אמא וילד מחובקים על דשא (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
אין אהבה בעולם כמו אהבה של אמא (אילוסטרציה) | צילום: אימג'בנק / Thinkstock
רוצים להכיר אדם טוב יותר? שאלו אותו באיזה יום הוא נולד, יום הלידה הינו פרמטר משמעותי במפה הנומרולוגית שלנו, ומהווה בסיס לתכונותיו ויכולותיו של האדם. ההכרות עם תכונות אלו מאפשרת לנו לממש את עצמנו טוב יותר, וכן ליצור תקשורת אפקטיבית עם הסביבה. הפעם נתמקד באנשים שנולדו ב-27 בחודש.

לעמוד הפייסבוק mako רוח עשיתם לייק?

מכילים ורחמנים

ילידי ה-27 בחודש מתאפיינים ברגישות, בנטייה להעמיס על עצמם עשייה רבה ובצורך להביע את דעותיהם. המספרים 2 ו-7 מחזקים אצלם את הרגישות, ההכלה והרחמנות כלפי הסביבה וכתוצאה מכך ינסו בכל דרך להמעיט במצבי אי נעימות. מספרים אלו מחזקים גם את האינטואיציות והיכולת "לקלוט אנשים". המספר 9 שהוא התוצאה של ה-2 וה-7, מעניק לילידי יום זה דמיון מפותח, ולעיתים רבות זיקה לאומנות, צורך להביע דעות, ריבוי שינויים ונסיעות בחייהם. לרבים מהם יהיה צורך בקהל, במודע או שלא, על מנת לזכות בתמיכה והערצה.

עוד כתבות בערוץ הרוח:

יחסים: רגישות לצד הצורך להוביל

ילידי ה-27 בחודש נחשבים לרגישים מאוד ומכילים כלפי הצד השני. לעיתים ירגישו צורך להיות המובילים בקשר הזוגי, וכאן המקום לשים לב ולהימנע משתלטנות. כאשר הם מתאהבים, הקשר הזוגי יהפוך לכל עולמם, ולמרות הצורך להוביל יפעלו במקביל על מנת לרצות ולהתחשב בצד השני. לדמות האם ולדמויות נשיות השפעה רבה על חייהם, בחירותיהם והתנהלותם בשגרה. חלקם יתקשו במערכות יחסים של קבלת מרות, זה יכול לבוא לידי ביטוי מול הורים או במקום העבודה.

לימודים וקריירה: ורבאליים וכריזמטיים

אחד הכישורים הבולטים של ילידי ה-27 בחודש הוא הביטוי בעל פה, הם נחשבים לוורבאליים מאוד ולכריזמטיים, יש להם יכולות הדרכה ולחלקם זיקה וכישרון בתחום המוזיקה. כבר מגיל קטן רבים מהם מפגינים כשרונות ומקוריות בדרך חשיבתם ומומלץ לפרגן להם על כך. התחומים המתאימים להם הם פיקוד בצבא, עיסוק בהדרכה, הפקות והנחיית אירועים, הוראה (לרבות באקדמיה), תקשורת, משחק ופסיכולוגיה. המכנה המשותף בין רוב התחומים הוא הביטוי האישי, עליו מומלץ לשמור.

מסר: הביעו את דעתכם והכירו במקוריות שלכם, כל זאת לצד הקשבה והכרה במגוון דעות.

בשבוע הבא: ילידי 28בחודש

בשבוע שעבר: ילידי ה-26 בחודש

 רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד