מזל טלה

טלה לבן קטן עם אוזניים שחורות (צילום: Hafizov, Istock)
מזל טלה | צילום: Hafizov, Istock

אתם נשלטים על ידי כוכב מאדים (מארס) הקרוי על שמו של אל המלחמה הרומי, ומבטא אנרגיה, אומץ לב, ראשוניות, יושר ופתיחות. לכן, אתם נחשבים לטיפוסים אימפולסיביים, נדיבי לב, רומנטיים, לוחמניים, תוססים, גועשים ונוטלי סיכונים. אקשן רק מגביר את סקרנותכם והתלהבותכם. בליינד-דייטים מסעירים ומעוררים אתכם, ולכן ממש תפורים עליכם.
ינואר-מרץ: בתחילת השנה, כוכבכם מארס משוטט בנתיבי גזרת מזל אריה: התופעה מעניקה הזדמנות נוספת לכל מי שפספסו את הסמסטר הרומנטי הקודם. מישהו רומז שמתחת לפני השטח הוא הרבה יותר מאוהב מכפי שהוא מוכן להראות. בהמשך, הבילויים שלכם עולים על מסלול מפתיע, מפני שדווקא בתחום הזה בא לכם להתחדש ולגוון. צפויה הצלחה כבירה לאלה מכם שממש משקיעים במוזיקה או בריקוד. זו תקופה של אושר עבור טלאים העוסקים בעולם הנסתר.
אפריל-יוני: צפויה התעניינות מוגברת בענייני קהילה ובמופעי תרבות. אתם מוצאים את עצמכם פעילים באגודות התנדבות. צפויה פעילות חברתית משותפת בחברת מי שגורם ללב שלכם להחסיר פעימה. בחציה השני של התקופה, צפויה חדווה גדולה בגזרת מזלכם הודות לשני ענקים הבאים לבקר בשטחה (יופיטר ואוראנוס) ומותר לכם לראות בתופעה מכת מזל. צפויה תקופה מהממת מבחינת פגישות לא שגרתיות ויציאה מן החרדות והדיכאונות. יחד עם זאת, כדאי לספור עד עשר לפני שעושים צעד פזיז.
יולי-ספטמבר: אוראנוס ויופיטר מבססים את אחיזתם בגזרת מזלכם ופורצים עבורכם נתיבים רגשיים שהיו חסומים. אם חיפשתם אות וסימן לעיתוי נפלא לנישואין, נפלתם על העיתוי הנכון. זה הזמן להשקיע בתוכניות חיסכון. בחציה השני של התקופה, אתם נפרדים לזמן מה מן הכוכבים יופיטר ואוראנוס, מה שאומר שאתם צריכים להתחיל לסמוך על עצמכם. זו תקופה של פריחה עבור האמנים שביניכם. קשרים עם אנשים ממזלות האש עשויים להפגיש אתכם עם רגשות אשר עד כה העדפתם להדחיק ולהכחיש.
אוקטובר-דצמבר: כוכבכם מארס משחק בחתול ועכבר עם האנרגיות של כוכב ונוס. התופעה הקוסמית מזרימה אליכם ים של פרשיות רומנטיות שניתן לראות בהן מעין פיצוי. האנרגיה הזו מחדירה אל חייכם תכונות בעלות אופי גועש, לוהט ואימפולסיבי. מי שלא מוכן לחגוג איתכם, נאלץ לחפש לעצמו חברים חדשים. הכספים שזורמים מכם מוציאים לכם שם של בזבזני השנה, אבל אתם גם מרוויחים לא רע. בחציה השני של התקופה, צפויה צמידות אסטרולוגית בין כוכב פלוטו לבין כוכב מארס שליטכם. התופעה הקוסמית מבשרת על נטייה למיסטיקה ולתורת הנסתר, והיא טובה עבור אלה מכם המבקשים לפלס לעצמם דרך בתחומים אלה. בראש שלכם להדק קשרים עם חברים שתמיד מצליחים להצחיק אתכם.

מזל שור

שור שחור עם קרניים גדולות (צילום: Shutterstock)
מזל שור | צילום: Shutterstock

אתם נשלטים על ידי כוכב נוגה (וונוס), אלת היופי והאהבה, המקרין חום, ידידות, ויצירתיות. לכן, אתם נחשבים לטיפוסים עקשנים, נהנתנים, בעלי חוש טבעי ליופי ולצורה, יצירתיים, מסורים, נאמנים ונבונים. סבלנותכם ושלוותכם מאפשרות לכם לבחון כל קשר רומנטי לעומקו, כדי שלא תצטרכו להתאכזב. תמיד הולכים על בטוח.
ינואר-מרץ: בחציה הראשון של התקופה, כוכבכם נוגה חולף בגזרת מזל גדי: התופעה הקוסמית נפלאה כדי לבסס זוגיות איתנה. זו תקופה חלומית לעיסוקים בפרשיות נוסטלגיות, כמו גם בכתובות שהצהיבו ומספרי טלפון שהעלו אבק: אתם זקוקים לתמיכת אנשים שמכירים אתכם כמו שהם מכירים את כף ידם. אל תהססו להשקיע כסף בתחומים שעושים לכם טוב בגוף ובלב, וזאת גם אם הסובבים אתכם רואים בזה ברכה לבטלה. בחציה השני של התקופה, כוכבכם נוגה מתבסם בנתיבי גזרת מזל טלה וסופג ממנה אנרגיה חיונית, פראית, לוהטת, סוערת וגועשת. צפויים תנאים אסטרולוגיים שיעצימו את היחסים ביניכם לבין ילידי המזלות טלה, קשת ועקרב.
אפריל-יוני: אתם מארחים את הכוכבים מרקורי וונוס: התופעה הקוסמית טובה עבור אנשי שיווק, תקשורת, פרסום ומכירות, וזאת הודות לשילוב המופלא בין שני גרמי השמיים. מקומות ועיתויים לא רשמיים מעניקים לכם הזדמנות לשוחח על ענייני עבודה. הדברים צפויים להתנהל לשביעות רצונכם. אתם חוששים להפעיל מרפקים במקום העבודה. בחציה השני של התקופה, כוכבכם נוגה מקיים קשרים הרמוניים עם הכוכבים יופיטר ואוראנוס: התופעה הקוסמית מבשרת על צירופי מקרים ממוזלים שמשחקים לטובתכם, יותר מאשר תכנונים כבדי ראש. אנשים שלא ממש סמכתם על כנות רגשותיהם, יוכיחו במעשיהם כי טעיתם.
יולי-ספטמבר: אתם צופים בשמש מתענגת על הבית החברתי שלכם ומעודדת קשרים עם אנשים שיש לכם עימם תחומי עניין משותפים. העצמאיים שביניכם יקבלו הצעה שעשויה להעניק להם הכנסה קבועה: אפשר לראות בה מעין ויתור על מעט חופש, לטובת הרבה יציבות. יהיה זה נבון מצידכם להיעתר להצעותיהם של קרובי משפחה ובעיקר אם יש בכוונתם לתמוך בכם. בחציה השני של התקופה, אתם פוגשים את הכוכבים מארס וונוס בבית הזוגיות שלכם, מה שמחבר את הנשים שביניכם עם פן אסרטיבי ונחרץ, ואילו לגברים צפוי חיבור עם פן ענוג וחמים.
אוקטובר-דצמבר: נראה כי כוכבכם וונוס משחק במחבואים עם האנרגיות של מארס, ואפשר לראות בזה מעין רמז לפרשיות רומנטיות מן הסוג העסיסי והפיקנטי. המזל הטוב מחייך אליכם במצבים חריגים, מוזרים ולא שגרתיים: כל ניסיון לגרום לאנשים אחרים להבין את הראש שלכם עלול להיתקל באדישות. דמות חיובית מטעינה אתכם באנרגיות טובות: כדאי שתמהרו להתחבר עימה ולהיפטר מכל מי שנהג להחליש אתכם. בחציה השני של התקופה צפוי מפגש בין כוכבכם נוגה לבין גזרת מזל עקרב: התופעה הקוסמית נפלאה למשחקי אהבה, כמו גם עבור מניפולציות פיננסיות. קחו בחשבון כי לא תוכלו להשביע את רצון כל העולם ויהיו מי שלא יאהבו את השינוי שחל בכם.

מזל תאומים

מזל תאומים (צילום: stock_xchng)
מזל תאומים | צילום: stock_xchng

אתם נשלטים על ידי כוכב חמה (מרקורי), שליח האלים, המייצג אינטליגנציה, קלילות, חוש הומור, קסם אישי וחוסר מנוחה. לכן, אתם נחשבים לטיפוסים קלילים, תקשורתיים, בעלי קסם אישי, בעלי כושר שכנוע ואינטליגנטיים. רק עם מחזר פתוח ונועז תצליחו לשדר על גל אחד, מה שמכניס לתמונה את האריות, הקשתים והטלאים.
ינואר-מרץ: כוכבכם מרקורי נצמד אל האנרגיות של כוכב פלוטו: התופעה מעניקה גוון כפייתי לפעולותיכם. זו תקופה בה יש להעדיף את תחושות הבטן על פני שיקולים שכליים. תוכלו לסמוך ולהישען על משאבים כספיים שלא אתם עמלתם בהשגתם. הפנויים שביניכם יזכו במבול של שידוכים. בחצי השני של התקופה, כוכבכם מרקורי חוגג עם האנרגיות המוטרפות של כוכב אוראנוס המשפיעות עליו ים של אירועים חריגים ותופעות יוצאות דופן. צפויה הצלחה מסחררת לתחביבים שאתם עוסקים בהם, בעיקר אם הם דורשים יכולות בתחומים יצירתיים ואמנותיים.
אפריל-יוני: כוכבכם מרקורי משוטט בגזרת מזל שור ומביא עימו ברכה לכל המעצבים והאדריכלים שביניכם. מישהו משנה את תוכניותיו ונסוג מעמדות שהצהיר עליהן. כדי להבין טוב יותר את שעובר עליו, כדאי שתיעזרו בגורם נייטרלי. אל תהססו להיאבק על מי שאתם רוצים בו. אם שקלתם להציב תנאים כלשהם, דחו את הרעיון לפעם אחרת. בחציה השני של התקופה, אתם מושפעים מגזרת מזל אריה המקיימת קשר חלומי עם כוכבכם מרקורי, ומעניקה מחסדיה לאלה מכם שניחנו ביכולות דרמטיות ובהופעה ייצוגית. האנרגיות שלכם מושפעות מיסוד האדמה: אם יציעו לכם לותר על תפקיד שהגעתם אליו בעמל רב, או להחליפו בג'וב אחר – כדאי לכם לדחות את ההצעה. עכשיו יתברר לכם מי הם ידידי האמת שלכם.
יולי-ספטמבר: שורות עליכם אנרגיות הרמוניות של יסודות האש והאדמה: הצעות מפתות ממתינות לאנשי העסקים שביניכם ולכל אותם הששים לגלגל כספים. לא מומלץ לעבוד בשיטת הזאב הבודד. מכר בעל נטיות לוחמניות מתכוון לסגור חשבון עם יריביו: אין בזה שום רע כל עוד אינכם מצטרפים למלחמות שאינן קשורות בכם. בחציה השני של התקופה, אתם פוגשים את כוכב פלוטו כשהוא משייט בבית השמיני שלכם, מה שמעניק רוח גבית לאלה מכם אשר סבלו מעכבות ובעיות הקשורים למישור האינטימי. במקביל, אנשים שבטחתם בהם עלולים להתגלות כדו-פרצופיים.
אוקטובר-דצמבר: כוכבכם מרקורי נצמד אל האנרגיות של השמש ויונק אותן בחדווה. התופעה הקוסמית מבשרת על שינויים קרייריסטיים מן הסוג המצהיל את רוחכם. נראה שתצטרכו לאזור אומץ כדי לעלות על הגל הנכון. בחציה השני של התקופה, כוכבכם מרקורי נפרד מן השמש ומעדיף להיצמד את האנרגיות של כוכב פלוטו: אם שקלתם לבצע מהלך פיננסי או רומנטי, אשר רב בו הנסתר על הגלוי, נפלתם על עיתוי שאין טוב ממנו. יגיעו אליכם בשורות מרנינות ממישהו שיצא לראות עולם, ובקרוב תהינה גם לכם סיבות טובות להתכונן לנסיעה.

מזל סרטן

סרטן אדום על סלע (צילום: istockphoto)
מזל סרטן | צילום: istockphoto

אתם נשלטים על ידי הירח המסמל רגישות, אינטואיציה, ביישנות, ביתיות, שורשים, רגישות, רגשנות ומשפחתיות. לכן, אתם נחשבים לטיפוסים ביתיים, משפחתיים, שורשיים, חמים, אוהבים, מתפנקים, מסורים, יצירתיים ורגישים. אתם רומנטיים ומושכים, אבל בדיוק זו הסיבה לכך שאתם זקוקים לבן זוג יציב, רציני ונאמן.
ינואר-מרץ: בחצי הראשון של התקופה, צפוי ים של אנרגיות קוסמיות לבית הזוגיות. התופעה חלומית עבור ריגושים, אך קצת פחות עבור יציבות נפשית. מומלץ להימנע מהתחייבויות הדורשות חוזים רשמיים ולהעדיף הסכמים הנחתמים במילת כבוד ובתקיעת כף. בחציה השני של התקופה, כוכב מאדים מנהל מערכת יחסים עם גזרת מזלכם ומעניק לכם מלוא הטנא נחרצות, אסרטיביות, החלטיות ולעיתים אף אגרסיביות כלשהי. דווקא זיכרונות שהשתדלתם להדחיק עד כה.
אפריל-יוני: בתקופת האביב הפותחת רבעון זה, נראה כי הבית האחד עשר שלכם עמוס אנרגיות מלבבות: התופעה נפלאה עבור מנהיגים, פוליטיקאים ואנשי ציבור. במקביל, צצה נטייה לתת אמון בהבטחות חסרות שחר. זו תקופה נפלאה להרפתקאות ולגיוונים, אך לא ממש טובה עבור אלה מכם המחפשים יציבות ומסגרת. יתכנו מצבי רוח מוזרים (לאו דווקא רעים) בשל עומס של אנרגיות (שמש ומרקורי) על בית החלומות שלכם. אתם מושפעים מאנרגיות קוטביות כלומר – שמרניות מול הרפתקניות: התופעה נפלאה להיכרויות מדהימות ולפגישות עיוורות.
יולי-ספטמבר: הסמיכות אל יום ההולדת מאפשרת לכם לנתק כבלים רגשיים שחסמו את דרככם. שורות עליכם אנרגיות מאתגרות של היסודות אש ומים: המישור שבינו לבינה יהיה עמוס וגדוש באירועים מוזרים: גם אם הדחף הראשוני יפתה אתכם להצפינם בסוד, כדאי שתפתחו אותם לשיחה גלויה עם בן הזוג. נראה כי מצבו של כוכב פלוטו בבית הזוגיות שלכם, עלול להוביל אל תחושות של רכושנות דווקא כלפי אלה שאתם מאוהבים בהם, בהחלט חומר למחשבה. כוכב פלוטו מזרים אליכם אירועים רומנטיים מהסוג הלוהט: גם המופנמים שביניכם צפויים לחוש בהתחדשותן של אנרגיות שכבר שכחו מקיומן. אל תזלזלו בריגושים בעלי אופי גשמי, מכיוון שדווקא הם יעשו לכם את התקופה. במקביל, אין להקל ראש בחשיבות עניינים הקשורים בהוריכם או בילדיכם: בשורות טובות בדרך אליכם.
אוקטובר-דצמבר: אתם פוגשים את הכוכבים מארס וונוס כשהם חולפים בבית החמישי, ומעודדים פעילות ענפה בשעות הפנאי. זה הזמן למצוא לעצמכם תחביב אשר עשוי להרוות את נפשכם. הנתיב האישי מותיר רושם מכובד, גם אם הוא מתיש אתכם: עיסוק מקורי לשעות הפנאי עשוי למלא את החלל שנוצר. בחציה השני של התקופה צפוי מצבור כוכבים בבית הזוגיות שלכם, מה שממקד את תשומת ליבכם במשקעים רגשיים שהעדפתם לטאטא אל מתחת השטיח, וזה הזמן לטפל בהם. אתם מדורבנים על ידי אנרגיות מרדניות ומניפולטיביות. היכונו לויכוחים עם הסובבים אתכם ובעיקר עם אלה הרוצים לראותכם מתייצבים. חוסר טאקט מצידכם עלול לפגוע ברגשות הסובבים אתכם.

מזל אריה

אריה מלקק (צילום: istockphoto)
מזל אריה | צילום: istockphoto

אתם נשלטים על ידי השמש המשדרת אצילות, מנהיגות, עוצמה, שפע, כריזמה, דרמטיות, מלכותיות וכבוד. לכן אתם נחשבים לטיפוסים גאים, סמכותיים, אצילים, כריזמטיים, מלכותיים, מנהיגים, יוזמים וסמכותיים. אתם לא מתחשבים במוסכמות משום שאתם חייבים להוכיח את יכולתכם הגבוהה. המזל שממש מתלבש עליכם הוא דלי.
ינואר-מרץ: בחציה הראשון של התקופה, השמש שליטתכם יונקת אנרגיות מגזרת רקיע הנמנית עם יסוד האדמה. התופעה הקוסמית תסייע לאנשי העסקים שביניכם, אך לא ממש תעזור להרפתקנים. למרות דאגנותכם, צפויה תקופה חלומית לאנשים שאתם חפצים באושרם: אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, כדאי שתרבו להתייעץ עם אדם שהרציונאליות שלו אינה מוטלת בספק. בחציה השני של התקופה, אתם מתבשמים בניחוחו של כוכב נפטון המשחק בתפקיד של אביר בבית הזוגיות שלכם, שזו תופעה נפלאה עבור מי שמתאוששים מאכזבות העבר. עכשיו אתם נמשכים אל מחזרים יוצאי דופן: אין בזה שום רע כל עוד אינכם מנסים, במקביל, לרצות את הסובבים אתכם.
אפריל-יוני: ימיו הראשונים של רבעון זה תופסים את השמש שליטתכם כשהיא פותחת שנה אסטרולוגית חדשה ביסוד האש ומרעיפה מטובה על ספורטאים ואנשי צבא. מתפתחים קשרי ידידות עם אנשים שהיו לכם עימם יחסים רשמיים. צפויים מצבים לפיהם ימחקו לכם חובות כספיים. אתם מסייעים לידיד לעבור משבר בתחום האישי, אבל מהר מאוד מתברר שאתם לא ממש אובייקטיבים בסיפור הזה. אתם פותחים את שעריכם בפני כוכב האהבה, נוגה, הקופץ לביקור שנתי ומביא עימו מכתבים שנחתמו בידי קופידון. זה הזמן להמר על רכבת השידוכים. צפויה הצלחה פיננסית לאלה מכם הרואים את עתידם בעסקי מזון או בסיוע לזולת. במקביל, זו תקופה טובה לדיאטות ולתזונה נכונה.
יולי-ספטמבר: רבעון זה מייצג את תקופת הקיץ ונראה כי השמש שליטכם משקיפה אל כדור הארץ על רקע גזרת שמיים הנמנית עם יסוד המים. התופעה הקוסמית מעודדת קשרים מכל סוג שהוא עם ילידי המזלות סרטן, עקרב ודגים. בנתיב הנומרולוגי אתם פוגשים אנשים שצירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם מעניק את המספר 3. צפויים קשרים מדהימים עם אנשים שהגיעו מחו"ל. אתם מצליחים לעודד ידיד שהזוגיות שלו נקלעה למבוי סתום: היזהרו שלא יהפוך אתכם לכותל הדמעות הפרטי שלו. הכוכבים נוגה ומאדים משוטטים בבית המשפחתי וממקדים את תשומת ליבכם לעניינים הקשורים בקרוביכם. צפויות שיחות אינטימיות אל תוך הלילה: אתם אומרים ושומעים דברים שנשמרו עד כה בתוך כספת.
אוקטובר-דצמבר: רבעון זה מייצג את תקופת הסתיו והחורף ונראה כי אתם חוזים בנפטון בבית השביעי שלכם, כשהוא מתפנק בבריכת האנרגיות של מרקורי: התופעה מעודדת אתכם להתגבר על עכבות ולהמר על שידוכים אקראיים ופגישות עיוורות. אל תהססו כשסוף סוף תפגשו אדם שפיו וליבו שווים: הכרות חדשה תסייע לכם להתגבר על עכבות. אנשים מעריכים אתכם ומוכנים להגמיש את התנהגותם בשבילכם. בחציה השני של התקופה, צפויה התאוששות מדהימה לאלה מכם המחלימים מפרשיות ששברו את ליבם, מה שאומר שאין טעם להביט לאחור אלא יש לחולל התחדשות. צפויה תקופה רומנטית עדינה ומפנקת: מחזרים ובני-זוג יתעלו על עצמם כדי להנעים עליכם את חברתם. ידיעה הקשורה באנשים שהיו לכם עימם חוויות מרתקות, גורמת לכם לשנות את תוכניותיכם.

מזל בתולה

בתולה (צילום: jupiter images)
מזל בתולה | צילום: jupiter images

אתם נשלטים על ידי כוכב חמה (מרקורי), שליח האלים, המייצג אינטליגנציה, קלילות, חוש הומור, קסם אישי וחוסר מנוחה. לכן, אתם נחשבים לטיפוסים מסודרים, שנונים, בעלי טוהר פנימי וחיצוני, דייקנים, מאורגנים ובעלי נטייה לשלמות. גם באהבה אתם שואפים לשלמות, וזה אומר שמי שרוצה לכבוש את ליבכם, צריך להתחיל להתאמן בלהיפטר ממגרעותיו.
ינואר-מרץ: כוכב אוראנוס חוגג בבית הזוגיות. התופעה הקוסמית משגרת אליכם צרור של אנרגיות מקוריות, חריגות ויוצאות דופן. כדאי להימנע מקבלת החלטות מכריעות הקשורות בהשקעות משמעותיות, וזאת מחמת הנטייה לנהוג בפזיזות ובחוסר שיקול דעת. אנשי המסחר שביניכם שלאחרונה חשו מעין טלטלה בעסקיהם, עשויים להבחין במעין שינוי לטובה. זו תקופה טובה לתכנן חופשה. יופיטר חולף בבית הזוגיות שלכם - תופעה מרנינה המתרחשת אחת ל-12 שנה ומביאה עימה בשורה ענקית למבקשים להינשא. אל תניחו למכשולים גשמיים לטרפד לכם רעיון רומנטי. התייעצויות רבות מדי עלולות להוליד ספקות שאינם קיימים עתה.
אפריל-יוני: שבתאי מזכיר לכם נשכחות וחוזר כדי לסגור מערכות יחסים שתעו בחלל ללא כיוון מוגדר. אתם תגלו שחיי האהבה שלכם הופכים ליותר מוצלחים ומהנים ככל שהולכת וקטנה מידת התחשבותכם בדעות הסובבים אתכם. הצעות שבעבר התביישתם להעלותן, נאמרות עכשיו בגלוי: מהר מאוד מתברר שהתנהגותכם מסלקת את השמרנים ומושכת אליכם את מי שיש לכם עימו שפה משותפת. אתם מארחים שני גרמי שמיים בעלי אופי מנוגד זה לזה, את סטורן ומארס: סטורן מעודד אתכם לנהוג בהיגיון ובשום שכל, ואילו מארס מדרבן אתכם לפזול אל הרפתקאות מזדמנות. היחסים עם יריבים משתפרים. קשיים או לחצים חברתיים, יעלמו מעצמם. היחסים עם בני המין השני תופסים כיוון נכון, אבל עדיין כדאי לכם לדלג על כל אותם טיפוסים שמוכרים לכם צביעות במסווה של רוחניות.
יולי-ספטמבר: נראה כי שלושה גרמי שמיים מבקרים בגזרת מזלכם - שבתאי, נוגה ומאדים: זה הזמן להתנער מאנשים שהתייחסו אליכם כאל מובנים מאליהם, מבלי להעניק לכם חום ואהבה. מישהו שאתם מחבבים, מגשים לעצמו חלום שגם לכם יש בו חלק. הדברים ילכו וישתפרו אם תנטרלו אותם מהיבטים רומנטיים. כדי להימנע מתסבוכת רגשית, כדאי שתשתפו אנשים נוספים בסיפור הזה. צפויים יוקרה, כבוד והכרה: אל תמכרו את עצמכם בזול. השמש תעבור לשכון בגזרת מזלכם ומביאה עימה שפע של הזדמנויות למיזמים חדשים והתחלות מרעננות בכל תחומי החיים, כולל אלה שאתם נוהגים להירתע מפניהם. אל תסתכלו לאחור. אתם מצטרפים לאדם רב השפעה ועוזרים לו להביס את יריביו.
אוקטובר-דצמבר: רבעון זה מייצג את תקופת הסתיו והחורף ונראה כי בית הזוגיות מוצף בגעגועים, מה שרומז על כמיהה כלפי פרשייה רומנטית שחלפה. השפעתו הברוכה של כוכב יופיטר הופכת גם הזדמנויות פעוטות לסיפור הצלחה: מהרו להתנער מרגשי אשמה שרק מעכירים את איכות חייכם. ההזדמנויות הנופלות עליכם מעידות על מזל: הדברים הטובים מתרחשים בדיוק כאשר אתם קרובים לייאוש. בחציה השני של התקופה אתם מתכרבלים בזרועותיו של אהוב לב אשר שב אליכם לאחר תקופה ממושכת של ניתוק. מצד שני, אל תקבלו בזרועות פתוחות את מי שהיתל ברגשותיכם.

מזל מאזניים

ציור של מאזניים (צילום: jupiter images)
מזל מאזניים | צילום: jupiter images

אתם נשלטים על ידי נוגה (ונוס), אלת היופי והאהבה, המקרין חום, ידידות, ויצירתיות. לכן, אתם נחשבים לטיפוסים הרמוניים, חביבים, פייסניים, גמישים, יצירתיים, רודפי שלום ומתחמקים מעימותים. לא פלא שכולם רוצים לחזר אחריכם, איפה עוד הם ימצאו בני זוג זורמים וחברותיים כמוכם?
ינואר-מרץ: בחציה הראשון של התקופה, כוכב שבתאי מתחיל מסע ממושך בערוצי גזרת מזלכם: עיתוי מדהים לכל המבקשים ליטול את אהבתם אל מעלה מדרגות הרבנות. אם מישהו מעכב אתכם במישור שבינו לבינה, הרי שעכשיו הוא הזמן המתאים להראות לו את הדלת. אל תרשו לאיש לתמרן אתכם באמצעות מניפולציות רגשיות. אתם מוכיחים את יכולותיכם בגדול לאנשים שפקפקו בכישוריכם: אלה שתמכו בכם צפויים להתייצב כדי לקבל את שכרם. יש דברים שתצטרכו לשלם עבורם, וזאת גם אם חשבתם שהם ניתנים לכם ללא תמורה. בחציה השני של התקופה, כוכב שבתאי מבסס את מעמדו אצלכם, מה שמעניק אנרגיה נפלאה לאלה מכם העוסקים בכלכלה, מנהל עסקים וכיוצא באלה.
אפריל-יוני: פליטות פה לא זהירות עלולות לקלקל את שהושג בעמל רב. מותר לכם להפגין נחמדות כלפי הסובבים אתכם, מבלי שמישהו ייחס לכם חנופה. המגנטיות שניחנתם בה מושכת אליכם מחזרים רבים, אך כדי לזכות בהם תצטרכו לטאטא מן השטח את שרידי העבר. אתם ניצבים מופתעים לנוכח ההתרחשויות הקוסמיות בבית הזוגיות שלכם העשויות להגשים עבורכם את חלומותיכם הפרועים ביותר. הבילויים ישאו אופי הרפתקני במקצת ואתם תמצאו את עצמכם קופצים אל תוך מערבולות שעד כה העדפתם להישמר מפניהן. זה הזמן להרבות בבילויים מבלי להרהר בפרשיות חסרות סיכוי: דווקא סגנון נהנתן יעניק לכם את הקשר שאתם נכספים לו.
יולי-ספטמבר: סטורן, מארס וונוס שועטים במעלה הבית השניים עשר שלכם הנחשב לבית החלומות: התופעה הקוסמית מחדדת עד הקצה את האינטואיציה הפנימית שלכם. פגישות או ראיונות שקיימתם ושהולידו בליבכם ספקות, מתבררים כמוצלחים ביותר. בתחום שבינו לבינה כדאי לכם לתת סיכוי גם לפגישות שלא ממש בא לכם עליהן: הדברים צפויים להתגלגל בכיוונים ממוזלים. בהמשך, כוכב סטורן חולף במזל מאזניים ומתעמת באנרגיות מאתגרות עם שאר גרמי השמיים. התופעה מובילה אל פרשות דרכים ולבטים בכל הנוגע ליחסים שבין גברים לנשים. הצעה שהתייחסתם אליה לפני זמן רב, חוזרת אליכם עם הסכמה נלהבת. מעסיקיכם מצפים מכם לתפוס יוזמה אשר על פיה תוכלו להוביל את הסובבים אתכם. אל תמתינו להנחיות מפורשות.
אוקטובר-דצמבר: הסמיכות ליום ההולדת מעוררת בכם רעיונות והרהורים על אודות התחדשות בתחומים שהחלו לקפוא או לדשדש. יש לכם רגשות מעורבים כלפי אדם שקצת מעצבן אתכם במישור הקריירה, אך משהו אומר לכם שהייתם מסתדרים איתו בכל מישור אחר. תחרות כלשהי מאלצת אתכם לדרוך על יבלותיו של אדם שאתם מחבבים: אם הוא קרוץ מן החומר הנכון, יש סיכוי שהוא יבין את מניעיכם. הודות לאנרגיות של כוכב שבתאי, אתם מוצאים שפה משותפת עם ילידי יסוד האדמה, מה שיוצר אחווה ביניכם לבין אנשים מן המזלות שור, גדי ובתולה. זה הזמן לדון בנושאים שעד כה העדפתם לטאטא אל מתחת השטיח. לכו עם האינטואיציה ותצליחו בגדול.

מזל עקרב

עקרב כתום (צילום: stock_xchng)
מזל עקרב | צילום: stock_xchng

אתם נשלטים על ידי כוכב פלוטו הקרוי על שמו של אל מסתורי ומסמל התחדשות, כוח, חוכמה ורומנטיקה. לכן, אתם נחשבים לטיפוסים מסתוריים, מיסטיים, רומנטיים, חושניים, סקסואליים, נבונים ובעלי יכולת להתחדשות. בשבילכם הרומנטיקה היא אקשן ולא בלבולי מוח: ככל שהעניין מסתורי יותר, כך אתם מתרגשים יותר.
ינואר-מרץ: כוכבכם פלוטו מבסס את אחיזתו בגזרת מזל גדי: התופעה נפלאה לאנשי המדע שביניכם, אך בכל תחום אחר היא עלולה לעורר כפייתיות. עלולים להתעורר חששות בנוגע לעתיד הקריירה: נראה כי מישהו מצטט רכילות כלשהי ומיד אתם נכנסים למגננה. למען האמת, מדובר בשמועות שאין להן רגליים. אדם שאתם מחבבים, נחפז לשתף אתכם בהתנסויותיו: כדאי לכם להימנע מפתרונות ולהניח לו למצוא בעצמו את התשובות להתלבטויותיו. בחציה השני של התקופה, אתם זוכים ברוח גבית הנושבת אליכם מגזרת מזל דגים ומהדקת את יחסיכם הרומנטיים והעסקיים עם ילידי מזל זה.
אפריל-יוני: כיפת השמיים פוגשת את כוכבכם פלוטו מנהל רומן הרמוני עם הכוכבים מרקורי ונוגה ומעניק רוח גבית למערכות יחסים שנוצרו בשידוכים ובפגישות עיוורות. בכל הנוגע לקריירה שלכם, הרי שמתחיל להפציע אור בקצה המנהרה: יחד עם זאת, מותר לכם להתפשר על גובה התמורה. עיסוקים שהשקעתם בהם כסף ואנרגיה מתחילים להשמיע קולות מעודדים. זה הזמן להתמקד בחשבון הבנק שלכם. נצלו את האנרגיה להעמקתם של קשרים איכותיים, תוך התעלמות מהצעות הרפתקניות. פגישות רומנטיות המתחילות בחשדנות הדדית, הופכות למרנינות דווקא לקראת סופן. המשיכו לפקוח עין על מי שאינו מתבייש לדון ברגשותיו, אך שואף לשמור לעצמו אלטרנטיבות שאינן לרוחכם.
יולי-ספטמבר: כוכב נוגה יוצר היבט אסטרולוגי הרמוני עם פלוטו המייצג אתכם: התופעה מעודדת אתכם להישמר מפני שוברי לבבות ולסגור עניין עם מי שמסוגלים ורוצים להעניק לכם שלווה. שורות עליכם אנרגיות שמרניות של יסוד האדמה אשר גורם להתייחסות פרפקציוניסטית מצידכם כלפי עניין הזוגיות: השאיפה לשלמות היא תופעה חיובית בעיקרה, אך במקביל היא עלולה להוביל להחמצתן של הזדמנויות. הדברים מתחילים לזוז עם אדם שהיו לכם עימו אין ספור המראות ונפילות. עכשיו צריך לעבור מדיבורים למעשים.
אוקטובר-דצמבר: נראה כי צפויות אנרגיות חולמניות לכוכבכם פלוטו. התופעה הקוסמית מרעיפה עליכם יכולות אמנותיות אשר תבואנה לידי ביטוי אצל אלה מביניכם השואפים למצוא פורקן בעולם היצירה. אתם מרשים לאנשים לרמות אתכם בפרטים הקטנים, אך בסופו של יום אתם יוצאים מורווחים בגדול. אלה שאתם מנהלים איתם משא ומתן, אינם כה ממולחים כפי שנדמה להם. בכל הנוגע לקידום או להטבת תנאי העבודה הרי שאין מקום לשיחות שכנוע, וזאת כל עוד הצד השני יודע שאין לכם אלטרנטיבה. הסובבים אתכם מסתבכים בפרויקט אשר אילו הניחו לכם לטפל בו, יכולתם להוציאו אל דרך המלך. מצד שני, רק אם תסתייעו באדם שהם בוטחים בו, תוכלו לחלץ את הדברים מידיהם. אתם הולכים עם עצמכם עד הסוף, מה שצופן בחובו יחסים מהסוג שהייתם לוקחים איתכם אל אי בודד. זה הזמן להעניק דרור לדמיון הכי פרוע שלכם.

מזל קשת

דפי זהב-בודהה בדייט-ציור של אישה מחזיקה חץ וקשת (צילום: Shutterstock)
מזל קשת | צילום: Shutterstock

אתם נשלטים על ידי כוכב צדק (יופיטר) הקרוי על שמו של אל השמיים ומקרין עצמאות, חופש, מרחבים, ידע והשכלה. לכן, אתם נחשבים לטיפוסים פתוחים, נאורים, הרפתקניים, אוהבי חופש ושוחרי עצמאות. משכילים ולוקחי צ'אנסים.אתם מאהבים חמים, רומנטיים, נדיבים ופתוחים. אבל, לא ממש מתלהבים מהתחייבויות כובלות מדי.
ינואר-מרץ: בחציה הראשון של התקופה, כוכבכם יופיטר חולף על פני האנרגיות של כוכב נפטון: מדובר באנרגיות חלומיות עבור יוצרים, אמנים ורומנטיקנים. לפתע, אתם מוכנים להעמיד במבחן את אשר כה חששתם מפניו. נראה שהדברים מסתדרים לטובתכם גם בלי שתצטרכו לנקוף אצבע. בחציה השני של התקופה, נראה כי כוכבכם יופיטר ממשיך במעלליו הרומנטיים אך הפעם הוא משדר אליכם מגזרת שמיים בעלת אופי חולמני ומשתפך. מותר לכם לנצל את הקנאה כדי לגרום למישהו להתאהב בכם: מצד שני, זכרו את גבולותיכם ואל תמתחו את החבל.
אפריל-יוני: אנרגיה שובבה זורמת מכוכב חמה הישר אל כוכב יופיטר השולט בכם: התופעה חלומית עבור מי שמעדיפים מסעות וטיולים על פני הבית. מי שחושש מפניכם סבור שאתם גוזלים ממנו קרדיטים המגיעים לו: אם תשליכו לו עצם, תוכלו לזכות בכל הקופה. אתם מוצאים שפה משותפת עם אדם הנחשב למצליחן. אתם זורמים עם יופיטר אל תוככי גזרת שמיים המושפעת מיסוד האש: יש בתופעה כדי להצהיל את רוחם של הדיכאוניים שביניכם. דווקא תחושת השפע מולידה צורך במשטר של דיאטה, כלומר - זה הזמן להרהר ברעיונות הקשורים בתזונה נכונה. יחד עם זה, נראה כי תתקשו לפתוח מערכת יחסים חדשה, כל עוד אתם גוררים איתכם את זנבותיו של קשר קודם.
יולי-ספטמבר: יופיטר יוצר צמידות אסטרולוגית מדויקת עם אוראנוס, מה שמעלה בריבוע את יצר ההרפתקנות הטבוע בכם ממילא. אל תמהרו להיפטר מפריטים המשרתים אתכם מזה זמן רב: התחליפים שתמצאו לא מתקרבים לקרסוליהם של אלה הישנים. עדיף להזעיק בעל מקצוע כדי שיתקן וישפץ מאשר להסתכן בהימור על הלא נודע. אדם בעל השפעה רומז על כוונותיו לגביכם: ראו בזה מחמאה, אך אל תסכימו למצב לפיו אתם אמורים להשקיע, בעוד שהוא עצמו אינו מתחייב לתמורה כלשהי. בחציה השני של התקופה חוזר יופיטר כוכבכם לביקור בגזרת רקיע (מזל דגים) המשדרת יצריות, יצירתיות ואהבה. התופעה הקוסמית יוצרת חיבור נפלא ביניכם לבין המזלות דגים, סרטן ועקרב.
אוקטובר-דצמבר: קחו בחשבון כי לא כולם ניחנו בחוש הומור, מה שאומר שכדאי לכם לוודא כי חיציכם המושחזים פוגעים במטרות הנכונות. שעות הפנאי מאפשרות לכם להתמקד ברעיון שעשוי להפוך אתכם ליחידה כלכלית עצמאית. בחציה השני של התקופה, השמש מפנקת את גזרת מזל קשת ומכריזה על שרשרת של ימי הולדת. אכן, הסמיכות אל היום בו נולדתם, מעניקה לכם הזדמנות לסגור חשבון עם זיכרונות העבר ולפתוח דף חדש מול אופק צבוע בשלל גווני הקשת. טיפוסים עקומים ינסו לנצל זאת כדי לעורר גל של רכילויות. צפוי מזל גדול לכל המתרחש איתכם בתחום שבינו לבינה.

מזל גדי

מזל גדי (צילום: jupiter images)
מזל גדי | צילום: jupiter images

אתם נשלטים על ידי כוכב שבתאי המסמל שאפתנות, עוצמה, הישגיות, שמרנות, יציבות ונאמנות. לכן, על פי האסטרולוגיה אתם נחשבים לטיפוסים שאפתניים, קרייריסטיים, חכמים, מפוכחים, יציבים, הגיוניים, מעשיים ותכליתיים. אתם מאהבים רציניים, שקולים, עקביים ונאמנים הנמנעים מלהיכנס להרפתקאות רומנטיות שאין בהן תכלית.
ינואר-מרץ: בחציה הראשון של התקופה, כוכבכם שבתאי מתחיל מסע ממושך אל תוך חביון גזרת מזל מאזניים: התופעה הקוסמית תורמת לכם ים של אנרגיות בעלות אופי מגשר, מפייס, עדין, רגיש, קשוב ומתחשב. אתם סולדים מקשר לפיו הצד השני מעדיף אירועים תזזיים וסוערים. שינוי שתערכו יוביל אתכם למקומות בעלי ניחוח מכובד, תרבותי ואופנתי. אתם מושפעים ממהלכיו של כוכב פלוטו בגזרת מזלכם, מה שמזרים אליכם אנרגיה מיסטית בעלת תחושות של דז'ה-וו. אל תשכחו את הכלל הקובע כי היקום מעניק הצלחה והישגים למי שמאמין שהוא ראוי להם. צפויים גישושים ביניכם לבין מישהו שכבר זמן רב נמצא על הכוונת שלכם: תתפלאו, אבל גם הוא לא ממש אדיש כלפיכם.
אפריל-יוני: חמה ונוגה מזרימים נהר של אנרגיות אל גזרת מזלכם ומעודדים קשרים עם תרבויות זרות, כמו גם עם אנשים בעלי מנטליות שונה מזו שלכם. מישהו ינסה להפעיל שיטות פסיכולוגיות כדי להוריד אתכם מג'וב שהוא מעוניין בו: אל תפלו במלכודת הזו. צפויים לכם מזל והצלחה הודות ליכולתכם לדחות סיפוקים: ויכוח שיפרוץ בקרוב יוביל אל אושר גדול בעתיד הרחוק. בחציה השני של התקופה, כוכבכם שבתאי מושפע מאנרגיות בעלות אופי שנון, מפוכח וביקורתי. אין להתפלא אם יתברר כי אתם בוחנים את הדברים בפינצטה ונכנסים אל פינות שהיה כדאי לעגל. למישהו בסביבתכם יש קשרים עסקיים, שכדאי לכם לנצל לטובתכם.
יולי-ספטמבר: רבעון זה מייצג את תקופת הקיץ ונראה כי כוכב סטורן, השולט בכם, נכנס למערכת יחסים מרתקת עם כוכב מארס. הפעם מדובר בתופעה חיונית שעשויה לרפא תחלואי גוף ומפגעי עור. טיפוס תימהוני צד את תשומת ליבכם: גם אם האחרים מתעלמים ממנו, נראה כי יש לו מה להציע לכם. צפוי לקפוץ עליכם מעין יצר נדודים ואתם עשויים לחוש שאם לא תצאו לאיזושהי נסיעה משחררת, הרי שאתם עלולים להיתקע עם משקעים ועם תחושת החמצה. ממשיכים לזרום אליכם הדים של התפעלות שהם תוצאה ישירה של אירוע חשוב שנכחתם בו.
אוקטובר-דצמבר: רבעון זה מייצג את תקופת הסתיו והחורף ונראה כי הכוכבים מארס וונוס חולפים בבית ה-11 במפה האסטרולוגית שלכם ומעודדים אתכם לפעילויות התנדבותיות. כל שתעניקו עתה לאחרים יחזור אליכם כפל כפליים. הולך ונרקם קשר עם מישהו שאיש לא מבין מה מצאתם בו: הפעם כדאי לכם להקשיב לסובבים אתכם. אתם מארחים את הכוכבים מרקורי ומארס, מה שעשוי לתרום רבות לקידום יחסיכם עם ילידי המזלות תאומים (מרקורי) וטלה (מארס). קחו בחשבון כי מדובר בטיפוסים שנוהגים לפעול על פי תחושות לב. אתם סופגים אנרגיות ממדינות שמעבר לים: המתרחש בחו"ל מדגיש את חשיבותם של הישגיכם הקרייריסטיים. האנרגיה מעודדת קידום ושכר.

מזל דלי

מזל דלי (צילום: jupiter images)
מזל דלי | צילום: jupiter images

אתם נשלטים על ידי כוכב אוראנוס המאופיין במקוריות, תבונה, שנינות, אינטליגנציה גבוהה, חזון וברק. לכן, אתם נחשבים לטיפוסים מקוריים, מתוחכמים, מדהימים, יוצאי דופן, אינטליגנטיים, רוחניים ובעלי חוש הומור. אתם תשמחו להתנסות בפגישה עיוורת ותמיד תחפשו את הלא שגרתי: קליק מהמם במיוחד צפוי לכם עם האריות.
ינואר-מרץ: כוכבכם אוראנוס מתנהל בשלישון האחרון של גזרת מזל דגים ויונק מתוכה שלל של אנרגיות מהסוג הנסחף, היצרי והרומנטי. מי שאוהב אתכם באמת, יהיה חייב להשלים גם עם גחמותיכם. היזהרו בהצהרות היוצאות מפיכם בפגישה הראשונה. הגידו את שאתם מרגישים, ולא את מה שנדמה לכם שהצד השני רוצה לשמוע. בחציה השני של התקופה אתם נותרים עם כוכב נפטון מאותגר בתוך גזרת מזל דלי, מה שעלול לעורר אצלכם חרדות שאין להן אחיזה במציאות. חריצותכם ויעילותכם מהוות גורם מפתח בהצלחתכם הקרייריסטית, וזאת גם אם מנגד ניצבים מתחרים ראויים.
אפריל-יוני: אתם נכנסים אל ערוץ צוהל וחוגג הודות לאנרגיות הפורסות שטיח אדום לרגליכם ומאפשרות לכם תהילה של מנצחים. טיפוס קשוח שעד עתה לא ממש חייך אליכם, מתחיל להפשיר: את התועלת שתצמח לכם מן הקשר הזה תצטרכו לאכול במנות קטנות. זו תקופה טובה להפעלת הגוף ולהשרת קילוגרמים עודפים. אוראנוס זורם אל שטחה של גזרת מזל טלה ומעניק לכם אנרגיה חיוניות שלא מן העולם הזה, מה שמביא מזור ומרפא למחלימים שביניכם. אתם קוטפים את הפירות מיחסיכם הטובים עם אדם הנחשב לעובד ציבור, למרות שכלל לא התכוונתם ליהנות מהעדפה כלשהי. מישהו מתוודה שפתחתם בפניו עולם שלא היה מוכר לו. עכשיו השאלה היא מה הוא מוכן להעניק לכם בתמורה.
יולי-ספטמבר: רבעון זה מייצג את תקופת הקיץ ונראה כי כוכבכם אוראנוס מתענג על האנרגיות הממוזלות אשר כוכב יופיטר (כוכב של מזל) מרעיף עליו. יש בתופעה כדי להעניק לכם יתרון על פני מתחריכם. בראיונות עבודה ובפגישות עסקיות, כדאי לכם להפגין ביטחון ושאננות: הניחו לצד השני להבין שיש לכם עוד הצעות בקנה. זה הזמן להשקיע כסף ביצירות אמנות: מה שהיום נחשב לפחות ערך, עשוי להרקיע שחקים בעתיד. כוכבי שפע ופריון מרחפים עכשיו מעל הנתיב הרומנטי: אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, כדאי שתנצלו את התופעה לשידוכים ולהיכרויות.
אוקטובר-דצמבר: מאדים ונוגה קופצים לביקור בבית הקריירה שלכם וממטירים בשורות טובות על אלה מכם שלא חששו למצוא לעצמם נתיבים חדשים להתפתחות עצמית ולהגשמת שאיפות. אל תתאכזבו מדי אם תגלו שהיחסים שבינו לבינה הם לא ממש גן של שושנים: גל של התחדשות יעודד אתכם לוותר על קשרים שממילא מיצו את עצמם. באותה הזדמנות כדאי גם להיפטר מחפצים המעוררים בכם זיכרונות מהסוג המסוים ההוא.
בחציה השני של התקופה אתם מוצאים את בית החלומות שלכם מוצף באנרגיות של הכוכבים מארס ומרקורי: התופעה הקוסמית מדרבנת אתכם להימנע מהתנחלות על זרי התהילה, ולבסס את ניצחונותיכם בעזרת אנשים עתירי ניסיון. ממתינה לכם הזדמנות לסגור עניין עם אדם המשדר איתכם על גל אחד, אך יהיה עליו ללמוד כיצד לקבל ולהעניק אהבה. האנרגיות הממוזלות מעודדת יחסים הרמוניים עם בני זוג.

מזל דגים

דגי בורי (צילום: Belgin Karakurt, Istock)
מזל דגים | צילום: Belgin Karakurt, Istock

אתם נשלטים על ידי כוכב נפטון הקרוי על שמו של אל הים, ומקרין רגשנות, יצירתיות, מופנמות, דמיון ואהבה. לכן, אתם נחשבים לטיפוסים רומנטיים, רגשניים, אמנותיים, מופנמים, עדיני נפש, נסחפים ורגישים למצוקות הזולת. באהבה ובזוגיות אין עליכם: צפויים לכם קטעים רומנטיים מדהימים עם ילידי מזלות האדמה: שור, גדי ובתולה.
ינואר-מרץ: בחציה הראשון של התקופה, כוכבכם נפטון מושפע מן האנרגיות הנפלאות של כוכב יופיטר. אם חיפשתם לעצמכם תקופה עתירת מזל, נפלתם על עיתוי הולם. צפויות היכרויות מהירות וחולפות: אתם גולשים על גל חברתי חביב ונעים, אך גם כזה שאינו מותיר מזכרות כלשהן. ג'ובים שאתם מקבלים על עצמכם לפרק זמן קצר, עשויים להפוך לסיפור הצלחה. אל תהססו להשתחל לתוכם גם אם הם נוספים על תפקידכם. בחציה השני של התקופה אתם מארחים את השמש הניבטת אל כדור הארץ על רקע גזרת מזלכם וכאילו פורשת שטיח אדום לרגלי אלה מכם המשתוקקים לכבוד ותהילה. צפויה לכם פריצה גדולה בנתיב הקריירה: במקביל, נראה שהסיפור הזה לא יעבור לכם בשלום מצד אנשים שהתרגלו לראות בכם לוזרים. הסובבים אתכם שואבים הנאה אישית מתחום שאתם עוסקים בו, וזאת גם אם בעבר הם ניסו לרפות את ידיכם.
אפריל-יוני: הצלחה כבירה צפויה אצל קרובי משפחה או אצל אנשים שליבכם הולך אחריהם. התחום הרומנטי צופן קשרים בוסריים. קופידון משגר את חיציו אל אדם אשר עד כה היה ביניכם קשר רופף: המוכנות קיימת אך אתם תצטרכו ליצור את ההזדמנות. צפויות התייעצויות עם מישהו שאתם סומכים עליו: נראה כי התחום האישי הגיע למצב לפיו כדאי לכם להתחבר עם שיקול דעתו של אדם הגיוני.
יולי-ספטמבר: רבעון זה מייצג את תקופת הקיץ ונראה כי כוכבכם נפטון מתעמת בהיבט מאתגר עם כוכב נוגה המייצג אהבה וזוגיות: אם אתם יודעים מה טוב עבורכם, אל תמתחו את החבל. זה הזמן שלכם לגרום לצד השני לראות את הדברים מנקודת המבט שלכם. במקביל, אל תמהרו להתרשם מאדם שמבין לליבכם טוב יותר מאשר בן הזוג הרשמי, נראה שהוא לא יעמוד לצידכם כאשר תזדקקו לו. אתם קולטים מפלים של אנרגיה חיונית הזורמת אליכם מכוכב מאדים: התופעה הקוסמית לוקחת את גופכם אל הקצה ומאפשרת גם למבוגרים שביניכם לחדש את נעוריהם. אתם נוקטים גישה עדינה מדי בכל הנוגע לכיבוד זכויותיכם: נראה שאתם חוששים למתוח את החבל עם אלה שחייבים לכם. אהבה שתעניקו תחזור אליכם בגדול: התחום שבינו לבינה אינו צריך להיות מושפע משליטה עצמית, אלא מנתינה.
אוקטובר-דצמבר: נראה כי אתם מתענגים על האנרגיות המוטרפות של כוכב אוראנוס, כשהן מהולות ברסיסי מזל הזולגים מכוכב יופיטר. אל תרגישו שמשהו לא בסדר איתכם כאשר תסכימו להצעות שבעבר נרתעתם מהן: אם תצליחו להתעלם ממה חושבים האחרים, תוכלו להזניק לשמיים את חייכם הרומנטיים. אתם פונים אל אנשים שיחסיכם עימם הם לא מי יודע מה, אבל נראה שדווקא הם מסוגלים להבין לליבכם. האנרגיות הקוסמיות מעודדות אתכם לבצע פעולות התנדבות למען הזולת. צפויים ויכוחים חשובים בענייני דת ופוליטיקה.

>> לתחזית אהבה, טארוט, העצמה וספיישל מיוחד לחצו כאן
>> רוצה לדעת עוד על עצמך?
>> קבלת טיפים לחיים טובים: