אמא וילד מחייכים (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
לנשים יש משמעות רבה בחייהם (אילוסטרציה) | צילום: אימג'בנק / Thinkstock
לפי הנומרולוגיה, יום הלידה הינו חלק מגורלו של אדם ומעניק לו תכונות מולדות המלוות אותו במהלך חייו. לכל תכונה כזו יש זוויות חיוביות לצד כאלו מאתגרות יותר, אשר מושפעות, בין היתר, מסביבתו ואורח חייו של אותו אדם. אז אילו תכונות משוייכות לאנשים שנולדו ב-2 בכל חודש? הנה כמה דברים שכדאי לדעת עליהם:

נוטים לרצות את כולם

אנשים שנולדו ב-2 בכל חודש הם רגישים מאוד, בעלי אינטואיציה חזקה וחוכמת חיים ומסוגלים ללמוד דברים בצורה אוטודידקטית. כמו כן, הם נוסטלגיים ויוצרים תלות רגשית באנשים, בעלי זיקה לאסתטיקה ויופי, יודעים להגיד לאנשים את מה שהם אוהבים לשמוע ושואפים לשלום ויחסים טובים עם הסביבה.

לצד התכונות החיוביות הללו, קיימים גם צדדים מאתגרים. קיימת אצל ילידי ה-2 בחודש נטייה לרצות אנשים על חשבונם ולעשות מניפולציות. פעמים רבות ימצאו את עצמם מטפלים ומסייעים לאנשים, בין אם כמקצוע ובין אם בסיטואציות שיזמנו מצבים אלו. מבחינה זוגית, עליהם להביע את עצמם ואת הרגשות שלהם, ולהימנע מלרצות את הצד השני ולנהוג כלפיו ברכושניות.

ילדות: מתקשים להיות עצמאיים

ילדים שנולדו בתאריך זה הם רגישים מאוד, לנשים יש משמעות רבה על חייהם, והם זקוקים לתמיכה, תשומת לב וחיזוקים. לעיתים הם מפתחים תלות ומתקשים להיות עצמאיים, ולכן נכון לפתח להם תחומי אחריות ולהעצים אותם. למרות הרגישות הרבה שלהם, הם לא תמיד מביעים אותה. בעלי זיקה לאומנות, עיצוב וציור, ולכן טוב לפתח את הצד היצירתי שלהם באמצעות העשרה בתחומים אלו. בעלי יכולת לקבל מסרים דרך חלומות מגיל צעיר יחסית.

עוד בערוץ הרוח:

דניאל, אושר ויהב: אלו שמות כדאי להחליף?
איך חודש הלידה משפיע על התינוק?

להורוסקופ השבועי שלכם

קריירה: עיצוב וגישור

המספר שתיים מעניק לאדם יכולת לגשר בין אנשים, להשכין שלום, לפתור בעיות תוך התחשבות בשני הצדדים, לתווך, למכור, לתת שירות ולטפל באנשים (בנשים וילדים במיוחד) גם בשיטות אלטרנטיביות. לילידי ה-2 בחודש מומלץ להשתלב בתחום המצריך אינטליגנציה רגשית גבוהה ופעילות עם אנשים. נוסף על כך, הזיקה לאסתטיקה ויצירתיות מעניקה לו יכולת להתפתח בתחומי האומנות והעיצוב השונים. במידה והחלטתם לפתוח עסק עצמאי, הקפידו על ליווי פיננסי ואדמיניסטרטיבי על מנת לשמור על הגיון בקבלת ההחלטות ולהימנע מהחלטות רגשיות מוטעות עם כספים ועסקאות.

טיפ לחיים: הקשיבו לאינטואיציה החזקה שלכם

קיבלתם מתנה והיא האינטואיציה החזקה שלכם. לעיתים, מהרצון להיטיב עם סביבתכם אינכם מקשיבים למסרים שאתם מקבלים. נכון לכם להקשיב לעצמכם ולרצונות שלכם יותר, ולפעול למימוש עצמי. שאלו את עצמכם מי בסביבתכם תומך בכם ובמי יצרתם תלות. לצד העשייה למען הסביבה, נכון לכם לפתח את האינטואיציה שלכם והזיקה לאומנות כהעשרה לחייכם.

בשבוע הבא: ילידי 3 בחודש

>> ואיזה אופי יש לילידי ה-1 בחודש?

רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד

>> לעמוד הפייסבוק mako רוח כבר עשיתם לייק?