לזוגיות בחיינו יש השפעה ישירה על מידת האושר שלנו. יש שיגידו שבלי אהבה אין משמעות לחיים. אולי בגלל זה אנחנו תמיד מחפשים סיבה לחגוג אותה. אחד הימים בהם אנו עושים זאת הוא הוולנטיין דיי. זו גם הזדמנות מצויינת לראות מה הכוכבים צופים לנו בתחום זה בשנה הקרובה, לרווקים ולנשואים.

זוג מאוהב בים (צילום: Jacob Wackerhausen, Istock)
קשת, השנה תזכו ליציבות במערכת היחסים | צילום: Jacob Wackerhausen, Istock

טלה: זמן למהלך משמעותי

לרווקים: כוכב האהבה רומז כי זה הזמן לבצע מהלך משמעותי בתחום הזוגיות, אך אל לכם להניח לדברים להזמין פרשיות הסוחפות אתכם הרחק מעקרונותיכם. זהו עיתוי נפלא לפעולות נחרצות וספונטניות, ופרק זמן מצויין להצעות מטורפות (והמבין יבין).
לנשואים:
חשוב מאוד שתפיקו לקחים מפרשיות קודמות שהיו לכם במהלך הזוגיות הנוכחית. אל תחששו לומר את דעתכם לבן הזוג ללא כחל וסרק, גם אם הוא ביקורתי.

שור: שנה של רענון הזוגיות

לרווקים: מצב כוכבים מיוחד מעודד אתכם ליטול את גורלכם בידיכם ולנפנף מחייכם את כל אותם מעניקי עצות חינם. נראה כי אתם נוטים להכאיב לעצמכם בעזרת פרשיות שכבר מיצו את עצמן. יש לנעול את הדלת בפני מי שאינו מוכן ללכת לדרכו.
לנשואים:
הרומנטיקנים שביניכם יזכו השנה למצוא מתכון מנצח לרענון הזוגיות. אל תילחמו בתשוקותיכם. מלחמה כזו רק גורמת להן להצמיח ענפים חדשים. ייתכן כי עליכם לפצות את עצמכם בגין תקופה ממושכת של יובש.

תאומים: לא כל היכרות תסתיים בחתונה

לרווקים: מצב הכוכבים מאיר לכם פנים - הטוב ביותר עבורכם הוא להישאר השנה פחות לבד ולצאת לבלות בחברת אנשים שאתם בוטחים בהם. יחד עם זאת, קחו בחשבון כי לא כל היכרות חייבת להסתיים בחופה וקידושין.
לנשואים:
כוכב ונוס רומז כי הרומנטיקה הולכת להתבסס על מערכת יחסים קלילה ונועזת. זו שנה בה יש להוציא לאור את כל אשר הסתתר מתחת לשטיח, אך מצד שני יש להימנע מהטחת מילים בוטות אשר אין להן מחילה.

סרטן: צפו להרפתקאות בחדר המיטות

לרווקים: הבוסתן הרומנטי רומז כי משחקי כבוד רומנטיים אינם תורמים לכם דבר, ולכן הגיע הזמן להיפטר מכל אותן פוזות מלאכותית שאימצתם לעצמכם ולהראות את הצד הטבעי הצפון בכם. צפויים קטעים מדליקים עבור ההרפתקנים שביניכם.
לנשואים:
נראה כי אתם עולים על נתיב שלא התגלה לעיניכם עד כה בקשר הזוגי ובמיוחד בחדר המיטות. זוהי תקופה נהדרת לחיזוק קשר האהבה באמצעות טיול משותף בטבע. כדאי לנסות דברים חדשים.

אריה: תיזמו חזרה לקשר ישן

לרווקים: מחזרים שפעם התייחסתם אליהם כאל ברירות מחדל, מעוררים בכם עניין שוב. מישהו שנפרד מכם מעניק הרהור נוסף לגורמים שהביאו לפרידה. מצד שני, משחקים של אגו עלולים למנוע ממנו ליצור קשר, לכן עליכם להיות הצד שיוזם ולוותר על האגו מעט כדי למצות את פוטנציאל הקשר.
לנשואים:
היחסים הבינאישיים חוזרים לעצמם לאחר תקופה של קצרים וחוסר אמון. תופעה קוסמית משקיפה על שרשרת של אירועים לא שגרתיים שמרפדים את קן האהבה שלכם. צפויה תוספת מעניינת למשפחה בעוד כשמונה חודשים.

בתולה: תשקיעו יותר בזוגיות

זוג במיטה, האישה לא מעוניינת (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
אריה? ותרו על האגו ותסתדרו מצויין | צילום: אימג'בנק / Thinkstock
לרווקים: הנוסטלגיה צפויה לשחק תפקיד חשוב בחייכם. נראה כי הדברים מתחילים לזוז עם מחזרים שהיו לכם איתם אינספור המראות ונפילות. עכשיו צריך לעבור מדיבורים למעשים. אתם מוכנים?
לנשואים: זיכרונות אהבה שכוסו באבק יתבעו מכם תשומת לב רבה מהרגיל. יש ביכולתכם להשתחרר מאזיקי ההיסטוריה, אך כדי שזה יקרה – אתם חייבים לקבל החלטה ולהשקיע בקשר.

מאזניים: הפסיקו להעמיד פנים

לרווקים: הבוסתן הרומנטי רומז כי אם עד עתה נקלעתם למצבים אינטימיים אשר בהם נאלצתם לחבוש מסיכה כלשהי או להעמיד פנים בקטעים שלא ממש דיברו אל ליבכם, הרי שמכאן ואילך תוכלו לחזור להתנהגותכם הטבעית. את ההצלחה תראו בעוד מספר חודשים כאשר אהבה חדשה תכנס לחייכם, במקרה.
לנשואים:
אלת האהבה תמשיך להרעיף עליכם מטובה ותסייע לדברים הטובים להתרחש, גם אם נדמה לכם שאתם פועלים בניגוד לכל הסיכויים. עצת הכוכבים לכם בתקופה הקרובה: קנו מתנה רומנטית, כיתבו ברכה שמראה את אהבתכם ואל תהססו לוותר מעט על האגו!

עקרב: קונפליקטים ידעכו

לרווקים: קשר שמלווה אתכם זמן רב, מתחיל לעטות צביון אישי ואינטימי. אל תחפזו לשלול אותו רק משום שהוא אינו מתיישב עם המוסכמות. רבים מכם יהיו מוכנים להישבע שדווקא עכשיו הם מצאו את בן זוגם האולטימטיבי, אך כדאי להעניק הרהור נוסף לסיפור הזה.
לנשואים:
אלת האהבה עשויה לשכך קונפליקטים ומריבות אוהבים עבור אלה מכם שאינם חוששים להניח על השולחן את מאווייהם הכמוסים. תופיע נטייה לבחון את היחסים הרומנטיים מבעד לעדשות רוחניות ופילוסופיות.

קשת: הזוגיות תתייצב

זוג במיטה צוחקים (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
דגים, אם תזרמו תהנו | צילום: אימג'בנק / Thinkstock
לרווקים: מצב הכוכבים מעודד ביצוע הערכת מצב של כל אשר השגתם עד כה בתחום שבינו לבינה. זה הזמן להשתחרר מקיפאון מחשבתי ומדפוסים שאבד עליהם הכלח. הטיפ של הכוכבים: תתחילו להיות רציניים ומעשיים בתחום האהבה!
לנשואים:
ההצלחה הרומנטית תושג משך רוב התקופה הקרובה אך ורק הודות לחיזורים שפויים ותכליתיים, מה שמסלק מן התמונה את המזל העיוור. כוכב יופיטר השולט בכם יקיים קשר קוסמי עם האנרגיות היציבות של כוכב סטורן ולכן צפויה לכם מערכת זוגית יציבה, ויש כאלו שיגידו שגרתית ומשעממת.

גדי: תבטאו את האהבה שלכם

לרווקים: כוכב מארס רומז כי אם אתם ניצבים על פרשת דרכים ומתלבטים בין שני אפיקים רגשיים, אל לכם לנסות ליהנות משני העולמות. התרחשויות הקשורות לחיי האהבה שלכם תגרומנה לכם לבחון קשר שלא ממש מרתק אתכם אבל נראה שהוא חיוני לסגירת חשבון עם העבר.
לנשואים:
אם הלב שלכם עולה על גדותיו ונגמרו לכם המילים, עשו את אשר אתם מדמיינים בחלומותיכם. האהבה אינה רגש שצריך להתבייש בו – הראו לבני הזוג שלכם את אהבתכם! ונוס שולחת אליכם בתקופה הקרובה אנרגיות טובות – אל תבזבזו אותן.

דלי: תקשיבו ללב

לרווקים: הבוסתן הרומנטי צופה באנרגיות אסרטיביות הזורמות אליכם ומעודדות אתכם לבצע צעדים יוצאי דופן בתחום שבינו לבינה. נראה כי הן קוראות לכם לזרום עם נטיות ליבכם ולהתעלם מצדקנים וטהרנים. אנשים שמרניים ינסו להחזיר אתכם אל דרך ישנה ומאובקת, אך אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, כדאי שתפלסו לעצמכם נתיב חדש. אדם שתלטן ינסה להפריע לכם בניסיונותיכם להתחבר עם הפן המקורי הטמון באישיותכם.
לנשואים:
למרות שהזמן אף פעם לא מתאים זוהי בדיוק התקופה לתאם ציפיות בכל תחומי החיים. שבו עם הפרטנרים שלכם ואימרו מה אתם מצפים – אתם תראו את השינוי קורה מיד! ואיזה כיף הולך להיות לכם.

דגים: תעברו שלב בזוגיות

לרווקים: ייתכנו חילוקי דעות ביניכם ובין אנשים שאתם אוהבים. ייתכן כי זמן רב מדי הנחתם לרגשותיכם להישאר בתרדמה. כך או אחרת אתם תצליחו לבסס קשר רומנטי אשר רבים ניבאו כי תכשלו בו. זוהי תקופה מצויינת למעבר לשלב רציני יותר (אולי מעבר למגורים יחד או אף מעבר לזה).
לנשואים: הכוכבים יזרימו אליכם אנרגיות רומנטיות קוטביות שחלקן שמרניות וחלקן הרפתקניות. מישהו שנהג להתייחס אל הזוגיות כאל מסגרת כובלת, יהיה מוכן לשקול מחדש את עמדתו ולבצע פשרות למענכם – עשו גם אתם פשרות כדי להראות נוכונות ורצון טוב למען האהבה. כלומר, שחררו מעט את החבל כדי לקבל יותר תשומת לב ואהבה.

>> רוצים לדעת מה מצפה לכם גם בתחום הכלכלה והבריאות? לתחזית השנתית המלאה

>> נומרולוגיה: איך תדעו שאתם  מתאימים?

>> עוד על אסטרולוגיה ב-mako רוח

רוצים לדעת עוד? כנסו לאתר היועצים של אלטרנטיבלי, שם תוכלו להתייעץ עם מיסטיקנים מפורסמים, אסטרולוגים, קוראות בטארוט ועוד

עוד אסטרולוגיה באלטרנטיבלי:
>> טיפים להצלחה. בחינם
>> אוהבים אסטרולוגיה? לחצו כאן
>> יש לך אייפון? לחץ להורדת אפליקציית אלטרנטיבלי בחינם