יוסי בובליל (תמונת AVI: האחות הקטנה של האח הגדול)
בובליל. חושש | תמונת AVI: האחות הקטנה של האח הגדול
יוסי בובליל: מזל בתולה
יוסי משוכנע כי מישהו אחר גונב לו את ההצגה. הוא מחולל סביבו אווירה של חשדנות וחוסר אמון כדי לנסות ולראות לאן יוביל המצב החדש. עם זאת, צפוי לו ניצחון גדול. כדאי לו להעמיד את עצמו להדחה ולהמתין לתחינות שיישאר, לפרגן לשפרה ולא לחשוש למעמדו בבית.

לאון שניידרובסקי: מזל אריה
ללאון נדמה שהכל בסדר אך מתחת לפני השטח חודרות אנרגיות שליליות שלא עושות לו טוב. הוא נקרע מגעגועים לבית ולמשפחה ומרחף בעולם של אשליות. הוא חייב לשחק אותה חביב ומקסים ולא להתבכיין.

עינב בובליל: מזל תאומים
עינב המקובלת מרגישה דחויה. הדברים לא הולכים בדיוק כפי שהיא רוצה והיא צפויה להתאכזב. ייתכנו פעולות לא לגמרי טהורות. לטובתה כדאי לה לנסות לרכוש מיומנויות שאין לה ולחשוב פחות על הפרס הגדול.

צבר גדיש: מזל טלה
אנרגיות חושניות מציפות את נפשו והוא צפוי לחלוק אותן. צפויה לו תחרות קשה מול יריבים קשוחים. הוא מנסה לשמור על שלווה כלפי חוץ אך הסובבים אותו מבחינים כי ליבו נשבר. רצוי לצבר להמשיך לנהוג באיפוק ולא לרחם על עצמו.

שפרה קורנפלד: מזל קשת
שפרה מנסה לרקוד על שתי חתונות אבל נכשלת. היא מתחכמת ומצליחה להוביל משימה בלתי אפשרית. הרהורי בגידה וכפירה חולפים במוחה אך היא עוצרת עצמה ברגע האחרון. כדאי לה להקדיש זמן לחשבון נפש ולהפסיק לחשוב שהניצחון מונח בכיסה.

אינה ברוורמן (וידאו WMV: צילום מסך)
ברוורמן. משחקת אותה | וידאו WMV: צילום מסך
אינה ברוורמן: מזל טלה
אינה מנסה לשחק את הילדה הטובה והתמימה, אך נופלת ברשתו של מישהו שליבו כבול אל מישהי אחרת. היא עשויה לתקוע טריז בינו לבינה ולפגוע בפופולריות שלה בקרב דיירי הבית. מומלץ לאינה להמר על שני גברים במקביל ולהימנע מליפול במלכודת האהבה.

איתי זיו: מזל תאומים
איתי תקוע במה שחושבים עליו. הוא מבולבל, חושש להתחיל קשר חדש ופוזל לצדדים כדי להשתכנע שהוא בסדר. מומלץ לו להיות ממוקד וענייני ולא לנסות לנחש את אשר צופן המחר. הוא עשוי לזכות בעצתו של אדם חכם. 

רנין בולוס: מזל בתולה
רנין שקועה בסערת רגשות. היא שקועה בגעגועיה אל הגבר של חייה, אבל הקטע הזה מתחיל לאבד גובה. גם הפופולריות שלה נפגמת. רצוי להקרין קצת יותר חושניות ולזרום עם מחשבות אסורות. כדאי להפסיק להקרין חוסר שביעות רצון.

יוני וינקל: מזל סרטן
גם אם כלפי חוץ הוא משדר עסקים כרגיל, יוני מודאג. הוא פוזל למצלמה ועושה את מה שנדמה לו שמצפים ממנו. קרבות עושים לו טוב, לכן מומלץ לו לחפש עמית ראוי בקרב הגברים שבחבורה.

חגית רונן מימון: מזל מאזניים
חגית לא שלמה עם עצמה. היא לא אוהבת את הסיטואציה אליה נקלעה אך הפרס הגדול קוסם לה. הסובבים אותה טובים אליה יותר מכפי שמגיע לה. אהבה חדשה מפחידה אותה והיא נלחמת ברגשותיה. רצוי לחגית לקחת אוויר, לבקש לעזוב ולהגיד שכל הסיפור הזה נולד בטעות.

שחר בן דוד: מזל דלי
שחר עדיין מגשש ומחפש את מקומו. לקראת סוף השבוע קורה משהו שמקפיץ אותו למעלה. אנרגיות מיניות חודרות אל מחשבותיו ומשחק אהבה מתחיל. רמזים עסיסיים מתעופפים באוויר. הוא פוחד אבל זורם עם הלב. רצוי לשחר לפתוח את הלב ולא לחפש את ההיגיון בכל דבר.