לוח שנה עם עט (צילום: Nigel Carse, Istock)
איזה מספר אתם קיבלתם? | צילום: Nigel Carse, Istock
נומרולוגיה היא המדע, הפילוסופיה והפסיכולוגיה של המספרים. זו תורה עתיקה שיכולה לסייע לאדם להבין את מה שהתרחש בחייו בעבר, ולסייע לו לחזות את העתיד. כבר בעת העתיקה שימשה תורת המספרים כלי בידי אנשי רוח ומהנדסים שניסו להבין את העולם ואת אופי האדם. הם גילו כי בתאריך הלידה צפונים תהליכים גורליים שצפויים לאדם, והתהוות אופיו.

ומה אומרים המספרים על השנה הצפויה לכם? הנומרולוגים המומחים של אלטרנטיבלי חישבו, וביחד עם תיקשור אנרגטי עלו בגורל מספרי הקארמה השנתיים של כל מזל ומזל.

טלה: שנה אישית 69 (6 לאחר צמצום נומרולוגי)

על פי התחזית הנומרולוגית צפויה לכם שנה עתירת מזל, הצלחה וברכה. אתם הולכים על כל הקופה, וזוכים בגדול. מתחריכם ויריביכם ייצאו מפניכם כאשר ידם על התחתונה. צפויים לכם רווחים כספיים אשר ינחתו עליכם במפתיע, ובשורות טובות מקרובי משפחה. כמו כן, צפויות לכם זכיות בהגרלות והימורים. רבים ישתוקקו להיכנס איתכם לשותפויות, וזאת כדי שגם הם יוכלו לתפוס לעצמם איזו "עצם" ממזלכם הטוב. סוף סוף יש לכם צ'אנס לשחק אותה בגדול. אם תשכימו בבקרים ותאמרו לעצמכם שאתם פשוט גדולים מהחיים, הרי שכך יהיה.

שור: שנה אישית 44 (8 לאחר צמצום נומרולוגי)

צפויה לכם שנה בעלת אופי מקורי, ייחודי, מסקרן, מספק, מסתורי ויוצא דופן. אתם תחושו השנה כיצד המצברים המנטליים שלכם נטענים באנרגיה מהסוג החושני, אך בד בבד גם בכוחות מיסטיים. הצלחה מדהימה צפויה לאלה מכם המוכנים להקדיש מזמנם למען הגשמת מטרות בעלות חזון ואידיאלים. הסובבים אתכם וכך גם זרים, יראו בכם מורי דרך. זו תקופה של פריחה עבור היוצרים והאמנים שביניכם. זה הזמן לשלוף את יצירותיכם מן המגירה, כדי להפיק מהן רווח כספי. אם שקלתם להצטרף אל קבוצה בעוסקת בחקר הנסתר, זה העיתוי הנכון לכך. במקביל, צפויה מרדנות מסויימת שממילא אתם רגילים לה.

תאומים: שנה אישית 36 (9 לאחר צמצום נומרולוגי)

צפויה לכם שנה כייפית המאפשרת לכם לעשות את הבלתי יאומן, ולכאורה, גם את מה שנדמה כבלתי אפשרי. הכוחות הקוסמיים מצמידים אליכם הדרכה רוחנית הניזונה מעולמות נשגבים. זו תקופה מדהימה עבור אלה מכם העוסקים בריפוי רוחני כגון הילינג או פנג-שוואיי. את עיקר הצלחותיכם תקצרו בתחומים בהם אתם פועלים למען הזולת ושלא למטרות רווח. המזל הטוב מורעף על אלה מכם המניחים ל"מלאך השומר" שלהם (המדריך הרוחני) לכוונם בכל אורחות חייהם. גם המופנמים והמתבודדים שביניכם, יחושו כיצד הם מתמלאים בכוחות אנרגטיים.

סרטן: שנה אישית 29 (2 לאחר צמצום נומרולוגי)

צפויה לכם שנה סוערת, סוחפת ואנרגטית. המזל הטוב ילווה את החלטותיכם ואת צעדיכם (בעיקר בתחום שבינו לבינה) המתבצעים על בסיס ספונטאני, מה שאומר שלא ממש מומלצים תכנונים כבדי ראש או כאלה הקשורים בהשקעות כספיות לטווח הרחוק. זו תקופה חלומית להפעלה אינטנסיבית של הגוף, כגון ג'וגינג, אירובי או מחול, אבל  הכי כדאי זה ללכת למכון כושר שיוכל לפרוק אתכם מעודפי אנרגיה. התקופה טובה במיוחד עבור הטיפוסים הפייטרים שביניכם. זה הזמן להגשים את עצמכם בסגנון של "כאן ועכשיו" מבלי לפנטז על המחר. אתם צפויים להיות מוצפים באנרגיה עליזה ואופטימית.

אריה: שנה אישית 22 (4 לאחר צמצום נומרולוגי)

צפויה לכם שנה ויטאלית, חושנית ומענגת. המזל משחק לאלה מכם שאינם חוששים ללכת עם עצמם עד הסוף. הפרשיות הרומנטיות תהיינה עסיסיות מתמיד. צפויות חוויות והתנסויות שעד כה חשקתם בהן, אך פחדתם לממש. אתם תהיו מושכים, מגנטיים ומצודדים מתמיד. בני המין השני יתקשו לעמוד בקסמכם. אלת המזל מעניקה מהשפע שלה לאלה מכם העוסקים בגלגול כספים, בורסה וביטוח. צפויה שנה מהממת לפוסעים בנתיבי תורת הנפש כמו פסיכולוגיה וקרימינולוגיה.

בתולה: שנה אישית 47 (2 לאחר צמצום נומרולוגי)

רולטה (צילום: mbbirdy, Istock)
לטלאים כדאי להשתתף בהגרלות השנה | צילום: mbbirdy, Istock
על פי התחזית הנומרולוגית צפויה שנה מדהימה לרוחניים שביניכם, כמו גם לאלה הרוצים להתחבר עם עולם הרוח. תהיה בה אווירה של קדושה שמרחפת על מסלול חייכם. מזל אדיר צפוי למתרגלים מדיטציה, יוגה או עוסקים ברזי עולם הקבלה. מסלול ההצלחה מתחיל מן הקודש ונמשך אל חיי החולין. זה הזמן לעצור ולמנות את אשר השגתם עד כה, מעין ספירת מלאי, מתוך כוונה להיערך טוב יותר לקראת השנים הבאות. צפויות לכם פגישות עם אנשים היכולים להעשיר את עולמכם הפנימי. פרשיות רומנטיות תתנהלנה באווירה מהורהרת ואפלטונית קמעה. הזמן אותו תקדישו לחלק הרוחני של נפשכם, יכניס לכם ריבית גדולה בשנים הבאות.

מאזניים: שנה אישית 33 (6 לאחר צמצום נומרולוגי)

צפויה לכם שנה הרמונית, רגועה, שלווה ונעימה. המזל מאיר פניו לאלה מכם המחוברים עם עולם הדמיון וההשראה. המוזות תשמענה את קולן. הרומנטיקה שלכם תהיה מלווה באנרגיה חושנית, אך אל לכם לפרוץ את המסגרת. את ההחלטות הממש חשובות של חייכם, כדאי לדחות לפעם אחרת. ההופעה והמראה שלכם ישתפרו פלאים. צפויות הצלחות מסחררות לאלה מכם העוסקים באופנה וקוסמטיקה. המזל מורעף על כל מי שעוסק בייעוץ, פישור וגישור. זו שנה מדהימה לצבירת נכסים ולעיסוק בנדל"ן. תקופה ברוכה לחקלאים שביניכם.

עקרב: שנה אישית 51 (6 לאחר צמצום נומרולוגי)

על פי התחזית הנומרולוגית צפויה שנה מקסימה, זורמת ותקשורתית. דברים שיתגלגלו מאליהם, יביאו לכם מזל גדול. צפויה ניידות רבה, תנועה, זרימה והמראה אל מחוזות לא צפויים. התנהגות קלילה ושובבה תזכה אתכם בפירות עסיסיים. צפוי מזל מדהים לאנשי התקשורת שביניכם, כמו גם לאלה העוסקים בפרסום ובשיווק. מילות הקסם הן יחסי ציבור. מאזן הבנק ישתפר פלאים אצל אלה מכם העוסקים במסחר. הקשרים הרומנטיים צפויים להתנהל באווירה קלילה שאינה תלויה בדבר, כלומר - אין התחייבויות. זהו עיתוי נפלא להשתלמויות קצרות, סדנאות וחוגים. צפויים ניצחונות בכל סוגי המשא ומתן.

קשת: שנה אישית 21 (3 לאחר צמצום נומרולוגי)

צפויה לכם שנה בעלת אנרגיה שאפתנית, יציבה, עקבית ומצליחנית. זה הזמן לארגן את חיי האהבה שלכם ולהוביל אותם אל מתחת החופה או לחילופין, להשקיע אנרגיות טובות בבן הזוג הקבוע. הימנעו מהרפתקאות. אלת המזל תעניק מטובה לכל מה שמדיף ניחוח של רצינות ונטילת אחריות. חוזים רשמיים יביאו לכם הישגים קרייריסטיים. זה הזמן לממש ציפיות לקידום ולתוספת שכר, כמו גם הטבות במקום העבודה. אל תהססו להסתייע באנשי שררה, כמו גם באלה שחייבים לכם הכרת-תודה. בהתלבטויות בין ההיגיון לבין הרגש, יש להעניק עדיפות להיגיון. זהו עיתוי חלומי לאלה מכם העוסקים בכלכלה או במנהל עסקים.

גדי: שנה אישית 24 (6 לאחר צמצום נומרולוגי)

זוג במיטה צוחקים (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
לאריות צפויות הרפתקאות רומנטיות | צילום: אימג'בנק / Thinkstock
צפויה לכם שנה תוססת ומרשימה. אלת-המזל מרעיפה עליכם שפע, בריאות ופריון. הדברים פשוט יצליחו לכם מבלי להתאמץ. מה שאתם מכנים כצירוף מקרים, הוא בעצם תוצאת השפעתו של המספר 6 בחייכם. בתקופה זו יש להרבות בהרפתקאות בכל תחומי החיים. כשהמזל מקיש בדלת, השתדלו להיות בבית. צפויה הצלחה מסחררת לכל האמנים והיוצרים שביניכם. האנרגיה הטובה תשפיע גם על אלה שאתם חפצים ביקרם. עניינים הקשורים להתרחשויות שמעבר לים, יזכו לתנופה שלא פיללתם לה. זהו עיתוי מדהים עבור המתחילים בלימודים אקדמאיים, בעיקר בענייני חוק ומשפט.

דלי: שנה אישית 11 (2 לאחר צמצום נומרולוגי)

על פי התחזית הנומרולוגית זו שנה טובה להשקעה אינטנסיבית בבית, במשפחה, ביקרים לליבכם, או לחילופין בהקמת קן משפחתי חם, נעים ומפנק. הניחו לאחרים את הגה השלטון, ואילו אתם עצמכם כדאי שתעדיפו את הנתיבים האישיים, הרגשניים והאינטימיים. אם שקלתם להביא ילד לעולם, זה הזמן שלכם לעבור מתכנון אל ביצוע. הטו אוזן למוצא פיהן של דמויות נשיות דומיננטיות  בחייכם, וזאת משום שדבריהן ישפיעו לטובה על מזלכם הטוב. השקעות פיננסיות יניבו תשואה יפה, אך אל לכם לסכן אותן באפיקים הרפתקניים. זהו עיתוי מדהים לאלה מכם העוסקים בבנקאות או מלונאות.

דגים: שנה אישית 12 (3 לאחר צמצום נומרולוגי)

זו תקופה חלומית ונפלאה בה אינכם צריכים לחשוש לבטא את צפונות ליבכם בדרך הנחרצת והדרמטית ביותר. צפויות לכם התחלות פורצות חומות בכל תחומי החיים, והכל לטובה. טוב תעשו אם תשקיעו במראה, בהופעה החיצונית, בשדרוג התדמית ובבגדים. לכו על זה בגדול, אל תקמצו. הסירו מלבכם כל דאגה הקשורה בפיננסים, יש מי שמשגיח עליכם ופוקח עין. צפוי להשתפר פלאים הדימוי העצמי שיש לכם אודות עצמכם. אתם תהיו אור ומופת לאחרים. זה הזמן לאחוז במושכות המנהיגות ולהוביל את העדר. זהו עיתוי מדהים לעוסקים בעולם הבמה, כמו גם בעבודה הדורשת ייצוגיות.

>> מה מצפה לכם בתחום הזוגיות, הכסף והבריאות? כנסו לתחזית האסטרולוגית

>> ומי חוזה רעידת אדמה בישראל ב-2013?

רוצים לדעת עוד? כנסו לאתר היועצים של אלטרנטיבלי, שם תוכלו להתייעץ עם מיסטיקנים מפורסמים, אסטרולוגים, קוראות בטארוט ועוד

עוד אסטרולוגיה באלטרנטיבלי:
>> טיפים להצלחה. בחינם
>> אוהבים אסטרולוגיה? לחצו כאן
>> יש לך אייפון? לחץ להורדת אפליקציית אלטרנטיבלי בחינם