מקגייור2
בעלי יכולות אלתור מעולות, גם הוא. מקגייוור
רוצים להכיר אדם טוב יותר? שאלו אותו באיזה יום הוא נולד, יום הלידה הינו פרמטר משמעותי במפה הנומרולוגית שלנו, ומהווה בסיס לתכונותיו ויכולותיו של האדם. ההכרות עם תכונות אלו מאפשרת לנו לממש את עצמנו טוב יותר, וכן ליצור תקשורת אפקטיבית עם הסביבה.

>> לעמוד הפייסבוק mako רוח כבר עשיתם לייק?

תשומת לב לפרטים

ילידי ה-13 בחודש מכילים בתכונותיהם חוכמה והגיון, עקרונות, חוש צדק יצירתיות ויכולת לאלתר, וכן גם גישה ביקורתית ותשומת לב לפרטים הקטנים. הספרה אחת מייצגת את החשיבה ההגיונית ויכולת לנתח דברים, הספרה שלוש את היצירתיות, ההומור ויכולות האלתור. החיבור שלהן שיוצר את הספרה ארבע, מייצג את הגישה הביקורתית והיכולת לתכנן דברים ולראות את הפרטים הקטנים. על מנת להגיע להגשמה יש לשלב בין ההיגיון ליצירתיות היוצרים ביקורת בונה בחייו של ה-13. ההצלחה בחייהם של ילידי ה-13 בחודש מגיעה דרך עבודה קשה, הרבה התמדה ושימוש בחוכמתם וחוכמת החיים שלהם. למרות הכישורים הרבים שלהם ברוב המקרים יתאפיינו בצניעות ויגלו את עצמם עם השנים.

עוד כתבות בערוץ הרוח:

יחסים: שואפים למסגרות

ברושם ראשוני נראים כסגורים אך כאשר מכירים אותם מגלים אנשי שיחה מעניינים. מחפשים מערכות יחסים המעניקות להם בטחון וברוב הפעמים ישאפו ליצירת מסגרת משפחתית. עם זאת, לעיתים מספר זה אינו בא לידי ביטוי במלואו ואז עלולים לחשוש ממסגרות ולנהוג על פי תכונות השלוש המחפשות חופש. הם מייחסים חשיבות רבה לאמינות ואחריות במערכות היחסים, הן בזוגיות והן בקרב החברים שלהם.

קריירה: דיוק וביקורתיות

ילידי ה-13 בחודש שמים לב לפרטים הקטנים, הם הגיוניים, יצירתיים, עקרוניים וביקורתיים גם כן. יש להם יכולת להגיע למעמד גבוהה בזכות הקפדנות שלהם, אך עליהם להימנע מלהגזים עם הביקורת וכתוצאה מכך גם להאט את דרכם. יום לידה זה פותח דלת למקצועות המצריכים דיוק, חוש צדק מפותח ותכנון כגון כספים, תכנון פיננסי, ביטוח, מערכות החוק והרשויות, תפקידים בתחום הביקורת והפיקוח בגופים השונים, הייטק ורפואה. נוסף על הירידה לפרטים ויכולות התכנון, מתאפיינים באחריות ומסירות רבה לתפקיד אותו יבחרו.

ילדים: בעלי עקרונות

ילידי ה-13 בחודש הינם ביקורתיים ועקרוניים, בעלי יכולת לראות את הפרטים הקטנים בסיטואציות כבר בגיל צעיר. יהיו את אלו שיתאפיינו בסגירות ודיסקרטיות, אך מנגד את אלו שישתלבו בחברה ויהיו חברותיים מאוד. 

מסר: על מנת להגיע להגשמה והצלחה, שלבו בין החשיבה ההגיונית והעובדתית ליצירתיות וחוש ההומור שלכם, ומנעו מצבים שתכונה אחת מבטלת את השנייה. 

בשבוע הבא: ילידי 14 בחודש

בשבוע שעבר: ילידי ה-12 בחודש

רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד

>> לעמוד הפייסבוק mako רוח כבר עשיתם לייק?