ילידי חודש ינואר

אין תמונה
בקרוב תקבלו הזדמנות מקצועית. ג'ולייטה, ילידת ינואר

העייפות שלכם מתחילה להתפוגג והכריזמה שלכם שוב פעילה. אנשים שדחו את רעיונותיכם יהיו לפתע קשובים ויפתיעו אתכם בשיתוף הפעולה שלהם. בזוגיות יש שוב תחושה שהדברים עומדים למבחן, עליכם ללמוד לשתף את בני הזוג בתחושותיכם, זה יסייע לכם להדוף את תחושת הבדידות שתוקפת אתכם לאחרונה. הצורך שלכם לעשות משהו חדש ייאלץ להמתין עוד מספר שבועות בודדים, אז תקבלו הזדמנות מקצועית לה חיכיתם זמן ארוך. לרווקים שביניכם, אני ממליצה לעשות פעולות שיקדמו ויניעו הזדמנויות לזוגיות.

ילידי חודש פברואר

סף הרגישות שלכם מגיע החודש לשיאים חדשים, וגורר עימו תנועות חדות במצב הרוח. עליכם ללמוד להתבונן על חצי הכוס המלאה, ולערוך רשימה של הישגים בחייכם, זה יסייע לכם להתחזק. בעבודה יש תחושה שמתנהלים דברים מתחת לפני השטח, ללא ידיעתכם. יש אמת בתחושה זו אך הדברים אינם קיצוניים כפי שנראה לכם כעת. חשוב שתדעו כי מעריכים אתכם מאוד ברמה מקצועית. מבחינה כלכלית מתחולל שינוי חיובי שמסיר דאגות רבות עימן התמודדתם לאחרונה.

ילידי חודש מרץ

החיוך הרחב שלכם חוזר למקומו, ומעטר את הפנים שלכם בחן. למרות העייפות המצטברת אתם מרגישים כיצד היצירתיות והקסם שלכם שוב פעילים, ומשפיעים על כל מי שסביבכם. הזדמנויות חדשות ומרגשות נפתחות לפניכם ללא הכנה מוקדמת. חוויה הקשורה לעולם המוסיקה תיגע בתקופה זו בחייכם ותשאיר אחריה משמעות עמוקה לאורך זמן. האינטואיציה שלכם חזקה מהרגיל, נסו להתחבר לקול הפנימי שלכם. בזוגיות זאת תקופה של עבודה שתישא בהמשך פירות ברכה.

ילידי חודש אפריל

גל גדות, ינואר 2012 (צילום: עודד קרני)
אתם דורשים מעצמכם מעל ומעבר ליכולות שלכם. גל גדות, ילידת אפריל | צילום: עודד קרני

תהליך ארוך ומתיש שניהלתם בחודשים האחרונים מגיע לסיומו בבשורות טובות ולשביעות רצונכם. נסו להרפות ולנהוג יותר בקלילות. הקדישו זמן למנוחה ולחיזוק, ותנו לחברים קרובים ולבני משפחה את המקום לחזק אתכם. אתם דורשים מעצמכם מעל ומעבר ליכולות שלכם. יש לכם תחושה כי אתם מתנהלים באיטיות, מול הקצב שמכתיבים לכם החיים. הביקורת העצמית שלכם, אינה מועילה להתקדמות, להיפך: היא פוגעת במוטיבציה ובקצב שלכם. זה זמן נפלא לשקול רכישה או שדרוג בתחום הנדל"ן, התחילו לאסוף מידע, החלק המעשי יגיע בחודשים הקרובים.

ילידי חודש מאי

זה הזמן לצאת לחופשה, להתחזק ולהפיג את המתח שליווה אתכם בחודשים האחרונים. חבר קרוב יזדקק לעזרה שלכם, סייעו לו במידת היכולת, ואל תיקחו על עצמכם התחייבויות שלא תוכלו לקיים. בתחום הזוגי עליכם לנסות לבנות גשר לדיאלוג, ללמוד להקשיב בנחת לפני שמשיבים. לרווקים שביניכם אני ממליצה לוותר על קשרים שאינם מתקדמים לשום מקום, ולפנות מקום לקשר חדש ומרגש. מבחינה כלכלית יש עדין חוסר ודאות, המתינו לפחות עוד חודש וחצי עם התחייבויות גדולות חדשות.

ילידי חודש יוני

מעשה טוב שעשיתם למען אדם קרוב מבלי לצפות לתמורה, מזכה אתכם בנקודות זכות גדולות. כעת שאתם נמצאים בפרשת דרכים, יפעל למענכם אותו גורם בשמחה, ויפעיל קשרים חשובים שלו לטובתכם. הצעה מקצועית חדשה לשיתוף פעולה תביא עימה משב רוח רענן לחייכם. אל תעשו צעדים חפוזים, אם תבנו בתבונה ובהדרגה, תוכלו ליהנות מעשייה חדשה ויצירתית שתביא בהמשך גם לברכה בפרנסה. זה הזמן לערוך שינויים מיטיבים בבית, לשפץ או רק לחדש, סביבה אסטטית תמיד גורמת לכם לחייך.

ילידי חודש יולי

בזמן שסביב יום ההולדת שלכם אתם חשים בירידת מתח, וחוטאים בביקורת עצמית מזיקה. אתם משיבים לסובבים אתכם לאינספור שאלות עמוקות ואילו לעצמכם אינכם מסוגלים להשיב אפילו על שאלות פשוטות. זה הזמן להיות קשובים לרצונות העצמיים שלכם ולתת דרור לרעיונות שהגיתם לפני זמן רב. היצירתיות שלכם במיטבה, אם תשכילו לשמור על הרעיונות הנפלאים שעולים בתקופה זו בליבכם, תוכלו בעתיד לקצור מהם פרנסה בברכה. נסו להימנע מלהביע את עמדתכם בויכוח של אנשים קרובים הסובבים אתכם, ההתמודדות שלהם זה מול זה תיישר את ההדורים ביניהם גם ללא התערבותכם.

ילידי חודש אוגוסט

יום ההולדת שלכם מתקרב ומביא עימו, כמו בכל שנה, תחושה של כבדות ועייפות. אל תתנו לזה להחליש אתכם. חשוב להמשיך להשקיע במלוא המרץ בפרויקטים עליהם עמלתם בתקופה האחרונה. זכרו כי אתם נמצאים בתקופה של צמיחה מקצועית. האור כבר מבצבץ בקצה המנהרה. מבחינה חברתית, למרות שאתם עושים מאמצים, עוטפת אתכם תחושה של בדידות, געגוע ישן לחבר ותיק צף ועולה מחדש. שיחת טלפון תביא עימה מזור רגשי וכוח. מבחינה רומנטית לרווקים שביניכם, זהו זמן נפלא להיכרויות חדשות. נסו לשדר אופטימיות כאשר אתם צועדים לבנייה של קשר חדש.

ילידי חודש ספטמבר

שורה של ההישגים מקצועיים מרשימים נזקפת לזכותם, אך אתם שקועים כל כולכם בבנייה חדשה, ולא עוצרים לרגע ליהנות מהדברים שכבר כבשתם. מצד אחד אתם צוברים עומק וניסיון בדרככם, ומאידך התלבטות קטנה נראית בעינכם כמו צל גדול ומאיים. אתם מצויים בפרשת דרכים משמעותית, יש להפסיק להסס, לתת ללב שלכם להחליט וללכת עם ההחלטה עד הסוף. בזוגיות יש רגעים רבים של נחת, דיאלוג פתוח והבנה. נצלו את המגמה הזו גם הלאה. נסיעה מרגשת לנופש עומדת בפתח, נצלו את הזמן להטעין סוללות וליהנות.

ילידי חודש אוקטובר

עומס גדול מונח על הכתפיים שלכם, ואתם מנהלים הכול ביד רמה. יש תחושה שדווקא בעתות של לחץ, אתם מצליחים להפיק את מיטב הפוטנציאל שלכם. אתם מתכנסים מעט פנימה, משתפים פחות, והקרובים אליכם מתלוננים על ריחוק מצידכם. בתקופה הקרובה יש לשמור על אזור הגב, להימנע מנשיאת משקל כבד ולהקפיד על מנוחה. בזוגיות אתם משקיעים פחות אנרגיה מבדרך כלל, לרווקים שביניכם זה בדיוק הזמן להיכרויות חדשות, נסו להתעלות מעל לתחושת הכבדות, ולבחון את כל האפשרויות עד תומן.

ילידי חודש נובמבר

פגישה אקראית שלכם עם אדם חדש, מקדמת נושא מרכזי עליו אתם עמלים בתקופה האחרונה. זהו חיבור מלא ברכה שמתחבר לחייכם כמו בפאזל גדול. נסו להיות קשובים ולהפנים את המסר שמביאה עימה ההזדמנות. תקלות במבנה המגורים מעסיקות אתכם החודש ויוצרות הוצאות בלתי צפויות, נסו לא לצאת מאיזון, ולפתור את הבעיות בצורה יסודית. הישג של אחד מבני המשפחה יביא עימו מנה הגונה של נחת, נסו לתת לזה מקום של פרגון והתרגשות. בבית אתם רגועים יותר וזה ניכר מאוד, האווירה רגועה יותר, וכולם חשים בשינוי המיטיב.

ילידי חודש דצמבר

הכריזמה שלכם במיטבה, ומבחינה חברתית אתם מוקפים בהערכה מצד גורמים רבים. בצד המעשי לעומת זאת לא תמיד אתם מצליחים לרתום את הרעיונות לעשייה. החודש יש נטייה להוצאות גדולות, ומומלץ להיות בבקרה ובשליטה במידת האפשר על מנת לשמור על איזון. מבחינה זוגית זהו זמן של בניה, גם במערכות יחסים ותיקות. לרווקים שביניכם אני ממליצה לפעול באופן חיובי לבדוק ולשקול את כל ההצעות שיתקבלו, יש לכם נטייה לשלול על הסף, והפעם עלול לעמוד על הפרק משהו איכותי וטוב.

לי פלא-זינגר היא נומרולוגית בכירה ומומחית בנומרולוגיה יהודית

>> עוד נומרולוגיה: איזה מקצוע יתאים לכם?
>> תחזית אסטרולוגית שבועית