משפחה מאושרת (צילום: Monkey Business Images, Istock)
אוהבים את המסגרת המשפחתית (אילוסטרציה) | צילום: Monkey Business Images, Istock
רוצים להכיר אדם טוב יותר? שאלו אותו באיזה יום הוא נולד. יום הלידה הינו פרמטר חשוב במפה הנומרולוגית שלנו, ומהווה בסיס לתכונות ויכולות שניתן לפתח. היכרות עם תכונות אלו מאפשרת לנו לממש את עצמנו טוב יותר, לדעת במה אנחנו טובים יותר ופחות, ולהשתמש בתכונות שלנו על מנת להגיע להגשמה עצמית. הפעם נתמקד באנשים שנולדו ב-4 בחודש.

אנשי עקרונות

המספר ארבע מעניק לאדם את החיפוש המתמיד אחר יציבות, צורך ב"תעודות ביטוח", גישה ביקורתית, חוש אסתטי מפותח, חיפוש אחר מסגרות לחיים והרבה אחריות. קיימת גם נטייה לחפש את הצדק שבדברים ולהיצמד לחוקים של המסגרות אליהן האדם משתייך, ובהיעדר מסגרות -להשתמש בעקרונות על מנת לפרוץ גבולות. פעמים רבות הם יחוו שיעורים המלמדים אותם להתמודד עם שינויים פתאומיים ולהכיר בכך שהחיים אינם צפויים כמו שינויים בקריירה, משפחה ושינויים במסגרות הנתפסות בעיניהם כתומכות.

יחסים: חיפוש אחר יציבות

ילידי ה-4 לחודש מחפשים מערכות יחסים יציבות. הם שמים דגש על יושרה ונאמנות, ומתקשים לקבל שינויים במסגרת המשפחתית. עליהם להיזהר מביקורתיות יתר בכל הקשור לבחירת מערכות יחסים וכלפי מערכות יחסים קיימות. דמויות גבריות מאוד משפיעות עליהם ועל התפתחותם. ילידי ה-4 לחודש נותנים מכל הלב לסובבים אותם ולעיתים גם נוטים לרכושנות ומעניינים לרצות אנשים על מנת לשמור על מסגרות. עליהם לעבוד על גמישות לצד הצורך ביציבות. המספר ארבע מעניק לאדם אחריות רבה לסביבתו ולחבריו, אך פעמים רבות גם אכזבות רבות וניתוקים בגלל שאינו חווה את אותו היחס בחזרה.

קריירה: יורדים לפרטים הקטנים

ילידי ה-4 בחודש חשים צורך להשתלב במסגרות כדי לחוות יציבות גם בהיבט הכלכלי. הם אוהבים לרדת לפרטים הקטנים, שואפים לחוק וסדר ודיוק, יש להם יכולות ארגוניות ברמה גבוהה, ומאוד נאמנים וביקורתיים. כל אלו מאפשרים להם להיות טובים במקצועות שונים בצבא ובמשטרה, עיסוקים הקשורים בחוק, פעילות בתחום הבקרה בתוך ארגונים, ארגון והפקה, רפואה (פעמים רבות בתחום הלב ומערכת השלד), ייעוץ נדל"ן, אדריכלות, הנדסה, ייעוץ פיננסי, בנקאות, ביטוח וראיית חשבון.

עוד בערוץ הרוח:

דניאל, אושר ויהב: אלו שמות כדאי להחליף?
איך חודש הלידה משפיע על התינוק?

להורוסקופ השבועי שלכם

ילדות: צריכים מסגרות

ילידי ה-4 לחודש מחפשים יציבות בחיים מגיל צעיר. הם מעניקים חשיבות רבה לאווירה משפחתית ולתא המשפחתי. בהיעדר מסגרות מסודרות עלולים להיות סגורים מבחינה רגשית. קיימת אצלם נטייה לביקורתיות מוגזמת כלפי הסביבה ואף מרדנות. פעמים רבות חווים משקעים עם דמויות זכריות בילדות.

כסף: חסכנים

ילידי ה-4 לחודש רואים בחומר בסיס חשוב ליצירת חיים יציבים. הם משיגים איזון כלכלי דרך עבודה קשה וחריצות, יודעים לחסוך ולתכנן את עצמם לטווח הארוך. פעמים רבות הנתינה לסובבים אותם בהקשר הכלכלי תבוא על חשבונם.

מסר לחיים: למדו להשיג את השליטה בחיים באמצעות קבלת שינויים וההכרה בצורך שלהם לקרות.

בשבוע הבא: ילידי 5 בחודש

>> ואיזה אופי יש לילידי ה-3 בחודש?

רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד

>> לעמוד הפייסבוק mako רוח כבר עשיתם לייק?