קלוז אפ של אישה מצמידה פניה לתינוק מחייך (צילום: snapphoto, Istock)
כילדים, חשוב לתת למספרי חמש תחושה של חופש לצד אכפתיות ובקרה | צילום: snapphoto, Istock
מלבד תאריך הלידה שלנו, גם לשם שלנו יש השפעה רבה עלינו ועל האופי שלנו. אולם בניגוד לתאריך הלידה, את השם שלנו ניתן לשנות ובכך גם לשנות באופן מסויים את המפה הנומרולוגית שלנו. הפעם נלמד על אנשים ששמם בגימטריה מסתכם בספרה חמש. ראשית, נלמד איך "לתרגם" את השם שלנו למספר. יש להפוך את השם למספרים על פי כללי הגימטריה ולחבר עד שנגיע לספרה בודדת. הדוגמא הבאה תעזור לכם להבין כיצד לעשות זאת:

דנית= ד(4)+נ(5)+י(1)+ת(4)= 14= 5

שמות נוספים בעלי גימטריה חמש: פלג, דרור, רפאל, ברק, גיא ודנה.

אוהבים גיוון ומתקשים להתרכז

אנשים ששמם מסתכם בחמש זקוקים לחופש פעולה, הם בעלי סקרנות בלתי פוסקת, פוטנציאל לפרסום אישי ואוהבים גיוון בחייהם. מספר זה אמנם מזמן סיטואציות עם לא מעט מתח, אך עם מודעות לכך האדם יוכל לנצל את תכונות המספר וליהנות מחיים מרתקים. מצדו המאתגר של המספר הוא יוצר לאדם חוסר שקט, קושי להתרכז ומתח. אולם הספרה 5 נמצא במרכז הספירה, בין אחד לתשע, ובכך רומזת על היכולת של האדם הנושא אותה להיות בעל נוכחות דומיננטית ובמרכז העניינים.

עוד כתבות בערוץ הרוח:

דניאל, אושר ויהב: אלו שמות כדאי להחליף?
בשבוע שעבר: מספר נומרולוגי 4

להורוסקופ השבועי שלכם

זוגיות ומערכות יחסים

בעלי המספר חמש צריכים חופש ומרחב במערכות יחסים, ועל מנת לשמר את נאמנותם הם צריכים לקבל ספייס מהצד השני. במערכות יחסים בהן יחושו מסגרת מגבילה, הם עלולים להתנתק ולתפוס מרחק מהר מאוד. באהבה הם נעים על הציר של מיניות ויצריות ועד קרירות וריחוק.

קריירה

המספר חמש יוצר אצל האדם את הצורך בגיוון בקריירה, חופש פעולה ונסיעות. אנשים בעלי ריבוי חמישיות במפה הנומרולוגית יזמנו לחייהם המקצועיים הרבה שינויים וגם פרסום אישי. כמו כן, קיים פוטנציאל לנסיעות רבות לחו"ל או קריירה המשלבת קשרים עם חו"ל. המספר חמש מתקשר לתחומי העיסוק תקשורת, נהיגה והובלה, הייטק, שיווק מכירות ויחסי ציבור ותחומי ספורט שונים. מומלץ למצוא עיסוק דינמי המשלב פעילות בכמה מקומות.

כילדים

כילדים, חשוב לתת למספרי חמש תחושה של חופש לצד אכפתיות ובקרה. מומלץ מאוד לשלב אותם בפעילויות ספורט ותנועה על מנת להוריד את המתחים ולאזן מצבי רוח. כאשר הם יתעניינו בתחום כלשהו הם יגייסו לכך מרץ ומוטיבציה, אך במסגרות נוקשות עלולים לשבור את הכלים, להתפרץ ולמרוד.

בריאות

בעלי רגישות בלב ובריאות, מושפעים מאוד ממצבים רגשיים. נוטים לצבור מתחים ועליהם להיזהר מהתמכרויות.

כספים

המספר חמש מזמן סיטואציות של הצלחה כלכלית, אך עליו להיזהר מנטייה להימורים ולקחת סיכונים מיותרים במיוחד בעסקים.

הכותב, רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד

>> לעמוד הפייסבוק mako רוח כבר עשיתם לייק?