירוף קפדנותכם ונטייתכם לשלמות (פרפקציוניזם) מעניקים לכם את ברכת הדרך בכל תחום קרייריסטי אשר מבוסס על עובדות, נתונים ומספרים. התכונה שהתברכתם בה היא יעילות והיא תשיג עבורכם הצלחה באפיקים העוסקים בריפוי וברפואה חלופית, כמו גם בעסקי מזון ודיאטות. גם מקצועות של הוראה, צפויים לזרות אל פרסים והוקרה.
כסף: הכוכבים מעניקים לכם השנה את היכולת לראות את התמונה הפיננסית כולה, תוך התעלמות מן הפרטים הטפלים. כוכב חמה תורם לכם גישה אופטימית כלפי השקעות שבעבר לא ממש הצליחו להמריא. אתם בשלים עתה לשקול את הדברים מבעד לפילטרים נועזים יותר, תוך נטילת סיכונים גדולים מבעבר. לפתע אתם קולטים כי גודל הסיכוי, הינו כגודל הסיכון.
נקודות ציון לשנה הקרובה: יולי עד ספטמבר זו תקופה נפלאה להרפתקאות ולגיוונים, אך לא ממש טובה עבור אלה מכם המחפשים יציבות ומסגרת.

מזל מאזניים

מזל מאזניים-כחול (צילום: אור גץ)
האקסים המיתולוגיים חוזרים | צילום: אור גץ
אהבה: נראה כי העבר ממשיך לרדוף אחריכם, מה שאומר שמישהו צץ מתוך ענני ההיסטוריה שלכם, ומזכיר לכם נשכחות. זו שנתם הגדולה של חובבי הקאמבק. האקסים המיתולוגיים שלכם חוזרים לככב במרכז הבמה. אתם מוצאים את עצמכם מסבירים לרומן עכשווי, מה בדיוק מצאתם בניחוחות של אלבום הזיכרונות. מטבע הדברים נראה כי צפויות לכם פרשיות שהשתיקה יפה להן.
קריירה: היצירתיות שהתברכתם בה תביא לכם הצלחה בכל התחומים הדורשים עומק רוחני ושאר רוח. נפשכם ההרמונית עומדת לשאת אתכם אל מחוזות בהם דרושות יכולות של פישור וגישור. דוכן המדליות ממתין לאלה מכם שקלות תנועתם מובילה אותם אל מקצועות הדורשים קואורדינציה מוטורית, כגון ריקוד, מחול וכוריאוגרפיה. אל תופתעו אם יתברר כי אתם מועמדים לתפקידי מפתח בוועדי עובדים.
כסף: צפויה שנה נפלאה וממוזלת, שעשויה להעניק לכם הצלחה פיננסית מעל ומעבר לציפיותיכם. יהיו אף כאלה שיגידו כי אתם מרוויחים כספים ללא השקעה של מאמץ. צפויה לכם הצלחה גדולה, אך כדאי שתזכרו את הכלל אשר לפיו כאשר אלת המזל ניצבת בדלת, אין צורך בנטילת סיכונים, גם השקעה של שקלים בודדים עשויה להתברר כממוזלת. השנה צפויים הדברים להסתדר על הצד הטוב ביותר.
נקודות ציון לשנה הקרובה: מאפריל ועד יוני צפויה מערבולת רגשית המזמינה יועצים רבים מדי. אז נכון שהם רוצים בטובתכם, אבל כל אחד מהם מושך בכיוון אחר.

מזל עקרב

מזל עקרב-כחול (צילום: אור גץ)
גוונים חושניים | צילום: אור גץ
אהבה: הקסם הממגנט הבוקע מכם, מושך אליכם פרשיות בעלות גוונים חושניים. אם לא תעשו חשבון לכל אותם יועצים מתחסדים וצדקניים, צפויה לכם שנה רומנטית סוערת מאין כמוה. מאוויים כמוסים מוצאים פרצות ומטפסים אליכם מתוך אפלת הלא-מודע. סוף-סוף אתם מתחברים עם האני הפנימי שלכם, ומעניקים דרור לכל אשר הדחקתם. מתוך האטרף עולה וצומח קשר אהבה יפה ובעל עתיד ורוד.
קריירה: עולם המיסטיקה קושר לכם כתרים ומעניק את ברכתו לאלה מביניכם המבקשים לשלב במסלול הקריירה שלהם את האינטואיציה החריפה שניחנתם בה. מזל וברכה מצפים למי אשר רואים את עצמם מעניקים ייעוץ כגון אסטרולוגיה, טארוט, נומרולוגיה ותקשור. אתם עומדים לקצור הצלחות גם במקצועות טיפוליים, בעיקר באלה העוסקים בנפש הזולת או בקריסטלים וצמחי מרפא.
כסף: הכוכבים מעצימים את יכולתכם להוציא את תוכניותיכם הפיננסיות מן הכוח אל הפועל, בעיקר בתחומים בהם רכשתם ניסיון כלשהו. תהיה זו טעות להשקיע באפיקים אשר בהם אתם מוגדרים טירונים. הכוכבים מגבירים את עוצמתכם הכלכלית לפעול סולו [ביחידות], ויש בזה יותר מאשר אזהרה להימנע משותפויות חדשות. בנוגע לשותפויות ישנות, יש להיצמד אליהן. אל תיקחו סיכונים מעבר לדרוש ולמתבקש.
נקודות ציון לשנה הקרובה: באוקטובר-דצמבר נראה כי רחשושים והתלחשויות מדרבנים אתכם להרים טלפון אל מי שבדרך-כלל אתם נרתעים לפנות אליהם.

מזל קשת

מזל קשת-כחול (צילום: אור גץ)
פירות עסיסיים | צילום: אור גץ
אהבה: נראה כי יצר ההרפתקנות שכה מוכר לכם, מניב פירות עסיסיים. אתם מפרגנים לעצמכם לזרום אל מעבר להרי החושך, ויוצאים משם עם שלל רב. הלשונות הרעות שפיזזו סביבכם, נאלצות לסגת. תחושת החופש והעצמאות מתבררת כרגש הנכון בעיתוי הנכון. יחסים בעלי גוונים מוטרפים ולא מחייבים, הופכים בהרף עין לפרשיות שעשויות למצוא את עצמן על מדרגות הרבנות.
קריירה: חוש הצדק המפותח שניחתם בו, סולל לכם דרך ממוזלת אל עולם החוק והמשפט. צפוי מזל גדול לאלה מכם המייצגים אחרים. נפשכם שואפת החופש והדרור, לוקחת אתכם אל נתיבים הדורשים תנועה רבה והתמצאות בשטח, כגון: מורי דרך. הכוחות הקוסמיים מברכים את אנשי הרכב והתחבורה שביניכם.
כסף: זו שנה בה כדאי לבצע חשבון נפש בכל אשר נוגע לחשבון הבנק שלכם. נוצר צורך להציף אל פני השטח את כל אותן השקעות מדשדשות שסירבו להמריא בשנה שחלפה. זה הזמן להתמקד בחובות שלא טופלו מתוך תקווה כי הדברים יסתדרו מאליהם. הכוכבים מצפים מכם לגלות אחריות וקובעים כי אם כך תנהגו, אתם עשויים לסיים את השנה כשאתם מחוזקים ונחושים.
נקודות ציון לשנה הקרובה: ביולי-ספטמבר אתם קושרים את גורלכם עם אדם כלשהו, אך כדאי שתבחרו במי שמסוגל לצלול יחד איתכם אל העומקים והתהומות שבנפש.

מזל גדי

מזל גדי-כחול (צילום: אור גץ)
שנה של הפתעות פיננסיות | צילום: אור גץ
אהבה: סגנונכם המאופק והשמרני משהו, עובר שינוי ויונק בתאווה מתוך נהר הספונטאניות. אתם מפרגנים לעצמכם את כל אשר נמנעתם ממנו בעבר. הכוכבים מעניקים רוח גבית לספינת האהבה שלכם. מה שיותר פראי, מתברר כממוזל והישגי. תדמיתכם החדשה מעצבנת את מי שאינם מוכנים לפרגן לכם.
קריירה: השמיים ממטירים ברכה על אנשי הכלכלה ומנהל העסקים שביניכם. מזל אדיר ישחק לכם בתחומים שעניינם גלגול כספים. זו שנה בה צפויים לכם קידום ותוספות שכר. רבים מכם עומדים להיכנס אל נעליים שממבט ראשון נראה כאילו הן גדולות עליהם. שימכם יעלה בחלונות הגבוהים כמועמדים למשרות יוקרתיות. אתם תהיו אלה אשר יכתיבו לאחרים את צעדיהם.
כסף: זו שנה של הפתעות פיננסיות והזדמנויות בלתי צפויות. לרוב, יתרחשו האירועים הכלכליים על בסיס אינטואיציה חריפה, ולאו דווקא על פי קולו של ההיגיון. במקביל, עלולה לצוץ נטייה להשתחרר מאחריות ולבצע פעולות מבלי לשלם את המחיר. אתם עלולים להיסחף אחרי סיפורי ניסים ונפלאות של טיפוס רברבן. קרובי משפחה יציעו לכם הצעות פיננסיות שאי אפשר לסרב להן.
נקודות ציון לשנה הקרובה: כבר בתחילת השנה נראה אנשים ינסו לשדך לכם. קרובי משפחה יפרגנו לפרשיות שבעבר התנגדו להן.

מזל דלי

מזל דלי-כחול (צילום: אור גץ)
פרשיות סודיות | צילום: אור גץ
אהבה: צעיף של מסתורין עט על חיי האהבה שלכם. נראה כי אתם חושפים טפח, אך מסתירים טפחיים. נרקמות פרשיות סודיות שאתם שומרים הרחק מפני כל מי שעלול להטיל בהן את עינו הרעה. כמיהות לב מתגשמות מייד לאחר שאתם בשלים להגותן בשפתותיכם. ככל שנתיב האהבה יהיה רווי באנרגיות חוגגות, כך יש בדברים משום חוויה מתקנת לאכזבות העבר.
קריירה: החשיבה המקורית שהתברכתם בה, תעניק לכם שנה מפוארת והישגית בכל תחום אשר תותירו בו גוון אישי. היכולת שלכם להמציא דברים, תביא לכם מזל וכסף בנתיבים בהם תגשימו רעיונות שאחרים אף לא העזו לחלום עליהם. עולם ההייטק מרעיף עליכם כבוד ותהילה. יחד עם כל אלה תזדקקו לאנשי שיווק ויחצנות שיעשו למענכם את אשר אתם אינכם יודעים לעשות.
כסף: נראה כי אתם בונים על שינוי פתאומי לטובה, ואף מצליחים בכך. המזל משחק לכם באירועים כלכליים שלא נצפו מראש ולא תוכננו. מתעוררת כמיהה בניפוץ התזות שגיבשתם עד עתה ובקביעת כללים חדשים, תוך שבירת המוסכמות. כוכב אוראנוס מאפשר לכם ללכת על הקצה, תוך נטילת סיכונים. מיזם שהשקעתם בו כסף ונשמה, עומד להניב תשואה נכבדה.
נקודות ציון לשנה הקרובה: ביולי-ספטמבר צפויה לשרור אווירה חברית ביחסיכם עם גורמים רמי מעלה, אך לכם מומלץ להיות קשובים ולהציב לעצמכם גבולות.

מזל דגים

מזל דגים-כחול (צילום: אור גץ)
אנרגיה רומנטית | צילום: אור גץ
אהבה: אנרגיה רומנטית פולשת אל תוך חייכם ומפריחה רגבים שהשתוקקו לצוף האהבה. כל שאתם צריכים הוא לכוון את מחשבותיכם אל התדר הנכון. קופידון יקפוץ לביקור ברגע בו תפסיקו להתפלש במשקעים שהדחקתם, ותתחילו להגשים את אשר מופיע בחלומותיכם. הבוסתן הרומנטי יעניק לכם את אשר תאמינו כי אתם ראויים לו. צפויות בשורות טובות לכל מי שרווקותו נמאסה עליו.
קריירה: אתם שואבים ברכה מרבדים של דמיון ויצירה. הברכה תשיג אתכם ברגע בו תתחברו עם הפן האמנותי שמקנן בכם. גם אם תחום עיסוקכם כרוך בעבודה שגרתית ואפורה, הוא יעניק לכם מזל גדול אם תשכילו לצקת לתוכו את הייחודיות שמבדילה אתכם מאחרים. אלה מכם העוסקים בתכשיטנות ובהענקת צורה למופשט, צפויים להצליח ובגדול. באורח מפתיע צפויה הצלחה גם לחשבונאים שביניכם.
כסף: הכוכבים מציתים בכם רעיונות פיננסיים שמתרוצצים במוחכם ללא כיוון מוגדר. אתם תרים אחר הרפתקאות כלכליות מלהיבות, מבלי לבחון את פני השטח. ההצלחה הכלכלית תתדפק על דלתכם ברגע בו תרגיעו את המרוץ המוטרף שסביבכם. אדם חכם בעל אורח חשיבה מקורי, יביא לכם מזל ענק בענייני כספים. השנה כדאי לכם להפקיד את הכספת בידי שותף או בן זוג.
נקודות ציון לשנה הקרובה: מיקום הכוכבים בחודשים יולי-ספטמבר מעודד יחסים ביניכם לבין ילידי מזל שור.

>> קבלת יעוץ בשיחה אישית מיועצים ומיסטיקנים מובילים
הצטרפו לפייסבוק של אלטרנטיבלי ותהנו מעדכונים וטיפים
קבלו את אוסף הטיפים הגדול של פורטל אלטרנטיבלי בחינם