טיפוס צוקים (צילום: istockphoto)
אנשים בעלי עוצמה, שחייבים להיות עצמאיים | צילום: istockphoto

רוצים להכיר אדם טוב יותר? שאלו אותו באיזה יום הוא נולד, יום הלידה הינו פרמטר משמעותי במפה הנומרולוגית שלנו, ומהווה בסיס לתכונותיו ויכולותיו של האדם. ההכרות עם תכונות אלו מאפשרת לנו לממש את עצמנו טוב יותר, וכן ליצור תקשורת אפקטיבית עם הסביבה. הפעם נתמקד באנשים שנולדו ב-10 בחודש.

>> לעמוד הפייסבוק mako רוח כבר עשיתם לייק?

משנים סדרי עולם

לילידי ה-10 בחודש נוכחות מורגשת ודומיננטיות רבה, צורך להיות בשליטה וגישה אינדיבידואליסטית. הם תחרותיים ואוהבים עצמאות וחופש פעולה. ברוב המקרים הם ישאפו לרמת חיים גבוהה והם יודעים כיצד לשנות סדרי עולם. המספר אחד מסמל מנהיגות, נחישות ותחרותיות. לפי גישות רבות בנומרולוגיה האפס במקרה הזה מחזק ומעצים את האנרגיות של המספר אחד. על ילידי ה-10 בחודש לפעול משיקולי היגיון ולהימנע מלתת לאגו להנחות אותם, וזאת על מנת להצליח לשתף פעולה עם הסביבה ולנתב את האנרגיות למקומות הנכונים.

ילידי ה-10 בחודש מעוררים תגובות. כמעט לכולם יש דעה לגביהם - יהיו שיעריכו את המוטיבציה והנחישות, ומנגד יהיו כאלה שירגישו שהם יותר מידי דומיננטיים ותזזיתיים. נוסף על כך הם מתחלקים לשתי קבוצות עיקריות: אלו שיפעלו לקדם את עצמם בזכות עצמם ואלו שידרשו הרבה מסביבתם וכך יתקדמו בחייהם.

עוד כתבות בערוץ הרוח:

יחסים: יותר מדי בשליטה

ילידי ה-10 בחודש בוחנים בקפדנות מערכות יחסים, ומנתחים אנשים לפני שיכניסו אותם למעגל שלהם. הם אוהבים להיות במרכז העניינים, ואף יודעים להוביל אנשים אחריהם. המשפחה מאוד חשובה להם וברוב המקרים תמוקם בראש סדרי העדיפויות. הצורך להיות בשליטה והתגובות המהירות למצבים גורמים לצד השני בזוגיות להרגיש שמנהלים אותו, ולכן מומלץ לפתח יותר הקשבה, גמישות ושיתוף פעולה עם רצונות הצד השני.

קריירה: מנהלים או בעלים

המספר עשר מעניק לבעליו את הצורך להיות בשליטה, חופש פעולה וכן גם יכולות ניהול וארגון. רבים ישתלבו בעמדות ניהול או בעלות על עסק עצמאי. ישנה יכולת לעמוד באתגרים ולהגיע להגשמה בזכות הגישה הביצועיסטית, היוזמה והנחישות. תחומי העיסוק המתאימים להם: ניהול עסק עצמאי בתחומים מגוונים, ניהול, הפקות, פוליטיקה, מרצים ומקצועות הבמה. 

ילדים: נחושים ורגישים

ילידי ה-10 בחודש אוהבים עצמאות במקביל לצורך בתשומת לב רבה. לצד הנחישות הנבנית עם השנים הם נחשבים לילדים רגישים מאוד. כאשר משהו מערער להם את הביטחון העצמי הם יתרחקו ממנו, גם אם מדובר במסגרות וקשרים חברתיים. קיימת אצלם נטייה לדרוש דברים ולהתנהג בגישה חומרנית, ולכן נכון לפתח להם מוסר עבודה ולהימנע מלרצות אותם. על מנת להניע אותם בדרך אפקטיבית טוב כדאי להסביר להם דברים באופן הגיוני ולשדר להם שמאמינים ביכולותיהם. כאשר השיחה איתם תתבצע ממקום מרוחק ורק מתוך הוראות יפגינו קושי לקבל סמכות, עקשנות וחוסר שיתוף פעולה.

 חשוב לדעת: ילידי ה-10 בחודש מתפרסים על קשת רחבה של סגנונות, ככל שהפעילות בחייהם תהייה קרובה לשאיפתם ותגרום להם למימוש, האנרגיות והגישה יהיו חיוביים יותר. אך כאשר יחוו מצבים רבים של תסכול ללא שינוי יפעלו בעקשנות, פזיזות וקבלת החלטות משיקולי אגו.

מסר לחיים:  שמרו על טעם טוב בגישה התחרותית ונתבו את הנחישות למטרות שיקדמו אתכם להגשמה

בשבוע הבא: ילידי 11 בחודש

>>בשבוע שעבר: ילידי ה-9 בחודש

רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד

>> לעמוד הפייסבוק mako רוח כבר עשיתם לייק?