ילד וילדה מחייכים למצלמה (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
חברותיים ואכפתיים כלפי הסביבה (אילוסטרציה) | צילום: אימג'בנק / Thinkstock
רוצים להכיר אדם טוב יותר? שאלו אותו באיזה יום הוא נולד, יום הלידה הינו פרמטר משמעותי במפה הנומרולוגית שלנו, ומהווה בסיס לתכונותיו ויכולותיו של האדם. ההכרות עם תכונות אלו מאפשרת לנו לממש את עצמנו טוב יותר, וכן ליצור תקשורת אפקטיבית עם הסביבה. הפעם נתמקד באנשים שנולדו ב-26 בחודש.

לעמוד הפייסבוק mako רוח עשיתם לייק?

בעלי אנרגיות חזקות

ילידי ה-26 בחודש ידועים באופי רבגוני. מה זה אומר? יהיו שיכירו אותם כקשוחים ויהיו שיכירו אותם כרגישים וחברותיים מאוד, כאשר הייחודיות שלהם היא שדבר אינו בא על חשבון השני. הצירוף בין ה-2 הרגיש וה-6 החברתי מעניק לילידי ה-26 בחודש זיקה לצדק חברתי, אכפתיות וצורך בחיי חברה עשירים. עם זאת, לעיתים חסכים ואכזבות בתחום מערכות יחסים, עלולים לגרום להם לפעול בתקיפות ובנוקשות על מנת להגן על עצמם ובכך להסתיר את הרגישות הרבה. הספרה 8 שהיא התוצאה של החיבור בין ה-2 וה-6, מעניקה לילידי יום זה אנרגיות חזקות במיוחד, יכולת לחזק את האנשים בקרבתם ולעיתים רבות גם שאפתנות וצורך להוביל. רבים מילידי יום זה הם בעלי אינטואיציות חזקות, שיתגלו להם ולסביבתם במהלך החיים.

עוד כתבות בערוץ הרוח:

יחסים: אנשים טוטאליים

ילידי ה-26 בחודש נחשבים לחברותיים, אכפתיים כלפי הסביבה ולעיתים אף מרצים אנשים יתר על המידה. הם מושפעים רבות מהתא המשפחתי שלהם. חשוב להם לחיות באווירה משפחתית, או במסגרות בעלות אופי כזה. הם טוטאליים במערכות יחסים, הם החברים הטובים והתומכים ביותר או המתנגדים ביותר. מציאת האיזון עוד בתחילתו של כל קשר תמנע מהם סערות רבות במהלך החיים, אך עם זאת כל סערה מהווה עבורם שיעור במודעות. לרבים מילידי יום זה תתפתח זיקה לצדק חברתי, ויש להם יכולת להילחם על עקרונות בהתמדה רבה ובנחישות ואף להוביל שינויים.

קריירה: שאפתנים ומובילים

ילידי ה-26 בחודש ידועים כשאפתנים, יש להם צורך בעבודה עם אנשים ולמען אנשים, וכן גם בהשגת עמדות סמכות והובלה. לכך מתווסף גם חוש צדק מפותח. חשוב שהמקצוע שלהם יהיה מגוון, יאפשר להם חופש פעולה ואופק התקדמות. העיסוקים המתאימים להם: מפקדים ואנשי צבא, חוק וממשל, רפואה שיקומית, תפקידי ניהול בתחום החינוך ותקשורת. בקריירה, כמו במערכות יחסים, יתנו הכל או כלום, אם יתחברו לעשייתם ישקיעו הרבה מעבר לנדרש, ואם לא, ברוב הפעמים יעברו למימוש השאיפה הבאה.

 מסר: תנו ביטוי לגישתכם העקרונית, והשתמשו בחוכמה לצד הצורך שלכם בצדק.

בשבוע הבא: ילידי 27 בחודש

בשבוע שעבר: ילידי ה-25 בחודש

 רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד