ילדה בורוד רוקדת בלט (צילום: jupiter images)
ילדה קטנה בורוד רוקדת בלט צילום מהצד | צילום: jupiter images
רוצים להכיר אדם טוב יותר? שאלו אותו באיזה יום הוא נולד. יום הלידה הינו פרמטר משמעותי במפה הנומרולוגית שלנו, ומהווה בסיס לתכונותיו ויכולותיו של האדם. ההכרות עם תכונות אלו מאפשרת לנו לממש את עצמנו טוב יותר, וכן ליצור תקשורת אפקטיבית עם הסביבה. בכתבה הבאה נכיר את ילידי ה-30 בחודש.

אל תטעו, הם לא סנובים

הם רגישים, יצירתיים ובעלי חוש הומור. לעיתים באינסטינקט ראשוני ישמרו מרחק, אך כאשר ישתלבו יתגלה הקסם האישי שיכול לסייע להם בהובלת שינויים גדולים. הם אוהביי גיוון, בעלי צורך בביטוי אישי ונחשבים לצעירים בנפשם. חשיבתם מקורית ועם הרבה חן יצליחו לפתור דילמות ואתגרים רבים, לעצמם ולסביבה. אל תטעו בהם, הם אינם "סנובים". תחילה הם לומדים את השטח, ורק אחר כך הופכים לחלק אינטגרלי ממנו. במשך החיים עליהם להתגבר על נטייה לבזבזנות ולקיחת סיכונים מוגזמת בייחוד בתחום הכלכלי. ילידי יום זה מתברכים פעמים רבות במזל של הרגע האחרון, ובזכותו נוכחים בסיטואציות הנכונות ופוגשים את האנשים הנכונים.

עוד כתבות בערוץ הרוח:

מערכות יחסים: בעלי צורך באהדת קהל

לילידי ה-30 בחודש חשוב לקבל חום ותמיכה רבה מהסביבה. הם בעלי יכולת להפוך למפורסמים ו"כוכבים" בתחומם, נחשבים לשנונים והאופי שלהם גורם לרבים להתעניין בהם. לרבים מהם יש חוש הומור מפותח, ולעיתים גם ציניות שאותה מומלץ לווסת. בזוגיות הם רומנטיים ומייחסים חשיבות לתשומת לב רבה. כחברים יוכלו להיות אלו שיודעים לפתור לסביבתם דילמות ואתגרים. כשותפים עסקיים, מומלץ שירכזו את הפן היצירתי. לעיתים יש להם קושי להקשיב לביקורת מהסביבה.

לימודים וקריירה: הביאו לידי ביטוי את הקסם האישי

ילידי ה-30 בחודש נחשבים ליצירתיים, אידיאליסטים וחכמים. לצד היצירתיות חשוב שישקיעו זמן בתכנון ובחינת הצעדים גם בקריירה. התחומים המתאימים להם: משחק, סטנד אפ, קריירה צבאית המשלבת הדרכה, מכירות, פרסום, הפקת אירועים ומסעדנות. חשוב שיביאו לידי ביטוי את מתנת הקסם האישי על מנת להימנע מתחושת החמצה, ולהגיע להישגים מרשימים בתחומם.

מסר: ההשראה והביטוי האישי יצרו עבורכם הצלחה. התכנון ישמור לכם על המגמה.

רוני שדה הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד

>> בפעם הקודמת הכרנו את ילידי ה-29 לחודש